Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Jakub, jednak Ty trochę przesadzasz, nie ma co bić piany o jakiś zegarek  ;)

Imo w tym przedziale cenowym nie powinien mieć takiego "cosik" i tyle, co nie zmienia faktu że ma więcej zalet niż wad.

Tylko proszę Cię nie zarzucaj braku zegarka:

 

 

Osoby, które nie posiadają tego zegarka...

... bo to nic nie zmienia, tylko potwierdza moje słowa wcześniej o rzeczy którą się posiada.

Zdajesz sobie sprawe że osoby udzielające się tu w temacie casio (pasjonaci) mieli okazję kilkakrotnie przymierzać się do tego zegarka?

Oglądając bardzo pieczołowicie po kilka razy a nawet dzięki uprzejmości forumowicza troszkę ponosić.

Nie ma się co denerwować, jednemu się podoba taki, drugiemu inny.

Każdy ma swój gust i wybiera świadomie a tutaj tylko wymieniamy swoje poglądy  ;)

Może kiedyś trafi i do mojego pudełka ale zawsze będzie to dla mnie wtopa z tym kręgiem jak uszy w Romku i nawet zakup tego zegarka mojego zdania na ten temat nie zmieni bo ewentualnie będzie to świadomy wybór z tym czymś  ^_^

Przypominam sobie podobną sprawę z Rangemanem, jak go nie miałem i coś powiedziałem na jego temat o uszach czy narośli z prawej strony to wszyscy się oburzali bo Ty nie masz i nie wiesz co to za zegarek.

A ja w końcu go kupiłem mimo jego wad ale wiedziałem o nich wcześniej i dobrze żeby inni przyszli nabywcy też mieli możliwość swojej oceny przed zakupem a nie po bo mogą poczuć się później rozczarowani.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elixir w pełni się z tobą zgadzam.Gdyby nie to forum to nigdy bym się nawet nie dowiedział że coś takiego jest. W sumie to jestem pewny że 99,9 % szczęśliwych użytkowników Muda nigdy tego nie zauważy. W użytkowaniu na żywo trzeba mieć duże szczęście żeby to zauważyć a w sumie mało kto po za chyba tym forum robi zdjęcia swojego zegarka i się nimi jara. W sumie w życiu bym nie przypuszczał że będę robił sesję zdjęciową jakiemuś przedmiotowi i będzie mi się to podobało bo troszkę to dziwne ;). A tak na poważnie Mud jest super cena mniej ale i tak jest super

 

wacha56ks czyżbyś był tu gdzie ja, bo w sumie od tygodnia ja też swojego testowałem w cieplutkiej wodzie siarkowej na basenach termalnych w okolicach Zakopanego. Przeżył bez śladu ale obawa trochę była zwłaszcza że plastiki i pasek może wyblaknąć. Tak w sumie może by się ktoś wypowiedział co ma Muda dłużej jak paręnaście dni jak z jego wyglądem po kilku miesiącach i czy komuś nie wiem wyblakł odbarwił się wypłowiał lub coś podobnego.

 

matej kurde powinien być zakaz wstawiania takich okazji :o

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6395588389

co niektórzy mogą zawału dostać :blink: parę dni w tą lub w tamtą i byłbym ładnych kilka stówek do przodu.

Swoją drogą nie kumam co sprzedawca miał za interes za taką cenę praktycznie nowy zegarek z TT sprzedawać no chyba że dorwał od kogoś co miał 50 % upust z ceny sklepowej ale w sumie to też żaden interes. No chyba że trafiło na bogatego co się kilka dni pobawił i do żyda za bezcen

Ja byłem w Tatralandii na Słowacji ale to prawie to samo :-)

 

Co do użytkowania -poza twardymi testami wytrzymałościowymi które przechodził mój Mud nie widzę żeby coś więcej mu się działo.Na pasku tylko w zagłębieniach osadził się od siarki w wodzie lekki nalot ale jak znajdę chwilę to wyczyszczę.Poza tym wszystko O.K.

 

Tapnięte z Wachofonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dodam, że oby nie za 3.5k ale za 1.5 jak najbardziej lepiej go mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, jest takie stare przysłowie ludowe, mówiące o tym,

że najtrudniej zbić argumenty kogoś, mówiącego nie na temat ;)  

 

I również jestem za tym, by zakończyć wątek :)


Z mojej strony, temat się wyczerpał.

Nie zabiorę już głosu  B)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz, jest takie stare przysłowie ludowe, mówiące o tym,

że najtrudniej zbić argumenty kogoś, mówiącego nie na temat ;)  

...

Z tym się zgadzam w 100% bo luźna wymiana zdań często prowadzi do gufnobuży  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dodam, że oby nie za 3.5k ale za 1.5 jak najbardziej lepiej go mieć ;)

Zgadzam się w porywach + - 200 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się tu jakimś mirażem podniecamy a zobaczcie jak ten nieskazitelny jest

http://olx.pl/oferta/zegarek-g-shock-gwg-1000-CID87-IDgUAzw.html#2e7c6b1ffd

I ta cena jakże atrakcyjna, przecież jak ktoś to kupi to chyba padnie na zawał taka okazja :(

Swoją drogą chyba niedługo podróbki będą w cenie oryginału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się tu jakimś mirażem podniecamy a zobaczcie jak ten nieskazitelny jest

http://olx.pl/oferta/zegarek-g-shock-gwg-1000-CID87-IDgUAzw.html#2e7c6b1ffd

I ta cena jakże atrakcyjna, przecież jak ktoś to kupi to chyba padnie na zawał taka okazja :(

Swoją drogą chyba niedługo podróbki będą w cenie oryginału

No jak ktoś nie siedzi w temacie to może mieć lekką lipe po zakupie :b

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, czarne wyprzedziły żółte
8-)

 

1. Jacek_25_25 - żółty

2. Piowa - czarny

3. Myszor - czarny

4. #Ziutek - czarny

5. Wąski88 - zielony

6. Elixir - czarny

7. Ziko738 - zielony

8. Cinekr - żółty

9. Floyd - czarny

10. Davidofx - zielony

11. Bujman - zielony

12. Frommert -  żółty 

13. Kapral172 - żółty

14. Login - zielony 

15. Marcin128gb - zielony

16. Bakus80 - czarny  

17. Kornel91 - żółty

18. Sebastian1 - żółty

19. Matej - zielony

20. Majkk - żółty

21. Romseyman - zielony

22. Zetrov - zielony

23. Kjawor - żółty

24. Rangy67 - zielony

25. Piszczo122 - zielony

26. Tajson1 - czarny

27. memOK - żółty

28.  Romseyman - złoty

29. Jasny - zielony

30. Emuezo - zielony

31. Rado S -  zielony

32. Arcoss - żółty

33. Wacha56ks - zielony

34. Grzesiek 8111 - zielony

35. Ponurykosiarz - czarny

36. Artek90 - czarny

37. Diodes - czarny

38. Yokaszin - czarny

 

16 zielonych, 11 czarnych, 10 żółtych, 1 złoty, 0 czerwonych, 0 piaskowych camo

 

2MM - Romseyman 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie KSF, tylko jakieś palmy widać  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hohoho żyleta :)

Bardzo ładna fotka :)

I zegar :)

Jak dla mnie najlepsza wersja MM.

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, miałem dokupić drugi pasek (żółty albo czerwony), ale doszedłem do wniosku, że nie ma sensu, bo czarny fabryczny podoba mi się najbardziej. 

8-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuff, nawet nie strasz tymi paskami.

Taki zegar to musi mieć cojones :);) A nie takie jakieś pitu pitu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozruszenia tematu

 

 

 

pozdrawiam, Piowa

Mam ten sam. Wspaniały zegarek. Niby wielki ale wygodny. riseman jakos bardziej denerwował mnie na ręce. Komuś z forum zrysowało sie juz szafirowe szkiełko?

 

Send from my s7 edge

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.