Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chrono-craze

Fortis Spacematic Day-Date Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo gustowny zegarek...gratuluje :twisted: ja jednak wolalbym z czarna tarcza.. powiedz jesli mozesz ile kosztowal.. jak nie tu to prosze o PM:) pozdro!


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortis jak się patrzy :lol: ale za te linki to kiedyś Cię zastrzelę :wink: :wink: :wink:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Fortis to dobry wybór

nie mówię że Stowa to byłby zły wybór


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Fortis jak się patrzy :lol: ale za te linki to kiedyś Cię zastrzelę :wink: :wink: :wink:

 

...a ja powieszę. :)

Gratuluję piękny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobnie wykończone są Sinny ale to chyba na plus :lol:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... szklo - szafirowy krysztal

 

sapphire crystal => szafirowe szkiełko zegarkowe

 

Często spotykane :lol:

 

...w przeciwienstwie do NIE- szafirowego mineralnego szkielka zegarkowego, rowniez czesto spotykanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ledwo w innym temacie krzyczałem żeby kupić Fortisa, a tu już zdjęcia...gratulacje!!!! :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie :lol: Jak większość prostych(chodzi o wzornictwo) zegarków ten również piękny powala na kolana


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny, ale oglądanie cokolwiek kłopotliwe. :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...w przeciwienstwie do NIE- szafirowego mineralnego szkielka zegarkowego, rowniez czesto spotykanego.

 

Pisałem o częstym... błędzie.

 

szafirowy kryształ - możesz mi odpowiedzieć co to jest?

 

Jako ze wydajesz sie sprawiac wrazenie osoby ktorej oczywisty skadinand material pisany nie jest latwy do przyswojenia i nalezy byc tlumaczony metoda 'kawe na lawe' (p)odpowiadam: wszystkim czym "szafirowy krysztal" w tym przypadku jest, to przelozonym slowo-w-slowo z angielskiego na jezyk polski terminem 'sapphire crystal' (dla odroznienia od angielskiego terminu 'mineral crystal' co w doslownym przelozeniu na polski znaczy tyle co 'mineralny krysztal').

 

OK, rozumiem! Jest twardszy od "mineralnego kryształu", tego częściej spotykanego.

Nie "czepiam się" ale oczekiwałbym sensownych wypowiedzi...

 

Czepiajac sie tego co w kwestii "szafirowego krysztalu" napisalem ewidentnym jest ze sie czepiasz. Do tego stopnia, ze az musialem Ci metoda 'kawa na lawe' wyjasniac co mialem na mysli.

 

Myślałem, że jedynie "miłościwie nam panujący" ma(ją) podobne pomysły ale to rozplenia się jak zaraza.

 

Nie wiem co piszac powyzsze masz na mysli (i szczerze mowiac nie interesuje mnie to).

 

Może podpowiesz mi co za skończony kretyn zakładałby nieoryginalny pierścień do oryginalnego zegarka?

 

Ewidentnie ktos kto para sie sprzedarza kombinowanych z roznych czesci (tak oryginalnych jak i nie- oryginalnych) czasomierzy.

 

Wiem, różne rzeczy się zdarzają i...

TY to wiesz. Lepiej nic nie pisać niż pleść duby smalone.

 

Skoro wiesz ze rozne rzeczy sie zdarzaja to nie rozumiem Twojego zdziwienia. Co do "dubow smalonych," to bez wzgledu na to jak tego co mam do powiedzenia bys nie okreslil nic nie zmieni faktu ze zegarek ktory zaprezentowales w takiej konkretnie postaci w jakiej to uczyniles jest skladakiem nieodzwierciedlajacym oryginalu.

 

Zdjęcia - "wklejam", umieszczam, dołączam ale nigdy nie „zapodaję”

 

Ja, w przeciwienstwie do Ciebie, purysta jezykowym na sile nie staram sie byc i z "zapodawaniem" informacji w ramach jej udzielania nie mam najmniejszych problemow. Zamiast lapania za slowa (jak i rowniez, z tego co zdazylem zaobserwowac, wytykania bledow innym) zwroc uwage na sloje bledy, Ty... 'purysto jezykowy' :D

 

Oryginał lub nowy oryginalny zegarek zawsze jest nim w 100% i zawsze jest fabryczny. Nie istnieją częściowe, nie fabryczne oryginały… co próbowałeś udowadniać.

 

:wink: 8) - traktuję jak zagrywki w przedszkolnym stylu.

 

To ty wydajesz sie probowac udowodnic cos 'ni z gruchy ni z pietruchy' co nie mialo miejsca. Oczywistym jest, ze jesli jakis zegarek jest fabrycznym oryginalem/nowym oryginalnie produktem wykonanym przez dana fabryke to nie moze on nie byc w 100% zegarkiem fabrycznym przez ta fabryke wyprodukowanym. Twoje wiec powyzsze konfabulacje sugerujace ze ja probuje udowodnic cos na co Ty bys mial nadzieje chcial zebym probowal maja sie nijak do mojego punktu widzenia na zaprezentowany przez Ciebie 'knock-off/skladak.' Jesli wiec cos sie komus gdzies "pokielbasilo," to Tobie w twoich konfabulacjach, nie mnie; co sprawia, ze jesli ktos dopuszcza sie tu "zagrywek w szkolnym stylu" (dodam ze smiesznych zagrywek) to tym koms jestes Ty, nie ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.