Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Matej no bajeczka :)

Ja swojego kupuje pod koniec miesiąca.

Z zielonym paskiem model , a dodatkowo czarny pasek :)

też po głowie chodzi mi czarny pasek ale muszę odpuścić na jakiś czas - czekam na bransoletę do GPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy oliwkowy :Dpost-64221-0-52656300-1452415978_thumb.jpg

Edytowane przez ziko739

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżynka kupiona 2 h temu ;)

Spostrzeżenia na szybko : lekki (ale może to przez GPW), koronka inaczej zakręcana niż w Aviatorach, bardzo dobrze układa się na ręce, bardzo fajny.

 

 

attachicon.gif20160109_213701.jpg

 

Jeszcze raz - niech się nosi ! :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś napisałem do time trendu na temat jakiegoś rabatu , zobaczymy co odpiszą :D

Mi napisali 2881 zł ze dwa tygodnie temu :)

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I paski będą mieć. Wczoraj też znalazłem. Paski będą po 199zł około.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat teraz Panowie czy te 3 tysiące są warte Mudmastera , pomocy :(

Kamil, wg mnie niestety 3000 to zdecydowanie za dużo (szykuję się na lincz ;) . Ja osobiście nie zapłaciłbym 3000 za ten zegarek i dlatego szukałem używki , ale to tylko moje zdanie. Owszem bardzo fajny, wygodny itd. ale np. gdyby nie te wszystkie bajery to nie umywa się do GPW. Z kolei te bajery są juz w tańszym Gulfmasterze, ale ten model juz miałem i chciałem coś innego, a że kasa była i oferta tez dobra się trafiła to kupiłem. Uważam że cena 2500 to max Ale to tylko moje zdanie. Ciekawe co myślą inni użytkownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu osoby które chwalą się wysokimi rabatami przy zakupie G, moźe trzeba by się z nimi na pw porozumieć ;) obie strony mogły by być zadowolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Matej ja taką cenę zaproponowałem przy negocjacji w time trendzie , zobaczymy co odpiszą :)

Aż jestem ciekawy co Ci odpiszą. stawiam ze obecnie mogą zejść max do 2800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat teraz Panowie czy te 3 tysiące są warte Mudmastera , pomocy :(

Kiedyś był za 2000 na bazarku praktycznie nowy...2000 może i jest wart :) a czy 3000? Zależy od kupującego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO plastikowy zegarek jest warty max 2k i nie ważne jakie bajery będzie posiadał bo to jednak dalej plastik będzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w TT dostajesz od razu rabat 15% jak o niego zapytasz dlatego te ich wszystkie srebrne i złote karty to kpina w biały dzień.

Jedyny plus to posiadanie złotej karty i zakup zegarka w dniu urodzin, bo wtedy masz 24% rabatu czyli razy 2.

Srebrna karta to 6% a złota to 12%.

Rabaty i zniżki nie łączą się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

...wart czy nie wart? podoba sie to kupuj i tyle :D  Mam parę zegarków i pewnie parę bym jeszcze chciał :lol:  ale w moim przypadku wygląda to tak że....jak żonka buszuje po ciuchach to ja skręcam do sklepu z zegarkami, oglądam nowości i nie tylko a jeśli mi sie coś spodoba to kupuję :P. To Tobie ma się podobać! Ewentualnie jak w moim przypadku cenę MM sprawdziłem gdzie się dało i najtaniej wyszło u kolego na Alledrogo (2200) a z pomocą kolegi z forum nabyłem instrukcję w j.Polskim za co mu chwała!!!!!

Zegarek jak każda inna rzecz jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić :)

Przy tej okazji bardzo proszę o pomoc...a mianowicie czym umyć pasek od GA 1000 (pomarańczowy) bo o zgrozo po wypadzie w góry ubrudził się jak cholera i nie chce  żadnym mydełkiem się umyć :angry: Boję się czymś agresywniejszym żeby plamy jakieś nie wyszły czy kolor nie puścił? Może ma ktoś doświadczenie w tym temacie i pomoże?

Z góry dziekuję za wszelkie podpowiedzi....aby tylko skuteczne i paska nie zjadło :D :D :D

Pozdrawiam

Edytowane przez Kapral172

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2700 zaproponowali

I tak mniej niż mi :(

 

Kapral tylko tak da się go umyć :)

 

 

 

http://allegro.pl/pasek-casio-ga-1000-pomaranczowy-oryginal-i5867044213.html

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....nawet nie żartuj?! to co będzie z paskiem żółtym który mam w MM?!!!!!! Za tyle kasy to powinni się postarać z materiałem aby przy prawie normalnym użytkowaniu przez niedługi czas takie "cuda" z brudem sie nie działy! Zapytam znów może użytkowników MM  z żółtym paskiem ...czy sie Wam brudzi? Mam powiedzmy "parę :D " zegarków i jeszcze tak na prawdę nie użytkowałem MM na dłuższą metę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ten żółty pasek w MM będzie reagował na dotyk jak w innych kolorowych G za 300zl to...brawo Casio ! Jeszcze mudmaster...pogromca błota ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.