Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elixir

Użytkownik
 • Content Count

  2,633
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Elixir last won the day on November 15 2019

Elixir had the most liked content!

Community Reputation

383 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Elixir

 • Rank
  Passion Is a Part Of My Life

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

1,573 profile views
 1. Ja uważam wręcz przeciwnie. To zegarek bardzo kompletny. Zdecydowanie deklasuje Casio, jeśli chodzi o jakość pomiarów. To zegarek dla ludzi świadomych swojego zakupu, którzy chcą i potrafią wykorzystać jego funkcje i zalety. Jestem wielkim fanem marki Casio, ale z przykrością stwierdzam, że muszą jeszcze sporo popracować, by choć w minimalnym stopniu nawiązać rywalizację z Suunto, czy Garminem, jeśli chodzi o zegarki outdoorowe, czy trekkingowe.
 2. I am not selling watches. I am sorry. I am a collector.
 3. Zdecydowanie masz rację. Plastikowe indeksy wyglądają paskudnie i tandetnie. Psują odbiór całkiem przyzwoitego zegarka ..
 4. Gratulacje ! Bardzo fajny sikor. Też bym przytulił tą wersję kolorystyczną, nie powiem 😃
 5. Dzięki kolego! Bardzo się cieszę z tego zakupu 😃 🍻🍻
 6. Dzięki clusca 😃 To nie ten Giez. On był cały czas w rękach jednego właściciela. Zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, choć rozmiarowo troszkę mały. Nie mniej, od dość dawna chciałem mieć w kolekcji tego sikora. I udało się. Ma coś w sobie ten maluch i rozumiem miłośników tego modelu ..
 7. Tomek, ja nówkę widziałem za tyle. Używki zasadniczo mnie nie interesują i nie zwracam na nie szczególnej uwagi 😃 Co do pozytywa, to będzie ciężko nówkę wyrwać w dobrej kasie. Ale używki widziałem już od 6 stówek ..
 8. Chyba jednak zwycięży zdrowy rozsądek. Trzeba podejść do tematu racjonalnie. Mam dwa GPRy, to po co mi kolejny wynalazek .. 😄
 9. No taki był mój pierwszy odruch. Teraz siedzę i oglądam zdjęcia i filmy, żeby zobrazować sobie 😀
 10. Po co j tu zaglądam .. clusca,Twoje wstawki zazwyczaj rujnują moją kieszeń. Zarzekałem się, że nie kupię. Ale za tą cenę, to specjalnie chyba nie będę się zastanawiał .. Tylko którą wersję kolorystyczną ? 😬🤔
 11. Ja nie noszę na co dzień Ryśka, ale uważam, że to świetny zegarek. Swojego czasu był przełomem. Raczej nie pozbędę się go z kolekcji
 12. Łukasz, ja od samego początku stwierdziłem, że to nie moja bajka. Nie pasuje mi ten model i już. Na żywo widziałem i jeszcze bardziej mnie odpychał ..
 13. Nie żartuj sobie tak ze mnie Tomek 😄 A nocna zmiana sporo tłumaczy, choć u mnie o tej godzinie i całej zmianie nocnej, chęci i kreatywności bym raczej nie znalazł 🤔 Raz jeszcze gratuluję świetnej fotki
 14. Kapitalna fota Tomek. Świetnie wyszło ! Swoją drogą, że Ty masz czas i chęci robić fotki o tak nieludzkiej porze 😃
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.