Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rob3rt

Użytkownik
 • Content Count

  661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rob3rt last won the day on June 27 2015

rob3rt had the most liked content!

Community Reputation

38 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

253 profile views
 1. A tak z czystej ciekawości. Jak tam szczelność po tych 27 latach? Ile razy był na serwisie? Czyszczenie, regulacja,smarowanie itp. Uszczelki wymieniłeś?
 2. Dokładnie mam tyle samo w nadgarstku 😂. Niby dużo, ale wciąż za mało na potwory typu zilla itp. Gwm 5610 itp wygląda na mały gw9400 na za duży i do tego nie wygodny. Kiedyś miałem skx 007 na gumie i 009 na kajdanie były dosłownie idealne. Niestety dopadła mnie głupota i je sprzedałem obydwa. Do dziś żałuję tej decyzji. Mogłem chociaż 009 zostawić. Ale majtek jakoś to zrekompensował.
 3. Dla mnie to taki odpowiednik G wśród zegarków typu DIVER. Welki i masywny nie bez kozery zwą to zillą. Idealny na lato nie trzeba się martwić jak tego potwora pod mankiet upchnąć 😂
 4. Aż musiałem sprawdzić jak to wygląda. Faktycznie pierwsze skojarzenie to orca. Eco zilla też daje radę. Tylko to kawał zegarka.
 5. Po co zmieniać coś co jest doskonałe. Jak dla mnie rzecz jasna. Rozmiar odpowiedni, czytelność czy to dzień czy noc idealna. A koronka na godzinie 8 to strzał w dziesiątkę.
 6. Mój to świerzy nabytek. Nim mu styknie 27 lat to ja zamienię się w stratę kości
 7. Szkoda że teraz już takich nie robią.
 8. Raczej nie. To zestaw limitowany stąd ta butla. Fajnie wygląda na komodzie obok mojego zdjęcia z kursu dla płetwonurków z 1998 roku.
 9. W końcu dotarł. Mój pierwszy citek promaster.
 10. Ciekawe czy ktoś to kiedyś rozbierał? Czy pod deklem jest jakaś uszczelka? Napewno sprawdzę jak go kupię. Puki co czekam na citizena. We wrześniu mam urodziny przesłałem żonie pomysł na prezent 😁
 11. I jak wrażenia? Też się czaję na niego.
 12. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-diver-s-automatic-limited-edition-ny0087-13ee
 13. Wie może ktoś w którą strone nakręca się sprężyna w NY? Właśnie nabyłem w zegarowni serie limitowaną i tak się zastanawiam czy z czasem nie dokupić rotomat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.