Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

Casio 6 na 9 czyli (seria 69xx)

Rekomendowane odpowiedzi

No ba,  w DW odliczają one sekundy oraz minuty. Dwa pierwsze kółeczka to 10s a to duże kółeczko to 10min. W ciągu dobry trochę się nakręcą  ;)  W trybie stopera i timera jest podobnie..

 

W GW pierwsze kółko informuje o stanie akumulatora oraz aktywnej funkcji PS, drugie wyświetla aktywne alarmy, sygnał pełnej godziny, opcję mute oraz A.EL. trzecie kółko ostatnie odlicza kółko 10s. W trybie stopera pokazuje setne sekundy.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ms mają jakąś magię w sobie, negatywy do mnie nie przemawiają a Ms kuszą tak, że ciężko się oprzeć. Planuje zakup G z wyższej półki ale te Ms nie dają mi spokoju,od kiedy pamiętam działały na mnie w sposób specjalny ;) przez co komplikują mój plan . Szkoda że nie dostępny u nas jest model kwadraciaka w ms bo można by szybko sobie skompletować drużynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

olej G z wyzszej polkI I kup froga GW200MS :) - jest akurat na ebay.. nie no zarcik w sumie z mojej strony ale przyznaje sie ze patrze od czsasu do czasu na niego

 

-no to trzy kolka w wersji GW maja wiekszy sens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy 5600, a 6900 jest 9052, nieco w cieniu popularnych braci, z równie bezsensownym wyświetlaczem graficznym.

Na dzień dzisiejszy to chyba trzy bazowe modele z serii G.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całych tych koleczkach ich urok tkwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółka są wpisane w stylistykę 6900.

Bez kółek nie byłoby magii tej serii

strzałki czy inne znaczki to nie to samo


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej G z wyzszej polkI I kup froga GW200MS

Piękna sztuka ale nurek ze mnie żaden ; ) co nie znaczy ze bym go nie chciał hyhy

A co do 6900 to wydaje mi się, że każdy kto lubi G shock powinien jeden taki posiadać przynajmniej raz :)

Edytowane przez Dzidu79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam. Wydaje mi sie, ze spełniają funkcje tylko estetyczna, "udają" ze zegarek jest bardziej skomplikowany niż jest w rzeczywistości.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dzidu79 to chyba zalezy od indywidualnego podejscia maniaka do sprawy :P ..bo np moim zdaniem kazdy kto lubi G to powinien miec albo jednego froga na stanie lub przynajmniej jednego screwback'a :)  - I dopiero wtedy za nimi jest cala plastikowa reszta :P

 

Chociaz przyznaje ze I ja posiadalem TURBOKOLOR przez jakis czas,co prawda jako ciekawostke,ale goscil w domu

 

 

 

z drugiej strony po co ta moja rozpiska - kazdy maniak powinien miec ich jak najwiecej hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbokolor to jeden z najładniejszych 6900 moim zdaniem. Chciałbym go mieć ale niesty jak był dostępny to nie interesowałem się jeszcze aż tak rynkiem G, a teraz bywa dostępny ale w strasznym stanie.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie GW, bo już by był mój :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommly, najtańszy nowy GW-6900 masz u Daymona http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-6900a-7er-g-shock-wyprzedaz-i5373212058.html  zawsze możesz mu z czasem zmienić gacie na czarne lub żółte. Czarny pasek i bezel to koszt 51PLN razem z przesyłka w krainie czasu więc całkiem tanio w porównaniu do cen z allegro.

Ja jak coś mam na zbyciu żółte przebranie w podobnej cenie.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko akurat ta wersja kolorystyczna szkiełka mi nie podchodzi, wolę z czerwonym MULTI :P i przycisk G też jest "bee",  a nie chcę od razu rozkręcać modułu do modowania. Cierpliwie szukam i czekam.

Mówisz o bezelu z paskiem ze swojego demobilu?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ceny tych GW to 200 zł które dałem to mało jednak. .. chciał 280 ale po 2 tygodniach zdecydował się sprzedać za 200 :) nie żałuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem nowe gacie a stare w zasadzie mogę odstąpić jak się znajdzie chętny.  ;)

Co do zegarka to szukaj zatem cierpliwie, może eol100 z allegro będzie je mieć znowu. Swego czasu miał kilka sztuk w licytacjach od złotówki wszystkie sprzedały sie w granicach 200PLN. Nówki sztuki jak z salonu tylko bez papierków i opakowań, wiem bo sam jednego wtedy wyrwałem.  ;) DW-5600 czasem ma i tez schodzą w dobrych cenach ostatnio po około 160PLN i tez nówki sztuki.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, bacznie obserwuję ;) Przegapiłem jednego GW w aukcji, poszedł za ok. 260 zł, w zeszłym tygodniu bodajże, czy 2 temu. Ale byłem wkurzony, a był jak nowy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zegarka to szukaj zatem cierpliwie, może eol100 z allegro będzie je mieć znowu. Swego czasu miał kilka sztuk w licytacjach od złotówki wszystkie sprzedały sie w granicach 200PLN. Nówki sztuki jak z salonu tylko bez papierków i opakowań, wiem bo sam jednego wtedy wyrwałem. ;)

Potwierdzam 150zł za DW-6900 Edytowane przez M4rcinS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 190 wylicytowałem DW-6930 ale ostatecznie go nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6930c?


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.