Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje kupić jakąś tanią używkę G. Przymocować do opony i wio w teren :D . Jak to przetrwa to można założyć że MM też temu podoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebay sprzedawca surprises_store polecam, kupiłem tam za 2000

 

Ten sprzedawca przewijał się na innych forach fotograficznych jako polecany niestety z tego co widzę ma teraz głównie optykę do aparatów. Znalazłem dwóch z wysyłką z Irlandii ale firmy zarejestrowane w Hongkongu więc nie wiem czy jest 100% pewności, że akurat jest w magazynie irlandzkim. Na zegarek mam przeznaczone plus minus 2500zł . Kwestia 700 zł kupna u nas czy ...... to gwarancja. Jak na razie poza wymianą bateri moje zegarki zegarmistrza nie widziały więc po co przepłacać.

Zastanawiam się dlaczego nie wysyłają do Niemiec i rozumiem , że jeżeli przesyłka idzie bezpośrednio z UE cło odpada.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/CASIO-G-SHOCK-MUDMASTER-GWG-1000-1A9-DR-Solar-Yellow-Mens-watch-UK-TAX-FREE-/401073629428?hash=item5d61d9e8f4:g:2jEAAOSwUV9WngWL

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Casio-G-Shock-GWG-1000-1A9-DR-Mudmaster-Triple-Sensor-Watch-Yellow-UK-TAX-FREE-/272339815054?hash=item3f68b7ca8e:g:ZU8AAOSw6n5Xrp31

 

Jeden ma 100% feedback drugi 98,8 ale za to więcej sprzedanych i teraz dylemat przerabiał ktoś tych sprzedawców.

 

Powiem szczerze, że mam sentyment do G-Shocka pierwszego DW-004 dostałem na 18 i jest do teraz tylko szukam pasaska parcianego . Ale zastanawiam się jeszcze nad

https://www.watches2u.com/watches/bulova/98g229-mens-precisionist-watch.html

Och gdyby tak można wziąć oba nie patrząc na fundusze i grymasy żony ile mi jeszcze zegarków potrzeba ;-)

Edytowane przez argentorat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, X-Ray popieram Twoją wypowiedź :D
Nie wiem co innego miał pokazać ten test...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj na słońcu nagrał mi się MUDEK. Do tego stopnia że wyświetlacz LCD z czarnego stał się jasny. Po schłodzeniu wszystko wróciło do normy (zgodnie z tym co mówi instrukcja). Mam pytanie czy ta sytuacja mogła mieć zły wpływ np. na panel słoneczny ładujący baterię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna ale może więc staraj się nie wystawiać zegarka na tak skrajne temperatury.

Sam tak ostatnio ugotowałem swoje zegarki ale wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinna ale może więc staraj się nie wystawiać zegarka na tak skrajne temperatury.

Sam tak ostatnio ugotowałem swoje zegarki ale wszystko wróciło do normy.

Dzięki bo trochę się zmartwiłem. Na szczęście wszystkie funkcje działają i mam nadzieję że nie usmażyłem panelu słonecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak ostatnio w GST, trzymałem z 30 min na ostrym słońcu i wszystkie lcd wyglądały jak rozlane..ale wróciło po minucie do normy i jest już dobrze :) przez chwilę stracha miałem...ale swoją droga jakiś delikatny bo obok opalalo się 10 innych i nic im nie było..może dlatego że staruszki to więcej znoszą niż te nowe:D

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj na słońcu nagrał mi się MUDEK. 

 

Jak się nagrał, to może odsłuchaj, co powiedział.

8-))

 

A na poważnie, to zgadzam się z Waldziorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nagrał, to może odsłuchaj, co powiedział.

8-))

 

A na poważnie, to zgadzam się z Waldziorem.

To te telefony i ich słowniki zmieniają wyrazy. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca przewijał się na innych forach fotograficznych jako polecany niestety z tego co widzę ma teraz głównie optykę do aparatów. Znalazłem dwóch z wysyłką z Irlandii ale firmy zarejestrowane w Hongkongu więc nie wiem czy jest 100% pewności, że akurat jest w magazynie irlandzkim. Na zegarek mam przeznaczone plus minus 2500zł . Kwestia 700 zł kupna u nas czy ...... to gwarancja. Jak na razie poza wymianą bateri moje zegarki zegarmistrza nie widziały więc po co przepłacać.

Zastanawiam się dlaczego nie wysyłają do Niemiec i rozumiem , że jeżeli przesyłka idzie bezpośrednio z UE cło odpada.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/CASIO-G-SHOCK-MUDMASTER-GWG-1000-1A9-DR-Solar-Yellow-Mens-watch-UK-TAX-FREE-/401073629428?hash=item5d61d9e8f4:g:2jEAAOSwUV9WngWL

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Casio-G-Shock-GWG-1000-1A9-DR-Mudmaster-Triple-Sensor-Watch-Yellow-UK-TAX-FREE-/272339815054?hash=item3f68b7ca8e:g:ZU8AAOSw6n5Xrp31

 

Jeden ma 100% feedback drugi 98,8 ale za to więcej sprzedanych i teraz dylemat przerabiał ktoś tych sprzedawców.

 

Ja kupowałem u niego:

http://www.ebay.pl/itm/272218021506?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Zero problemów. Paczka w przeciągu paru dni dostarczona DHL-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa jeszcze?

Oczywiście, był tam ok. godziny i też się czarny zrobił ale po minucie w cieniu odzyskał wyświetlacz i nic się nie stało  ;)

Ważne aby w takim momencie, jak już się zdarzy to przenieść go tylko w cień i za żadne skarby nie próbować go szybciej schładzać wodą czy czym tam jeszcze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zadrapaniu na bezelu mojego mm juz nie wierzę w nic. :(

 

Send from my s7 edge

Widzę kolego że Cię w oczy kuje :mellow: . Też tak mam. Dlatego oscyluje w G do 6 stówek :D . Przynajmniej żadna ryska nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego że Cię w oczy kuje :mellow: . Też tak mam. Dlatego oscyluje w G do 6 stówek :D . Przynajmniej żadna ryska nie boli.

To jak z Autem. Wkurza mnie każda kolejna rysa. Tu juz nie chodzi o cenę tylko o to ze lubie mieć wszystko idealne. Skocze do zegarmistrza i spytam czy mi to czymś maźne żeby nie rzucało się w oczy.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że "bezel" do auta nie kosztuje 49zł. A i samo auto też raczej potrafi być droższe od MM. A tak na poważnie to są zegarki do użytku codziennego i nikt raczej nie gwarantuje że ryski czy odprysku nie złapie taki egzemplarz. Sam nie lubię rys na swoim samochodzie ale zegarek użytkuje w sposób normalny dla mnie i obicie nim o rożnego rodzaju przeszkody uważam za codzienność. Ja zaakceptowałem to ze zegarek to przedmiot, który można zarysować lub zniszczyć nawet nosząc go codziennie i wykonując w nim rożnego rodzaju czynności związane np.z pracą. Z drugiej strony szanuje kogoś kto MM uznaje jako przedmiot kolekcjonerski i chce by w stanie nienaruszonym uzupełniał Jego przepiękna kolekcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że spojrzy na Ciebie jak na wariata :). Skoro lubisz wszystko mieć idealne to może MM nie jest dla Ciebie. Rangermana łatwiej utrzymać w stanie idealnym. Tam nie ma co odprysnąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przejmuję się rysami czy na aucie czy na butach. Po co?

Jaki masz wpływ czy obiją Cię drzwiami na parkingu centrum handlowego czy nie?

 

Trzeba akceptować rzeczy na które nie mamy wpływu. Odważnie zmieniać te, które można.

A najważniejsze to odróżniać jedne od drugich.

 

:)

 

 

A jak nie to...

 

 

post-71916-0-82220100-1473452013.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.