Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piowa

Nowy Gulfmaster GWN-Q1000 z głębokościomierzem

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pierwszy to nic innego jak Q1000-1AER z modułem od Q1000-7AER. Swoją drogą mi się marzy wersja odwrotna. Biały z negatywem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
c9e2bbd6dc4f628fb3ab3a7239c1991b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to nic innego jak Q1000-1AER z modułem od Q1000-7AER. Swoją drogą mi się marzy wersja odwrotna. Biały z negatywem. 

 

Bardzo ciekawa jest trzecia wersja, tylko wymienić białe wstawki na pasku i ładny czarnuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wersje są już jakiś czas ale Casio dużo nie ryzykuje w przypadku Q. Nowe wersje to miksy starych części

@Burns graty bransy :)

U mnie dzisiaj cały dzień na ręku taki zestaw jak twój :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często chodzi mi po głowie ten sikor a na bransolecie wygląda jeszcze lepiej, no i quad sensor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bransoleta jest tylko w jednym kolorze?


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzech. Niebieskie, białe i pomarańczowe wstawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A foty można gdzieś dorwać? Interesuje mnie wersja z białymi elementami.

Tego białego to tu jak na lekarstwo.

0931012-2.jpg


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ostatnio zakupiłem sobie Gulfika. Wszystko byłoby pierwsza klasa gdyby nie drobny "problem" z minutową wskazówką. Otóż wskazówka ta przesuwa się co każde 10 sekund. Niestety kiedy sekunda wskakuje na 12 to minutowa nie wchodzi w swój indeks. Robi to dopiero wtedy, kiedy sekunda wybija 10s. Korekcja położenia wskazówek nie przyniosła żadnej poprawy. Moje pytanie brzmi: Czy komuś coś takiego również się dzieje? Na pierwszy rzut oka jest to niewidoczne. Niestety odkąd jestem tego świadom niezmiernie mnie to irytuje, tym bardziej, że zegarek do tanich nie należy. Z drugiej strony odsyłanie go do sklepu w Anglii to kolejne komplikacje. Nie wiem, może przesadzam. Jest to moje drugie podejście do tego zegarka. Za pierwszym razem problem z mechanizmem, teraz to. I tak jakoś mi smutno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jest jakiś inny casio z 4-sensorem ale bez wskazówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jest jakiś inny casio z 4-sensorem ale bez wskazówek?

Na chwilę obecną nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ostatnio zakupiłem sobie Gulfika. Wszystko byłoby pierwsza klasa gdyby nie drobny "problem" z minutową wskazówką. Otóż wskazówka ta przesuwa się co każde 10 sekund. Niestety kiedy sekunda wskakuje na 12 to minutowa nie wchodzi w swój indeks. Robi to dopiero wtedy, kiedy sekunda wybija 10s. Korekcja położenia wskazówek nie przyniosła żadnej poprawy. Moje pytanie brzmi: Czy komuś coś takiego również się dzieje? Na pierwszy rzut oka jest to niewidoczne. Niestety odkąd jestem tego świadom niezmiernie mnie to irytuje, tym bardziej, że zegarek do tanich nie należy. Z drugiej strony odsyłanie go do sklepu w Anglii to kolejne komplikacje. Nie wiem, może przesadzam. Jest to moje drugie podejście do tego zegarka. Za pierwszym razem problem z mechanizmem, teraz to. I tak jakoś mi smutno :(

 

Siemka, siedzę i obserwuje, i u mnie raczej wskazówka trafia w indeks.

Jak uda mi się zrobić zdjęcie, to wrzucę.

Tak to wygląda u mnie.

post-102329-0-07876300-1520188664_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie ma.

Dzięki. Szkoda. Jest co prawda frogman ale jego pasior jest gigantyczny i nie ma wszystkich czujników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ostatnio zakupiłem sobie Gulfika. Wszystko byłoby pierwsza klasa gdyby nie drobny "problem" z minutową wskazówką. Otóż wskazówka ta przesuwa się co każde 10 sekund. Niestety kiedy sekunda wskakuje na 12 to minutowa nie wchodzi w swój indeks. Robi to dopiero wtedy, kiedy sekunda wybija 10s. Korekcja położenia wskazówek nie przyniosła żadnej poprawy. Moje pytanie brzmi: Czy komuś coś takiego również się dzieje? Na pierwszy rzut oka jest to niewidoczne. Niestety odkąd jestem tego świadom niezmiernie mnie to irytuje, tym bardziej, że zegarek do tanich nie należy. Z drugiej strony odsyłanie go do sklepu w Anglii to kolejne komplikacje. Nie wiem, może przesadzam. Jest to moje drugie podejście do tego zegarka. Za pierwszym razem problem z mechanizmem, teraz to. I tak jakoś mi smutno :(

U mnie też czasem tak jest. Na początku też się tym przejmowałem, ale stwierdziłem, że to małe "miki". Myślę, że każdy jak by się porządnie przyjrzał, to coś by zauważył. Sprawdź czy tak jest na całej podziałce. U mnie czasem trafia idealnie, a czasem mniej idealnie. A poza tym takie przesunięcie, to jest 1/6 podziałki więc na prawdę nie wiele. Doradzę Ci z doświadczenia (a też jestem zegarkowym hipochondrykiem)... nie przejmuj się, tylko ciesz się super zegarkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzech. Niebieskie, białe i pomarańczowe wstawki...

Wydaje mi się, że są tylko 2 wersję. Biała i niebieska.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasem tak jest. Na początku też się tym przejmowałem, ale stwierdziłem, że to małe "miki". Myślę, że każdy jak by się porządnie przyjrzał, to coś by zauważył. Sprawdź czy tak jest na całej podziałce. U mnie czasem trafia idealnie, a czasem mniej idealnie. A poza tym takie przesunięcie, to jest 1/6 podziałki więc na prawdę nie wiele. Doradzę Ci z doświadczenia (a też jestem zegarkowym hipochondrykiem)... nie przejmuj się, tylko ciesz się super zegarkiem. 

Powiem Ci, że chyba się pośpieszyłem. Publicznie przyznaję, że to co napisałem o moim kochanym Gulfmasterze to były pomówienia :P Minuta może i nie trafia w indeksy, ale tylko na trzech kolejnych minutach w pierwszym kwadransie. Nie wiem dlaczego, ale i to nie do końca. Zabrzmi to idiotycznie, ale wczoraj spędiłem całą godzinę, minuta po minucie żeby to zwryfikować. Tak czy siak nie było tematu. Zegarek śmiga. Mama nadzieję, że nie wystąpi słynny problem ze wskazówkami...

Swoja drogą mam pytanie. Zegarek zamówiłem ze strony chapelle.co.uk. W przesyłce dotarła do mnie karta międzynarodowej gwarancji. Jest jednak niewypełniona, czysta. Czy to oznacza, że jest nieważna? Czy może wystarczy (w razie W) pokazać kartę plus dowód zakupu wraz z datą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gwarancji nie jest potrzebna wypełniona karta gwarancyjna, pytałem w Zibi. A jak ktoś chetny to moge podrzucić link do wersji białej za 1040 złotych, właśnie klepnełem a nie chce wrzucać na ogólny bo zaraz znikną.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gwarancji nie jest potrzebna wypełniona karta gwarancyjna, pytałem w Zibi. A jak ktoś chetny to moge podrzucić link do wersji białej za 1040 złotych, właśnie klepnełem a nie chce wrzucać na ogólny bo zaraz znikną.

Czyli wystarczy sama faktura z angielskiego sklepu czy faktura + pusta karta gwarancyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi pan w zibi powiedział oni sami weryfikuja zakup.

Dowód zakupu wysyłasz a oni weryfikują.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to interesujące co piszesz. Ciekawi mnie jak zweryfikują datę zakupu zegarka w Anglii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gwarancji nie jest potrzebna wypełniona karta gwarancyjna, pytałem w Zibi. A jak ktoś chetny to moge podrzucić link do wersji białej za 1040 złotych, właśnie klepnełem a nie chce wrzucać na ogólny bo zaraz znikną.

Możesz podesłać link ?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gwarancji nie jest potrzebna wypełniona karta gwarancyjna, pytałem w Zibi. A jak ktoś chetny to moge podrzucić link do wersji białej za 1040 złotych, właśnie klepnełem a nie chce wrzucać na ogólny bo zaraz znikną.

 

Z ciekawości też poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcie na 17,5 cm nadgarstku ?

Ma ktoś może zdjęcie na 17,5 cm nadgarstku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.