Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą jedni piszą o podwyżkach a drudzy podają coraz to niższe ceny zakupu chociażby tego modelu.

Wydaje mi się czy 2.5k to najniższa obecnie cena z TT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jacek_25_25 - żółty


2. Piowa - czarny


3. Myszor - czarny


4. Wąski88 - zielony


5. Elixir - czarny


6. Ziko738 - zielony


7. Cinekr - żółty


8. Floyd - czarny


9. Davidofx - zielony


10. Bujman - zielony


11. Frommert -  żółty 


12. Kapral172 - żółty


13. Login - zielony 


14. Marcin128gb - zielony


15. Bakus80 - czarny  


16. Sebastian1 - żółty


17. Matej - złoty


18. Majkk - żółty


19. Romseyman - zielony


20. Zetrov - zielony


21. Kjawor - żółty


22. Rangy67 - zielony


23. Piszczo122 - zielony


24. Tajson1 - czarny


25. memOK - żółty


26.  Romseyman - złoty


27. Jasny - zielony


28. Emuezo - zielony


29. Rado S -  zielony


30. Arcoss - żółty


31. Wacha56ks - zielony


32. Grzesiek 8111 - zielony


33. Ponurykosiarz - czarny


34. Artek90 - czarny


35. Diodes - czarny


36. Yokaszin - czarny


37. Lisek - zielony


38. _jendraz - zielony


39. Szyra - zielony


40. Heckler - zielony


41. Szubekkrzys - zielony


42. Melkor1410 - zielony


43. Wlochaty - zielony


44. _Kwiatek_ - czarny


45. Insane_infinity - żółty


 


22 zielone, 11 czarnych, 10 żółtych, 2 złote, 0 czerwonych, 0 piaskowych camo


 


2MM - Romseyman 


 


pozdrawiam, Piowa


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

O! Gratuluję @Insane_infinity!

Ja trzy dni z nimi walczyłem i się mi nie udało zejść do takiej kwoty.

Ale może dlatego, że Ty masz na żółtym pasku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tomaliusz, z tymi potwierdzeniami czegokolwiek w TT, to bym się tak na forum nie chwalił, bo w tym przypadku wiedza leży i robi pod siebie... Chyba, że w Twoich stronach pracują w salonach ludzie z pasją i pojęciem.

Niczym się nie chwalę i doskonale wiem o czym piszesz ale osobiście znam dwie osoby z tkzw. jak to nazwałeś "pojęciem" 

I proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Jedna pani potrafiła mi wymienić zastosowane we wszystkich zegarkach mechanizmy i nie mówię tylko o bakteryjkach casio ale też w markach takich jak Atlantic czy Bulova.

Dodatkowo z "głowy" rzucała daty wprowadzenia danego modelu na rynek i historii.

Odpowiedziała na każde moje pytanie, jak który zegar ma szafir, ceramike lub rodzaj zastosowanej powłoki i to bez szukania odpowiedzi w lapku  ^_^

Ja chciałem tą miłą panią zaskoczyć wiedzą ale to Ona mnie zaskoczyła a wręcz obnażyła moje braki w tej materii  :P

I dziwi mnie że akurat taka osoba nie pracuję w główniejszej centrali lub chociaż w punkcie TT gdzie mają dostęp do zacniejszych sikorów bo spoglądając na mój nadgarstek od razu wspomniała że nawet nie ma i nie będzie u nich na stanie MTG bo takie rodzynki to w innej galerii w Łodzi lub Manufakturze gdzie tylko do tego punktu w Łodzi można sprowadzić z Warszawy MRG do przymiarki  :)

A wracając do setna mojego postu którego przytoczyłeś to nawet pracownik bez należytej wiedzy i pasji chyba rozmawia z potencjalnymi klientami i zna ich odczucia co do danej marki i tutaj akurat jego wiedza zegarkowa nie ma nic do rzeczy  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w takim razie do weryfikacji tematu w trójmiejskich salonach TT ;) Chyba, że akurat miałem takie ,,szczęście'', że na trzy salony trafiłem na pracownika/ków, który był pierwszy dzień w nowej pracy, miał zły dzień, wstał lewą nogą, itd... Uwierz mi, że nie pytałem o rzeczy z kosmosu :) Jedynie w outletcie TT w Gdańsku była/jest Pani, która wie o czym mówi :)

 

 

 

 

...A wracając do setna mojego postu którego przytoczyłeś to nawet pracownik bez należytej wiedzy i pasji chyba rozmawia z potencjalnymi klientami i zna ich odczucia co do danej marki i tutaj akurat jego wiedza zegarkowa nie ma nic do rzeczy  ;)

 

Chyba jednak nie, ważniejsze jest np. siedzenie na fb, gdzie akurat w salonie przebywa 4 potencjalnych klientów ;)

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja tu w pracy, a żonka wysyła fotki, że już jest :) A tu trzeba do 20 jeszcze wytrzymać.

Zakupiony w MaxKart , w sumie 1,5 tygodnia czekania choć wg trackingu GLS 05.10 wyszedł z Angli

post-93078-0-09314700-1475847018_thumb.jpg

post-93078-0-67617400-1475847031_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żótłe w natarciu, Gratuluję. 


 


1. Jacek_25_25 - żółty


2. Piowa - czarny


3. Myszor - czarny


4. Wąski88 - zielony


5. Elixir - czarny


6. Ziko739 - zielony


7. Cinekr - żółty


8. Floyd - czarny


9. Davidofx - zielony


10. Bujman - zielony


11. Frommert -  żółty 


12. Kapral172 - żółty


13. Login - zielony 


14. Marcin128gb - zielony


15. Bakus80 - czarny  


16. Sebastian1 - żółty


17. Matej - złoty


18. Majkk - żółty


19. Romseyman - zielony


20. Zetrov - zielony


21. Kjawor - żółty


22. Rangy67 - zielony


23. Piszczo122 - zielony


24. Tajson1 - czarny


25. memOK - żółty


26.  Romseyman - złoty


27. Jasny - zielony


28. Emuezo - zielony


29. Rado S -  zielony


30. Arcoss - żółty


31. Wacha56ks - zielony


32. Grzesiek 8111 - zielony


33. Ponurykosiarz - czarny


34. Artek90 - czarny


35. Diodes - czarny


36. Yokaszin - czarny


37. Lisek - zielony


38. _jendraz - zielony


39. Szyra - zielony


40. Heckler - zielony


41. Szubekkrzys - zielony


42. Melkor1410 - zielony


43. Wlochaty - zielony


44. _Kwiatek_ - czarny


45. Insane_infinity - żółty


46. Argentorat - żółty


 


22 zielone, 11 czarnych, 11 żółtych, 2 złote, 0 czerwonych, 0 piaskowych camo


 


2MM - Romseyman 


 


pozdrawiam, Piowa


Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje argentorat :) piowa z łaski swojej zamiast 8 wstaw 9 przy numerze 7 w moim nicku :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się nosi żółtek. Gratulacje. Tymczasem ...stare w innych kolorach.b48c50645d2b230c9d44ca74571eaec1.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Ten zegar wyglada wyjątkowo dobrze. Nie lubię złotego ale tego bym nosił. Na żywo robi wrażenie większe niż się można by się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Ten zegar wyglada wyjątkowo dobrze. Nie lubię złotego ale tego bym nosił. Na żywo robi wrażenie większe niż się można by się spodziewać.

Trudno się z Tobą nie zgodzić _jendraz

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich maniaków zegarów CASIO - czytając poszczególne wątki tego forum odnoszę wrażenie, że przy Was to ja jeszcze nie jestem tak zaawansowanym miłośnikiem marki (mówiąc w bardzo delikatny sposóB):)))) 

 

Casio przewija się przez mój nadgarstek od lat 90 gdzie, będąc w wojsku odkupowałem od kolegów za kasę z żołdu zegarki Casio głównie były to modele z dolnej półki cenowej wskazówkowo - elektroniczne, proste konstrukcyjnie. Uzbierałem kilka takich low endowych sikorów, które mam do dziś dnia.

 

I tak od lat marzyłem o pięknym potężnym zegarku tej firmy. 

Oczywiście jak wielu z was i ja miałem wielkie rozterki przed zakupem gdyż nie mogłem podjąć ostatecznej decyzji związanej z wyborem modelu czy ma to być GPW czy GWG, do ostatniej chwili nie mogłem zdecydować..... co ja się namęczyłem przy tym wyborze - była to dla mniej najtrudniejsza decyzja zakupowa w życiu uffff długo by o tym pisać. 

 

Ostatecznie wybór padł na Mudka :) z zielonym paskiem :) 

Decyzja została przyspieszona informacją od Pani z którą negocjowałem stawkę cenową, że od 07/08.10. Casio podnosi ceny jak już koledzy wcześniej poinformowali. 

 

Na zegarek nie dostałem jakiegoś oszałamiającego rabatu, od kwoty bazowej czyli 3,5k  tylko lub aż 19%. 

 

Teraz cierpliwie czekam na kuriera, po tym jak otrzymam przesyłkę pozwolicie, że się podzielę moimi drugimi wrażeniami (pierwsze wrażenie było mega pozytywne) było to w sklepie gdzie mierzyłem GWG i GPW :) obłęd :)

 

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19% mi tam do 2.5k zlazł sklep TT na necie :) wiec w sklepie na miejscu był szał :) .Też sie skłaniałem do zielonego paska ..pasował by do Mundurka firmowego (MON) ale już mam żóltego i jest ok :) nie czepiają się :) ,zielonego mi sprzed nosa ktoś kupił ;)

Edytowane przez Insane_infinity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jak z czytelnośćią wyświetlacza w negatywie?? Jak kupisz kolego ziko pochwal się :)

 

Zobaczcie foty ... http://forums.watchuseek.com/f17/new-casio-gshock-abc-watch-gwg1000-1694170-8.html

 

Nic nie widać na wyświetlaczu.

 

Jaki wyświetlacz ;) Przecież wskazówki pokazują godzinę ... a o to chodzi przecież. Zegarek fajny, dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.