Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie? śrubki nie przechodzą przez osłonę i dekiel jednocześnie?

 

Myślałem, że jest tak jak w moim starym PAG240T

 

casio-pag240t_224749.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przechodzą ale normalnie ciągniesz i ma zejść przez łeb śrubki. Jak zdejmiesz to popatrz jak są zrobione te śrubki ;) Protreka nie miałem to tam nie wiem jak jest to zrobione ale raczej będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba odkręcać dekla żeby zdjąć dolny bezel. Ta guma normalnie przechodzi przez łebki śrub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przechodzą ale normalnie ciągniesz i ma zejść przez łeb śrubki. Jak zdejmiesz to popatrz jak są zrobione te śrubki ;) Protreka nie miałem to tam nie wiem jak jest to zrobione ale raczej będzie tak samo.

Dobrze myślę :)  chcąc ściągnąć ten plastik na deklu musisz go odkręcić, a jak odkręcisz śruby to od razu odkręcasz dekiel, przechodzić może perzechodzi ale dekiel się luzuje chyba nie ? czyli zegarek rozszczelniony jest. A w  MM czy 9200 masz osobne śruby na plastik i osobne na dekielek.

IMG_1427.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest fajny dekiel to może być ;)

 

Źle myślisz zrób jak mówię i zobacz sobie śrubki A zrozumiesz jak to działa. Ta guma jest na wcisk. Łeb śrubki nie dochodzi do dekla zostaje miejsce na gumę.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrec sobie jedna śrubke i ja obejrzyj ;)

Nie mam muda żadnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest fajny dekiel to może być ;)

 

Źle myślisz zrób jak mówię i zobacz sobie śrubki A zrozumiesz jak to działa. Ta guma jest na wcisk. Łeb śrubki nie dochodzi do dekla zostaje miejsce na gumę.

To znaczy że jest podwójny docisk na śrubce?

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jest podwójny docisk na śrubce?

 

aaaaa jak tak to teraz kapuje :P Dzięki za ładne obrazowe przedstawienie :P

 

PS widzę, że też masz ten upierdliwy komunikat aktualizacji do win 10 :P

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda sprawa ze śrubkami :)

 

44tKdEp.jpg

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tak. 202D fabryka i 183E czyli z drugiego lipca 2015


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Roman, a uszy połamane znowu :P


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Roman, a uszy połamane znowu :P

Ten typ tak ma a wszystko zaczyna się od tego,że właściciel za mocno dokreca śrubki paska i te pękają na samej górze A później to już kwestia czasu jak się to odłamie. Co ciekawe praktycznie nigdy uszy nie łamią się tak jak np w Roman przy samej kopercie tylko ten kawałek przy śrubce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy żółtych MM.

Pisaliście o brudzących się paskach. Mój MM jest ze mną od października 2015 i pełni funkcję zegarka codziennego użytku. Zakładam go rano i ściągam wieczorem - jest ze mną w pracy i w domu; nie oszczędzam go w ogóle, rąbię w nim drzewo i biegam po lesie. To on jest dla mnie a nie ja dla niego. I jest naprawdę ok - sprawdza się w 100 procentach, jak do tej pory.

Jedyna wada - ano... brudzący się żółty pasek. Przebarwienia są widoczne zarówno na końcówce, jak i na całości paska. Po dokładnym wyszorowaniu szczoteczką z mydłem i ciepłą wodą, żółć nabiera blasku i intensywności, ale czarne ślady przebarwień i tak pozostają.

Obawiam się, że w końcu zdecyduję się na zakup zielonego paska, choć wersja z żółtym podoba mi się najbardziej.

A może ktoś już połączył żółtka z zielonym paskiem??? Wstawcie zdjęcie.

 

pzdr

cinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo żółty najładniej wygląda według mnie, wrzuć jakieś fotki tego paska jak możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak :(

Ale popieram podejście "to on jest dla mnie a nie ja dla niego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś już połączył żółtka z zielonym paskiem??? Wstawcie zdjęcie.

 

 

 

Tu masz wszystkie kombinacje

 

Muddie-CO_snxrnax.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lepsze nie wiem,lepsze to są chyba tylko stalowe koperty i może trochę bezpieczniej na teleskopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gulfmasterze pasek jest chyba mocowany od razu do koperty i nie ma uszu więc nie ma jak je wyłamać. Chyba że się wyłamie gwint w kopercie.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.