Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel2499

Perlon z "jaki zegarek masz....."

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnego klimatu nabrał SD z ta plecionką, mi się bardzo podoba, nosiłbym z wielką przyjemnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mu w  tym perlonie. Gdzie kupiłeś w takim kolorze? Napisz na PW jeśli możesz żeby nie zaśmiecać może.

za dużo priv'ów by było, niech tu pisze, podejrzewam, że zainteresowanych jest więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wyglada 'na tym peronie. Ja tez poproszę o info gdzie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawa w rodzinie;)

 

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

ja tez jestem ciekawy gdzie kupiłeś ten perlon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

drogo jak cholera, za trzy paski prawie czterdzieści funtów... wychodzi ok.80 zł za pasek :(

 

To chyba w jakiejś obcej matematyce, bo ja widzę 34zł za pasek, wysyłkę gratis przy 3 albo 4, a przy 5 zniżkę, gdzie wychodzi już poniżej 28zł za pasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba w jakiejś obcej matematyce, bo ja widzę 34zł za pasek, wysyłkę gratis przy 3 albo 4, a przy 5 zniżkę, gdzie wychodzi już poniżej 28zł za pasek ;)

nie wiem jaki jest u Ciebie kurs funta, ale u mnie prawie 6 zł... no tak, mój bład to nie funt a dolar, inny kurs :D

IMG_6998_150x150_cropped.jpg?37148868321

Adjustable Perlon strap Indigo blue 20 mm $9.95

1 IMG_3741_150x150_cropped.jpg?37148868321

Adjustable Perlon strap navy blue 20 mm $9.95

1 IMG_3731_150x150_cropped.jpg?37148868321

Adjustable Perlon strap yellow 20 mm $9.95

 
 
 
Description Price Subtotal $29.85 Discount FACEBOOK10
  - $2.99 Shipping $3.99 Taxes $7.71

Description Price Total USD $38.56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba w jakiejś obcej matematyce, bo ja widzę 34zł za pasek, wysyłkę gratis przy 3 albo 4, a przy 5 zniżkę, gdzie wychodzi już poniżej 28zł za pasek ;)

 

w takim razie trzeba zorganizować jakiś zakup grupowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem 6, dostałem darmowy shipping i 10 procent zniżki.gdzie te 20? minimalna ilość do bonusu to 5 sztuk... jak dostać te 20procent, o którym sami piszą? jakiś niekumaty jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

wziąłem 6, dostałem darmowy shipping i 10 procent zniżki.gdzie te 20? minimalna ilość do bonusu to 5 sztuk... jak dostać te 20procent, o którym sami piszą? jakiś niekumaty jestem...

Z tego co widzę nalicza się automatycznie: "You Saved $10.74 By Buying Bulk", a więc możliwe (nie sprawdzałem) że sumuje się z 10% rabatem facebookowym dając jeszcze niższą cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak wezmiesz 5 to jeden gratis, po przekroczeniu 40$ wysyłka gratis i minus rabat za Facebooka (10% chyba) niestety trzeba doliczyć 25% cła. Ja za 6 zapłaciłem coś koło 190 zł.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nalicza się automatycznie: "You Saved $10.74 By Buying Bulk", a więc możliwe (nie sprawdzałem) że sumuje się z 10% rabatem facebookowym dając jeszcze niższą cenę ;)

dobra, jest ok, nie zauważyłem, że już w koszu obniżył cenę :) dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak wezmiesz 5 to jeden gratis, po przekroczeniu 40$ wysyłka gratis i minus rabat za Facebooka (10% chyba) niestety trzeba doliczyć 25% cła. Ja za 6 zapłaciłem coś koło 190 zł.

Taxes przy 6 to jakieś 10,2 USD, ale i tak paseczek wychodzi ok. 32 zł, nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co konkretnie masz na myśli? wrzuć jakieś zdjęcia poglądowe, bo też się przymierzałem do zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia są na poprzedniej stronie, sprzączka adjustable (wariant droższy) jest słabej jakości, jakby wycięta z grubszej puszki a sam języczek sprzączki to już porażka, lata luźno, niestabilny, sam pasek nie powala jakością, do tego są bardo długie. w przypadku adjustable skrócenie jest w miarę proste w innym już niekoniecznie. mam kupiony w którejś galerii perlon od timexa i bije on jakością na głowę te, które kupiłem. za 20 zł były ok, ale za 34 to już niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perlony z RIOSa są tylko do 20mm. Macie może namiar na porządne perlony w szerokości 22mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.