Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Istvan

Jakie paski do Seiko SARB065 oraz SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Bardzo komponuje się ten Cocktail Time z jaszczurką, że aż znowu nabrałem ochoty na zakup tego zegarka a już sądziłem, że mi przeszło :)

Zapomniałeś, że ta choroba jest nieuleczalna :D. Nawroty są częste i gwałtowne. Ja cały czas sobie wmawiam, że 40mm koperty to stanowczo za mało na 20cm nadgarstek, ale na długo to niestety nie pomaga :).

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek do 065 już jedzie. W międzyczasie przejrzałem ponad 100 stron na WUS o 017. Chyba najlepiej dobranym paskiem jest ten:

 

 

 

A Wy co sądzicie?

Pytanie, teleskopy też wymieniałeś ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeży w temacie dobierania pasków do zegarków (Horido wystarczało do tej pory w moim poprzednim automacie B) ) - zamówiłem ostatnio SARB017 i równolegle pracuję nad znalezieniem do niego sensownego paska. Na początek opcja skórzany NATO najbardziej mnie przekonuje, chciałbym uzyskać coś podobnego do:

iObLXnsY88AqL_Lj2DuawxfCXK9Yuu9-NV_NcJfX

 

tumblr_n2i02dlD4M1tqz0xzo1_1280.jpg

 

Proszę o radę gdzie zamówić jakiś dobry pasek tego typu?

 

Możliwych dostawców jest sporo, dlatego prośba o jakieś sprawdzone podpowiedzi dot. skórzanych NATO kierowana do stałych bywalców tego forum. :)

 

W PL najlepsza opcja na chwilę obecną opcja to http://allegro.pl/skorzany-pasek-nato-zegarka-pasowka-18-20-22-skora-i7168480795.html , jednak mało przekonywujących mnie opinii o tym wytwórcy znalazłem w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat od tego twórcy mam jeden pasek z podkładką zamówiony właśnie do Alpinist-a, nieszczęście moje jest takie, że chciałem trochę mniejszą podkładkę niż wystawione na allegro więc zamówiłem poza allegro

Jak doszedł to myślałem, że to jakaś pomyłka, obszycia krzywe, szerokość z jednej strony za duża, niemal musiałem go wciskać na zegarek, śmierdzi strasznie, nity (po dwa z każdej strony paska) niesymetrycznie zamocowane, ogólnie lipa straszna a zwrotów nie przyjmują

Szanowna Pani z firmy raczyła odpisać, że:

"Proszę Pana,

 

Jest to pańskie subiektywne odczucie, ja uważam inaczej. Widział Pan np. na allegro poglądowe zdjęcia naszych pasków i na oko widać, ze nie są z automatu, nie są idealnie równe, bo takie mają być. Robimy je ręcznie, ręcznie wycinamy, kleimy i niektóre paski też szyte są ręcznie. Nie mam automatu szwalniczego, tylko starą rymarską maszynę, co widać. Wzór paska ze śrubkami jest na allegro i Pan ten pasek zamówił. Pasek ze zdjęcia nie ma podklejki, nie ma obmalowanych brzegów, nie jest idealnie równo wycięty i obszyty, co doskonale widac. Pan zamówił świadomie pasek w takim stylu. W pańskim pasku dodatkowo daliśmy podklejkę, zeby było estetyczniej i przyjemniej nosić, obmalowaliśmy też brzegi. Nasz pasek jest zaprojektowany na jedną śrubę na środku, a nie dwa nity, to Pana pomysł. Nity montujemy za pomocą ręcznej praski, taka jest technologia i nie wyglądają jak z automatu fabrycznego, co widac na zdjęciach innych moich pasków i też są nierówne. Pasek wykonaliśmy wg zamówienia i zwrotu nie przyjmę.

 

Pozdrawiam"

 

Także radziłaby kogoś z forumowych twórców, w podobnych pieniądzach dostaniesz dużo lepszy produkt

Wieczorem, żeby nie być gołosłownym wrzucę zdjęcia

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie - zamówiłem na cheapnatostraps na próbę; poczekam na dostawę i postaram się wrzucić zdjęcie.  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie - zamówiłem na cheapnatostraps na próbę; poczekam na dostawę i postaram się wrzucić zdjęcie.  B)

Mam od nich KVARNSJÖ i szału nie robi, twardy jak cholera, skóra trochę śmierdzi,

Uderz na priv do kolegi @nick555 w dobrej cenie dostaniesz świetny pasek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie od jakiegoś czasu Alpinist jest na pasku od Filipa...

post-34987-0-58234800-1519411985_thumb.jpg

post-34987-0-02779500-1519412006_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masówka, nie to co skórnik :D

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt, masówka, jak nic ;-) Póki co, jednak dość rzadko spotykana ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip musi się przyłożyć do roboty, to wtedy osiągnie takie spektakularne, elitarne efekty, a tak, bryndza  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W przypadku paska do mojego Alpinista przyłożył się :-) I to bardzo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Mam do Was pytanie - czy wiecie może jaki to pasek/paski? Jestem ciekaw czy to firmowa produkcja do kupienia w sklepie czy może hand-made.

 

Do zobaczeia np. tutaj: 

 

I tutaj: https://preview.redd.it/nw8rlr2lbrez.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=a09aa935038d500cc41870223945aef5e9cf089d

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co by to nie było, to taki pasek bez problemu zrobi któryś z forumowych strapmakerów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Całkiem fajnie to wyglada :-) To jakiś "handmade"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wyglada :-) To jakiś "handmade"?

Pasek ze strony watchgecko.To mój drugi pasek tej firmy. Jestem zadowolony z jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu

jak uważacie jakie kolory pasków będą pasowały do SARBa 065??

czy np jasny błękit?? (chodzi mi po głowie na lato jakiś w stylu rally z mniejszymi dziurkami)

będę wdzięczny za wszelkie oponie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontrastowalbym ciemniejszym odcieniem tego co jest na cyferblacie + jasniejsze akcenty  typu przeszycie i krawedzie

ponizej szybka symulacja fotoszopowa bez zbytniego przykladania sie i dokladnosci obrobki

 

65.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.