Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Planus

Rozczarowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Planus

Jestem rozczarowany Waszym forum. Spodziewałem się spotkać tu znawców, ale się przeliczyłem. Większość pisujących tu osób powinno poszukać jakiś forum o modzie, o modelach i co się nosi w tym sezonie.

 

Rozczarowany

 

Planus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Wodzu, tu nie narzekaj, tylko nawracaj zbłąkane owieczki. Zmajstruj jakiś manifest, zawrzyj w nim zasady, ogłoś go i egzekwuj, ekzekwuj! Raz raz raz....

 

ps - i czemu tak ogólnie. Po nickach panie, jak sie nie da po nazwiskach, to po nickach !!!

 

:lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuro - nie bądź taki szybki :!:

A co będzie, jak jakiś rozczarowany gość zażąda, żeby rozstrzelać co dziesiatego? :evil: :shock: :!: :cry: :twisted: :lol::D:):lol::D


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powód jest dość prosty- lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :evil:

Mam na myśli coś takiego jak przedstawienie się :?

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Planus

Przepraszam, trochę mnie poniosło. Długotrwałe walenie głową w mur doprowadza do frustracji.

Nie miałem zamiaru nikogo obrazić.

 

Jeszcze raz przepraszam za komentarz.

 

Planus[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów mamy błogi spokój...... :twisted:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterFan, I definitely agree with your point of view :twisted: :wink: :lol: -To w zastępstwie (anty)kolegi "Praetor1257" alias "Gość" - coś go jednak tutaj brak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak, znowu mamy spokój choć trzeba przyznać, że na naszym forum zaczyna się robić nudno. Nam wszystkim brakuje zaangażowania. Jak sobie przypomnę co się tutaj działo w okolicach lutego, marca, forum tętniło życiem, a teraz posucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to: forumowicze na forum!!! Do roboty :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety faktem jest, że powoli zaczyna wiać nudą :) Coraz mniej postów, coraz mniej tematów do dyskusji :)

Wniosek: popieram Otho :!:

Otho, I totaly agree with your phrase :twisted:

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterFan, I also strongly agree with your words :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otho, please stop, we have a big chance to change our nick's to "GOŚĆ" :!: :wink:

BTW, I absolutely agree with your opinion :twisted: :)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wniosek: popieram Otho :!:

No Marcin czekamy cały czas na Twoją historię GP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK! BTW :-) - co z dziejami GP :?: :?: :?: :!: CZEKAMY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przyjaciele, spokojnie :!: :)

Historia GP będzie już wkrótce, oprócz tego zamierzam napisać (jak chyba proponował otho) dzieje najbardziej popularnego modelu GP, czyli Vintage.

Opóźnienie wywołane jest tym, że mam niespełna 10 dni do oddania mojej pracy inżynierskiej, także staram się ten czas poświęcić na dopracowanie jej do perfekcji :)

Bądźcie cierpliwi :)

Acha...

but I have to agree with your opinion in this discussion :twisted: :)

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hm, zegarkowe ziomale :!:, o co chodzi z tymi zdaniami dopisywanymi po angielsku :?:. Piszecie, że się zgadzacie ze słowami, opiniami przedmówcy, całkowicie i niezaprzeczalnie. Nie możecie pisać w języku POLSKIM :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko nawiązanie do tradycji niesławnej pamięci "Gościa" vel "Praetora" - taki niewinny żarcik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz_W, I totaly agree with your words :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Koleś, jakbyś czytał moje rady (ciut niżej) to byś teraz nie był "rozczarowany"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki- może nie uogólniaj ok :?: :evil:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub
To tylko nawiązanie do tradycji niesławnej pamięci "Gościa" vel "Praetora" - taki niewinny żarcik...

 

gościa - który został zablokowany.

Zawsze jednak może się odrodzić.

Bądź czujny !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudno na forum nie jest...... Być może jednak kategorie dyskusyjne mogłyby być rozszerzone . Mnie na przykład interesują wątki socjologiczne (kto co nosi i dlaczego), ale - i tu niestety w piersi się muszę uderzyć niewierny - masę ciekawych informacji na forum znalazłem chociaż na początku taki byłem kopytko... (Mariusz - kopalnia wiedzy, choć nerwus). Więc nie przesadzajmy, sezon się zbliża wakacyjny i odpływ użytkowników notują wszystkie media, więc bez paniki. Jesienią się zagotuje na bank. A jak komuś tematu nie teges... to forum gazeta.pl polecam. Michnika pozdrowić można. On zegarków nie zbiera. Co innego jego funfel Olek Kłos......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.