Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pilot353

Użytkownik
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

About Pilot353

 • Birthday 10/10/1966

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Hobby
  Muzyka płynąca z czarnego krążka,

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. To znaczy że już godzinę dłużej nie pośpimy raz do roku?? Jak żyć, jak żyć
 2. Ha ha. Ale poważnie, od kiedy kupiłem fenixa nie zdejmuję go. Wcześniej miałem jako sportowy zegarek polara M400, ten był ze mną tylko do treningów, po treningach zdejmowałem go w wkładałem Sumo czy też Monstera. Fenix ich wygryzł. Tylko że to jest drogi zegarek i chyba poza możliwościami kolegi zakładającego ten temat. Osobiście mogę poradzić, zamiast byle co wykorzystaj telefon i aplikacje do niego. Też obliczą, zmierzą i pomogą.
 3. Trzeba go wziąć do ręki, dotknąć, ponosi. Dla jednych to zdrada dla drugich....... Nie rozważajmy tego. Naprawdę,kawał dobrego sprzętu i do garnituru i do dresu. Żona dostała 5S i podobne zdanie ma. Z automatów pozostał mi jedynie Kemner Tonneau.
 4. Kupiłem fenixa 5 i to był mój największy błąd. sprzedałem wszystkie swoje zegarki łacznie z seiko sumo i noszę tylko ten jeden.
 5. Pilot353

  Męska torba

  Po latach wróciłem do saszetki.
 6. Od czasu gdy zakupiłem Fenixa 5 stałem się jednozegarkowcem. Nie łączę go z telefonem, chyba żeby tylko zczytać treningi.
 7. Superrr. Również myślę o wymianie pedałów w dwóch meridkach, no ale zawsze wyskoczy coś innego. Do wiosny wymienimy
 8. Co tu taka cisza. Rower na jesień i zimę przygotowany. A Ja?
 9. Już zamówiłem drugi. Komfort to jedno a jakiś łańcuch w który zaopatrzył nas producent to drugie. W przyszłym tygodniu zrobimy wymianę, sprawdzenie rozciągnięcia oraz czyszczenie tego na ktorym jeżdziłem.
 10. Jest sens jeździć na dwa czy też trzy łańcuchy czy też jest to bezsens. Powoli zbliża się czas pierwszego mycia łańcuchów i tak się zastanawiam czy nie kupić drugich (dwa rowery)
 11. Wpiszcie w Google rowery rondo. Są już znane ceny rowerów marki RONDO. Karbon na Force CX1 3700 ojro Karbon na Rival 1 3000 ojro Stal na Apex 1 2300 ojro Alu na Apex 1 1900 ojro https://www.bikerumor.com/2017/03/07/bf
 12. Do 40 km też dziś cisnąłem, potem nastąpił kryzys. Byle górka i nogi się podawały Ale i tak 73 wycisnąłem. Teraz myślę co jutro robić ????
 13. Córa dziś zaliczyła glebę, rączka lekko wygieta i wyrwany ten przegób kulisty, popychacz czy jak to zwać. Jest możliwość naprawy tego oraz sens? Nie wiem czy pierścień wyskoczył czy też wyrwał alu, które go trzymało.
 14. W Meridzie mam kierownicę 700mm i przyłapuje się na tym że bardzo często ręce trzymam na manetkach, czyli gdzieś na 500:600mm. Ale tylko na spokojnej jeździe na prostych odcinkach, z góry lub pod górkę pełna mobilizacja z pełnym rozstawem rąk na kierownicy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.