Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość ewa szadkowska

Brak kultury zegarmistrza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewa szadkowska

Przekonałam się, że największymi wrogami miłośników zegarków bywają zegarmistrzowie. A przynajmniej starszy, skwaszony pan, który prowadzi zakład przy pl. Narutowicza w Warszawie. Otóż ośmieliłam się zakłócić dziś spokój tego pana pytając, czy ma do sprzedania pasek o szerokości 8 mm ze srebrzystą klamerką, do zaklejenia na stałych uszach. Pan pokazał mi pasek ze złotą klamerką. Na moją nieśmiałą uwagę, że do stalowej koperty raczej będzie pasowała srebrna, pan skrzywił się zniecierplwiony rzucając uwagę "przecież i tak jej nie widać pod ręką, więc co za różnica" i dodał: "to bierze pani czy nie". Odpowiedziałam, że chętnie, bo od dłuźszego czasu szukam takiego wąskiego paska, ale proszę o wymianę klamerki. (Sama w domu często je wymieniam, więc wiem, że to nie problem. Poza tym, jak mam wydać na pasek 50 zł, to chciałabym, żeby odpowiadał moim oczekiwaniom.) A co zrobił pan zegarmistrz? Stwierdził, że nie ma czasu zajmować się tak wybrzydzającą klientką i dał mi do zrozumienia, że powinnam opuścić jego zakład. A obejżałam tylko JEDEN pasek!!!

Czy osoba, która szuka czegoś konkretnego musi być narażona na tak niegrzeczne, żeby nie sięgać po bardziej dosadne określenia, zachowanie? :shock: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż... niektórym jeszcze śnia się czasy słusznie minione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Ewo! A opisać tak tego niekulturalnego zegarmistrza w jakimś większym tekście o kulturze obsługi klienta na łamach "ŻW"?

Pozdrawiam :-) ,

okazjonalny czytelnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No comments :shock:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa szadkowska
Pani Ewo! A opisać tak tego niekulturalnego zegarmistrza w jakimś większym tekście o kulturze obsługi klienta na łamach "ŻW"?

Pozdrawiam :-) ,

okazjonalny czytelnik

 

Propozycja jest kusząca :twisted: uważam jednak, że nie powinno się załatwiać prywatnych spraw na łamach gezety - no chyba że problem dotyczy dużej liczby osób, które należałoby ostrzec. Ale nie sądzę, by ów niekulturalny zegarmistrz miał całe zastępy klientów. Zresztą biorąc pod uwagę jego zachowanie, na pewno ma ich z dnia na dzień coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa szadkowska

Okazuje się, że nie umiem (czego dowodzi mój poprzedni post) przenosić cytatów i stosować uśmieszkowych ikonek. Co zrobiłam nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym nawiasem kwadratowym - spacja, i przed ostatnim. A diabelek :twisted: powinien byc ok :roll:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewo,

w celu wstawienia cytatu wystarczy nacisnąć "guziczek" -u góry czwarty od lewej- z napisem 'Quote' wstawić tekst i ponownie nacisnąć 'Quote' :)

Co do ikonek to najłatwiej chyba zwyczajnie na daną ikonke kliknąć i po problemie :)

 

Pozdrawiam

Marcin

 

ps. zawsze przed wysłaniem, dla pewności możesz kliknąć 'podgląd' i będziesz pewna czy wszystko jest ok


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups... :oops:

Spóźniłem się :twisted:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa szadkowska

Dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.