Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rob3rt

Użytkownik
 • Content Count

  793
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rob3rt last won the day on June 27 2015

rob3rt had the most liked content!

Community Reputation

206 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. Od wczoraj na nadgarstku. Fajny. Coś innego niż G. W miarę go ogarnąłem. Jedyny problem jak wyczyścić dziennik. Może ktoś wie?
 2. Nadciąga nowy Arnie. 💪🏻
 3. Dokładnie tak jest. Nie uważam tego za wadę. W końcu pierwsze Arnie też tak miały i do dziś się trzymają. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby kupić metalową i pomalować na czarno. Ja swoją wypolerowałem. Mam w planach kupić drugą i oddać do malowania proszkowego na czarny mat.
 4. Klamry są plastikowe. Ale wszystko dobrze spasowane i czystym sumieniem mogę go polecić.
 5. No i dotarł. Zamówiony 26 kwietnia. Cena 177zł bez żadnych kosztów dodatkowych. Pierwsze wrażenie. Całkiem wygodny i miękki w porównaniu do strapcode. Duży plus za możliwość regulacji długości.
 6. Nie wiem skąd te 30% vatu. Tak po prostu wyszło. Też uważam że 100 dolców to sporo jak za pasek z materiału. Nim się połapałem to już zapłaciłem i dopiero zorientowałem się po ubytku na kącie. Tak bywa jak człowiek robi pięć rzeczy na raz. Jak już zamówiłem, powiedziałem sobie a ch.j raz się żyje.
 7. Szajs to mało powiedziane. Długość jest przypadkowa. Ja trafiłem na taką gdzie cześć z haczykami była dłuższa o 2cm od tej z materiałem. Musiałem przyciąć. Szwy byle jakie i nierówne. Sam materiał to porażka. Strapcode chwali się tym że materiał z którego szyją to nylon balistyczny wykorzystywany do szycia kamizelek taktycznych i kuloodpornych. Ile w tym prawdy to niewiem. Ale po roku użytkowania nic się nie strzępi, nic się nie pruje. Rzepy trzymają równie mocno co na początku. Sama cena paska nie jest taka zła tylko drugie tyle trzeba zapłacić za koszty wysyłki i podatek.
 8. Miałem to g..no. Nie polecam już po paru dniach zaczęło się pruć. W tym wypadku niska cena świadczy o niskiej jakości. Kasa wyrzucona w błoto.
 9. Na lato jak znalazł jeśli ktoś nie lubi bransolet i gumy a skórzanego paska nie chce moczyć.
 10. Nic nie jest wieczne. Arnie dostał fajnego militarnego charakteru. Pasek bardzo wygodny. Raz na jakiś czas wymyje i hula dalej. Jak się zużyje pójdzie do kosza. Minus taki że kosztuje drugie tyle co uncle Seiko
 11. Ja mam od strapcode. Fajnie się nosi i nic się złego nie dzieje. Sam jestem ciekaw Uncle Seiko.
 12. A gdzie można dostać taką nówke sztukę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.