Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pilot353

Użytkownik
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

About Pilot353

 • Birthday 10/10/1966

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Hobby
  Muzyka płynąca z czarnego krążka,

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. To znaczy że już godzinę dłużej nie pośpimy raz do roku?? Jak żyć, jak żyć
 2. Ha ha. Ale poważnie, od kiedy kupiłem fenixa nie zdejmuję go. Wcześniej miałem jako sportowy zegarek polara M400, ten był ze mną tylko do treningów, po treningach zdejmowałem go w wkładałem Sumo czy też Monstera. Fenix ich wygryzł. Tylko że to jest drogi zegarek i chyba poza możliwościami kolegi zakładającego ten temat. Osobiście mogę poradzić, zamiast byle co wykorzystaj telefon i aplikacje do niego. Też obliczą, zmierzą i pomogą.
 3. Trzeba go wziąć do ręki, dotknąć, ponosi. Dla jednych to zdrada dla drugich....... Nie rozważajmy tego. Naprawdę,kawał dobrego sprzętu i do garnituru i do dresu. Żona dostała 5S i podobne zdanie ma. Z automatów pozostał mi jedynie Kemner Tonneau.
 4. Kupiłem fenixa 5 i to był mój największy błąd. sprzedałem wszystkie swoje zegarki łacznie z seiko sumo i noszę tylko ten jeden.
 5. Pilot353

  Męska torba

  Po latach wróciłem do saszetki.
 6. Od czasu gdy zakupiłem Fenixa 5 stałem się jednozegarkowcem. Nie łączę go z telefonem, chyba żeby tylko zczytać treningi.
 7. Dajcie choć cień nadziei ha ha. Trudno, zemszczę się i kiedyś komuś oddam za przysługę ???? Do picia jam jeszcze koszerną śliwowicę 70% od gościa z okolic Łodzi.
 8. Czy Red Label z USA będzie podobnym badziewiem do naszych marketowych czy można spodziewać się czegoś lepszego. Swego czasu dostałem flaszkę 1.8l i nie wiem czy warto otwierać czy też trzymać i szukać jelenia
 9. Nawet nie wiem kto to był. Spoczywaj w spokoju.
 10. Pilot353

  Policzmy SUMO

  Nie cierpię Sumo. Przez ten zegarek przestałem nosić inne I nie żałuję
 11. Pawełku, może i masz rację, co ręczna to ręczna robota. Wolę jednak kobitę Co do odkurzacza Romba. Wygoda. Pokoje bezdywanowe. Robi swoją robotę. Wychodzisz z domku, włączasz a odkurzacz, zapitala po pomieszczeniu, aku siada to wraca do ładowarki. Wady? Np grzejnik, potrafi pod jednym się zaklinować, wtedy się wyłącza i czeka na pomoc. Ogółem panele w pomieszczeniach czyste, kurzu mniej, dużo mniej. Drogi ale z żoną jesteśmy zadowoleni. Raz tylko ode mnie kopa dostał. No jakoś przyssał się do sprzątania w pobliżu moich nóg i nie chciał się odwalić.
 12. Dziś dawno nie noszona Rakietka. I nie wiem co jest lepsze, zegarek czy to co wskazuje kartka pod zegarkiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.