Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adam Adamandy Kochański

Miguel Seabra

Rekomendowane odpowiedzi

Miguel megapozytywny sympatyczny gość, miałem okazję poznać :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jest w jury zegarka roku :)

I nawet to nie sprawia, że jego obecność przekłada się w pozytywny sposób na Wasze decyzje. Jak można było pominąć Vacheron Constantin Ref. 57260? Rzeczony zegarek Vacherona powinien zgarnąć przynajmniej trzy nagrody - "Zegarek roku", "Zegarek z komplikacjami", "Nagroda Specjalna Jury". Wiem, że doceniliście Vacheron Constantin, ale Wasz wybór co do zegarka jest dla mnie niezrozumiały. Warto zaznaczyć, że super komplikacja VC pojawiła się 17 września 2015 roku na 260 lat istnienia genewskiej manufaktury. Był więc czas, aby Ref. 57260 uwzględnić. Zamiast tego nagroda za wielkie komplikacje poszła do Lange. Doceniliście odgrzewany kotlet zamiast wspaniałego dzieła zegarmistrzowskiego. Popełniliście duży, a właściwie to katastrofalny błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jury jest zobligowane regulaminem i terminami , więc nie zawsze może działać zgodnie z życzeniami P.T. Publiczności :) 

Przy okazji należy pamiętać, że są tam również inne znane osoby znające się na rzeczy : 

 

 

  • Elizabeth Doerr - dziennikarz, redaktor WorldTempus
  • Frank Geelen - dziennikarz, redaktor naczelny Monochrome-Watches
  • Kristian Haagen - kolekcjoner zegarków, redaktor miesięcznika TIMEGEEKS
  • Jan Lidmaňský - dziennikarz branżowy
  • Miguel Seabra - dziennikarz branżowy i komentator sportowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jury jest zobligowane regulaminem i terminami , więc nie zawsze może działać zgodnie z życzeniami P.T. Publiczności :)

Darek,

to nie jest jakiś mój dziwny wymysł. Dziwnie wygląda sytuacja, w której zegarek z września nie jest brany pod uwagę. Zwłaszcza taki, którego brak nie da się pominąć milczeniem. W końcu piszę o najbardziej skomplikowanym zegarku jaki do tej pory powstał. Uważam, że należy przesunąć terminy. Najbardziej racjonalny byłby wybór zegarka roku 2015 w styczniu 2016. Wręczenie nagród w lutym, pomiędzy SIHH, a Bazyleą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.