Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michalop

raperski AP

Rekomendowane odpowiedzi

... no i nie jest tak źle jak niektórzy podejrzewali że będzie !

nowy limitowany AP Royal Oak - we współpracy z raperem Jay-Z

... udało się nie zepsuć a do tego dodają iPoda

 

jayz.JPG

 

link do newsa na TZ

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...58804&rid=0

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam AP...To dopiero jest cacko,Bling-Bling,Hop-Hip i co tam jeszcze.Full Mega Wypas z zapasowymi pierścieniami (w razie zarysowania paznokciem lub innym niebezpiecznym narzędziem)+piórnik i śrubokręt gratis,o paskach nie wspomnę.Iście szatański stopień komplikacji :twisted: Oto on: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50503712

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... udało się nie zepsuć

... inaczej nie byłby to RO... a G. Genta by się wkurzył :( A swoją drogą nowe RO mnożą się jak króliki Lejzorka Rojsztwańca. Ten raperski jest do złudzenia podobny do RO "Offshore Chronograph"... raperek mózgownicy wcale nie wysilił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Łeee, ale kwas. A kto to jest ten Jay-Z :?:. Firmy zegarkowe, które się szanują powinny wytwarzać czasomierze dla ludzi, którzy coś wyjątkowego wnoszą do świata kultury. Gdyby AP przygotował zegarek dla Herbie Hancock'a, Marcusa Millera, albo Barbary Hendricks, to bym to jeszcze zrozumiał, ale w tym przypadku - z mojej strony brak aprobaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firmy zegarkowe, które się szanują powinny wytwarzać czasomierze dla ludzi, którzy coś wyjątkowego wnoszą do świata kultury. Gdyby AP przygotował zegarek dla Herbie Hancock'a, Marcusa Millera, albo Barbary Hendricks, to bym to jeszcze zrozumiał, ale w tym przypadku - z mojej strony brak aprobaty.

Zgoda w 100% A ja jeszcze dodałbym z różnych dziedzin kultury: P. Starcka, F.O. Gehry'ego, N. Fostera, L. Freuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze dodałbym z różnych dziedzin kultury: P. Starcka, F.O. Gehry'ego, N. Fostera,

 

Starck i gehry mają swoje ( a właściwie - projektują i firmują) ... tyle że robi je fossil. Foster stworzył fajny zestaw na biurko , zegarków chyba jeszcze nie.

 

 

 

np. gehry

GH2016.jpg

 

 

np. starck

PH1044.jpg

 

PH3206.jpg

 

 

... a co do architektów projektujących zegarki to warto zobaczyć www.ventura.ch i www.watchpeople.com, chyba też xemex i xen. ... no i ja! :wink: :twisted:

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je, ale chyba czas, by popracowali dla jakiejś bardziej tradycyjnej manufaktury :?: Tak jak Ty... oraz Alain Silberstein - ksywa: "Architecte Horloger" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem AP wyszedł całkiem całkiem. Bardzo bym nie chciał aby toczyła się tu dyskusja "która muzyka jest bardziej kulturalna". Dla mnie muzyka to ciągłe poszukiwanie i otwarcie na nowe trendy, a nie konkretny gatunek. Skoro AP wybrało sobie Jay'a za ambasadora to ja szanuję ich decyzję mimo, ze samego artysty nie lubię, bo jest dla mnie niczym nadzwyczajnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym nie chciał aby toczyła się tu dyskusja "która muzyka jest bardziej kulturalna".

Ależ, nie toczy się. Po prostu każdy ma inne preferencje. Dysputa dotyczy tu wyłącznie zegarków (no może prawie... ;-) ). Chodzi o to, że - wedle mnie - RO wypuszcza tyle modeli, że siłą rzeczy muszą zdarzyć się bardzo podobne.

Pozdrawiam, a jeśli uraziłem :oops: - sorry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, JayZ to po prostu raper. Jak dla mnie raczej przeciętny, ale o gustach się nie dyskutuje. Myślę ze w tym gatunku muzyki znalazłoby się sporo bardziej wybitnych postaci - żeby choćby wspomnieć Dj Muggsa, RZA, Chucka D, chłopaków z Beastie Boys, kogokolwiek z NWA czy czy Run DMC.

Jay Z jest wygodny. Nie ciągną się za nim żadne kontrowersje, jest ceniony przez krytyków, od 10 lat utrzymuje się na rynku i dobrze sobie radzi... A ostatbnio nawet można powiedzieć że się sprzedaje rewelacyjnie. Taki bardziej kulturny raper. W sam raz na maskotkę firmy :( Niby bullterier, ale z kagańcem :)

 

Taki zresztą też jest ten zegarek - trudno się do czegoś przyczepić, ale... No po prostu AP RO. Trochę się dziwię, że firma nie skorzystała z okazji żeby wypuścić coś bardziej "pojechanego". Odważny design nie musi oznaczać od razu kiczu, co bardzo fajnie pokazują przykłady takich firm jak Ulysse Nardin czy Vacheron choćby.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ciągną się za nim żadne kontrowersje

Jak to nie, kiedyś zrobił dziecko pewnej pannie która wydawała płytę w Roc-a-fella, a zanim to wyszło każdy dochodził jak ona się dostała do tej wytwórni - jest tak słaba :lol: A swoją drogą chciałbym zobaczyć zegarek zaprojektowany przez Andre z Outkast - to dopiero byłby pomysł!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałbym zobaczyć zegarek zaprojektowany przez Andre z Outkast - to dopiero byłby pomysł!

A ja np. przez takiego Marilyn Manson :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze twór z okresu płyty Mechanical Animals mógłby być naprawde ciekawy, teraz to juz raczej przerost formy nad trescią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze twór z okresu płyty Mechanical Animals mógłby być naprawde ciekawy, teraz to juz raczej przerost formy nad trescią

Fakt. Tylko jaka szacowna manufaktura zwróci się do niego z propozycją współpracy? Pozostaje chyba tylko Swatch :lol: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład Jay'a pokazuje, ze mógłby liczyc na duzo wiecej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie przestraszyliby się jego image :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np. gehry

GH2016.jpg

No to jeszcze jeden od Gehry'ego: gehry2005watch2qy.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martin.t
Łeee, ale kwas. A kto to jest ten Jay-Z :?:. Firmy zegarkowe, które się szanują...

Jaka szkoda że Jay-Z nie zna polskiego i nie zagląda na forum KMZiZ bo pewnie zrezygnowałby z dalszej kariery po tak druzgocącym komentarzu. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.