Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

colector

Użytkownik
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

colector last won the day on November 6 2012

colector had the most liked content!

Community Reputation

120 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  zegarki, hi-fi stereo, II wojna światowa, Jimi Hendrix

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 5 kapel które ukształtowały mój muzyczny gust i od nich wszystko się zaczęło: - Led Zeppelin - AC/DC - Deep Purple - Metallica - Guns N' Roses
 2. Akurat ten zestaw miałem kupić sobie. Znalazłem sporo dobrych opinii w sieci. Nastąpiła zmiana planów- zdecydowałem się ostatecznie na muhle r89 i żylety feather. Zarost poszedł do lamusa po kilku latach. Miałem dość, sami brodacze dookoła ;)
 3. To tak samo jak z samochodami, jak ktoś ma ferrari to nic nie musi udowadniać nikomu, jest klasa sama w sobie. Natomiast właściciele porsche próbują udowodnić co to nie ja... Patek to klasa sama w sobie i jest ponadczasowy.
 4. Tomek Kammel był u Wieczorka w bentleyu. Na ręce PP aquanaut. Niedawno był u niego M. Prokop też z PP. Mają gust panowie. Sam prowadzący nie nosi zegarków bo nie lubi gadżetów. https://youtu.be/-__usLrLy98
 5. Uwielbiam japoński denim, ich stosunek do jeansu. Moimi pierwszymi były edwiny ed-55 regular tapered. Noszę je do dziś. To raw jeans selvedge. Są dość sztywne ale ja takie lubię. Na razie mi wystarczą. Chciałbym kiedyś kupić sobie iron hearty, tylko lepiej by było zobaczyć i przymierzyć przed zakupem bo nie wiem jak z grubością np 25oz (bo w takie bym celował) być może na żywo są za grube. Piękne jeansy nie ma co!
 6. Ja już tak, a wy?
 7. zapomniałem o Kursku, gdzieś mi umknąl ten film
 8. Czapek Quai des Bergues 100th anniversary
 9. Naszła mnie tematyka łodzi podwodnych. Po obejrzeniu Orzeł- ostatni patrol, czas powtórzyć inne dużo lepsze produkcje. Zacznę od chyba najlepszego filmu z tego gatunku czyli: - Das boot (1981) jest wersja 3h:30minut, dodatkowo serial gdzie jest ponad 5 godzin świetnego kina. - Polowanie na czerwony październik - K-19 - Karmazynowy przypływ - U-571 - Orzeł. (polski film z lat 50'tych)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.