Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luigi

Brak możliwości zamieszczenia oferty sprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moje konto istnieje na forum od 2010 roku, a nie posiadam uprawnień do zamieszczenia oferty sprzedaży w dziale sprzedaży.

Najmocniej przepraszam za założenie nowego tematu, ale link pozwalający na odezwę do admina nie działał.

Jak mogę rozwiązać ten problem?

Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazarek wymaga "mania" 50 postów, ale ze względu na Twój staż pewnie da się to obejść. Pisz PW do zarządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazarek wymaga "mania" 50 postów, ale ze względu na Twój staż pewnie da się to obejść. Pisz PW do zarządu.

Dziękuję serdecznie, wszystkiego dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jednego dostaniesz info ze pisz na priv, potem od drugiego ze dla nikogo zasad nie zmieniają, trzeci powie ze musisz z tym żyć. Czwarty da ci dwa ostrzezenia. I wtedy masz juz jasność co robić. To proste.

Włącz się do jakiegoś watku, najlepiej "jaki zegarek mam dziś na sobie" i dopisuj posty "gratuluje", "piękny zegarek" albo inna durnote.

Pewnie z setka użytkowników tak nastukała po 50 postów i nie maja problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego, za głupawe rady i pisanie bzdur otrzymujesz ostrzeżenie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego, za głupawe rady i pisanie bzdur otrzymujesz ostrzeżenie.

Głupia rada racja, ale niestety prawdę napisał. Starczy na niektóre komentarze zobaczyć i już widać kto na 50-tke poluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz pewnie będzie trzecie z kolei w tym temacie. Przyzwyczaiłem sie. Co do rady glupawej, zgadzam sie. A co do do tego że to bzdury nie zgadzam sie. Tak było u mnie. Jeden mod pisze jedno, drugi drugie a trzeci przywalił dwa ostrzeżenia i jeszcze teksty aby się zamknac. Jak widzę jakie posty ludzie piszą to nie żałuje ze przez wiele lat napisałem tylko kilka. Wole czytać niż pisać w tematach gdzie nie mam takiej wiedzy jak koledzy.

Nie wszyscy tak maja i stad dwustustronicowe posty z gonwiana trescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam więcej niż 50 postów i nie mogę odpisywać w wątkach dziale sprzedaż (wyświetla mi taki komunikat), stażu mam z 10 lat, admin nie odpowiada. To jakieś specjalne posty trzeba mieć? ;)


Gorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbyś tam odpisywać skoro to nie jest dozwolone? :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abo teraz już nie można pisać w tematach,może to robić tylko założyciel takowego - jak coś chcemy to tylko na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abo teraz już nie można pisać w tematach,może to robić tylko założyciel takowego - jak coś chcemy to tylko na PW

Aaaa to tego nie doczytałem ale ma to sens nie można nabijać głupich postów. Dzięki


Gorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie zapytać czy jest możliwość odblokowania mi tematu w dziale sprzedaż ? Ponieważ bardzo mi zależy ze względu że jestem już troche czasu na forum a nie mam zwyczaju nabijania postów a mam do zaoferowania zegarek i nie chciałbym zeby trafił do innych niż poza forum. Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.