Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kamilspider

GWN-1000 B-1B Gulfmaster i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

GWN-1000B-1B -piękny, duży, funkcjonalny, dobrze wykonany.

Niedawno zastanawiałem się nad GW-A1100, a Gulfmasterem i nie mogłem się zdecydować, a więc się stało i mam oba :D Jeśli ktoś ma podobny dylemat to mogę coś napisać o tych dwóch modelach.

Gulf:

-naprawdę duży zawodnik

-miękki pasek

-masa funkcji, do których mamy szybki i łatwy dostęp

-raczej dla młodszych użytkowników

-typowo sportowy, kojarzy mi się z motoryzacją i nie wiem czemu z Porsche :)

-jest naprawdę świetnie wykonany, zwłaszcza szczegóły na tarczy

 

Aviator:

-też duży, ale minimalnie mniejszy

-na kompozytowej ;) bransolecie czasami zapomina się, że go mamy

-dla bardziej poważnych jegomości, może być na co dzień, jak i na bardziej oficjalne okazje

-trudniejszy oraz powolniejszy w obsłudze

-ciut gorzej wykonany

-bardziej się podoba kobietom niż Gulf :D

 

Oba zegary przyciągają wzrok i są świetne, jednak Gulf ma lepszy stosunek cena/jakoś/cuda, za to GW-A jest bardziej uniwersalny jeżeli mówimy o okazyjność noszenia, poza tym ma szafirowe szkło, które da się zauważyć od razu podczas oglądania obu modeli (jest jakieś bardziej przejrzyste).

W jednym i drugim nie podobają mi się standardowe paski, do Aviatora możnaby podmienić od modelu GW-A1000, ale z GWN już nic nie zrobimy bo ma zupełnie nietypowy pas.

Czy warto kupować choro drogą bransoletę do Aviatora -tak, jeśli będzie to nasz jedyny zegar na kilka długich lat.

 

GWN czy GW-A? Bierz bez dłuższego zastanawiania ten, który na pierwszy rzut oka bardziej Ci się spodobał i nigdy więcej nie zastanawiaj się nad tym czy dobrze wybrałeś :)

post-78564-0-66606000-1438425050_thumb.jpg

post-78564-0-83522600-1438425052_thumb.jpg

post-78564-0-70026200-1438425055_thumb.jpg

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

post-78564-0-90937600-1438426643_thumb.jpg

post-78564-0-04653200-1438426646_thumb.jpg

post-78564-0-89847100-1438426648_thumb.jpg


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gulfmaster bardzo ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On razi prądęm?

Bo na trzecim zdjęciu tak to wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są świetne, tylko wielkie kobyły  ;)

Też tak myślałem, ale jak przymierzyłem (Gulfmastera) to leżał idealnie na mojej ręce. Wniosek taki, że trzeba przymierzyć; nie ma co się sugerować zdjęciem.

Edytowane przez Andrzej78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil nie to żebym się czepiał ale zjadłeś jedno zero w tytule..  :P


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, ale jak przymierzyłem (Gulfmastera) to leżał idealnie na mojej ręce. Wniosek taki, że trzeba przymierzyć; nie ma co się sugerować zdjęciem.

Ja tak myślałem i po przymiarce zdania nie zmieniłem  ;) . Nie można się oszukiwać, na mojej ręce - 17,5 cm. obwodu wyglądał po prostu śmiesznie i tyle. Wyglądał u mnie podobnie jak na zdjęciu u Kolegi powyżej. Dla mnie jest stanowczo za duży ale dla Kogoś innego ... cóż, niech się nosi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie razi, łapę już mam taką żylastą :D

Kurcze, rzeczywiście nie ma 0, już poprawiam...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślałem i po przymiarce zdania nie zmieniłem  ;) . Nie można się oszukiwać, na mojej ręce - 17,5 cm. obwodu wyglądał po prostu śmiesznie i tyle. Wyglądał u mnie podobnie jak na zdjęciu u Kolegi powyżej. Dla mnie jest stanowczo za duży ale dla Kogoś innego ... cóż, niech się nosi  :)

Ja mam centymetr więcej niż Ty, a jaka różnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie razi, łapę już mam taką żylastą :D

Kurcze, rzeczywiście nie ma 0, już poprawiam...

A przy takiej dłoni włącza Ci się sensor w Romku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz latem jak nie noszę bluz czy kurtek zdarza się to może ze 2x w miesiącu, ale jednak ;) I noszę zegar wysoko przecie...

 

 

Jeszcze trzeba dodać, że Gulf ma obszerniejsze menu serwisowe niż w innych G.

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A oto i moje cacko  :)  

1jpg_seqhanp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę i tutaj swojego Gulfika :D

post-33253-0-98181000-1459015280_thumb.jpg

post-33253-0-12972000-1459015532_thumb.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo go już masz?

Jak wygląda sprawa wyślizgiwania się bezela? Tzn czy szybko staje się błyszczący jak w Romanie czy pozostaje trochę dłużej/krócej taki jak nowy?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gulfmastera od roku i bezel ani pasek się nie wyślizgał ale widać rysy na jednym i drugim, metalowy ring bez zmian. Chyba jest to spowodowane tym, że tworzywo w gwn-1000 jest dość miękkie.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za często go nie noszę, bo pod kurtką niewygodnie, więc u mnie zegar jest jak nowy :) Zobaczymy po lecie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A popylasz w nim od roku dzień w dzień?

Mając kilkanaście zegarków to ciężko powiedzieć o zużyciu   ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie by się przydała opinia jakiegoś jednozegarkowca :) ale też mi się ten pasek i nawet bezel wydawał bardziej miękki niż w Romanie, więc może inaczej się to będzie zużywać i błyszczeć.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że nie popylam w nim codziennie mimo, że bardzo go lubię, bo ma dużą konkurencję. Jednak pasek trochę się porysował


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu cieplej, luźniejszy rękaw, to i coś większego na ręku :D

Swoją drogą to "zboczony" wykres był rano, a po południu z kolei na odwrót - tyłek do góry (albo coś innego) - tylko nie było czasu trzaskać fotek.

post-33253-0-02516500-1459866233_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.