Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem krótko, jeśli tarcza, albo ring jest rażąco uszkodzona, czy tam zalana, oczywiście jeśli  jest to widoczne gołym okiem, jak tam sobie zwał. To dla mnie taki zegarek jest do naprawy. Dlatego taki stan nie zasługuje nawet na ocenę dostateczną z punktu widzenia wzrokowego. Dla mnie ocena 5, to musi być Wzór !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam panowie każdy  ma inne priorytet jedni kupują oczami a drudzy jakie ma bebechy 


a tu musi być drogo bo  kolekcjonerzy wiedza co i za ile możną opylić 


i komu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na telewizory . czarna i biała po 40 , niebieska i biała z brzydszą tarczą po 30 , na chodzie ale nie wiem jak dokładnym serwis zalecany , stan jak widać , listonosz ekonomiczna po mojej stronie

czarna i niebieska rezerwacja

post-87697-0-50982100-1510420855_thumb.jpg

post-87697-0-15593100-1510420862_thumb.jpg

post-87697-0-43370600-1510420869_thumb.jpg

post-87697-0-13182100-1510420878_thumb.jpg

post-87697-0-19234500-1510420886_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadszedł ten moment, że powinienem uzupełnić braki - poproszę czarną Rakietę TV :-)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod

Na prośbę kilku kolegów, którzy maja niedokończone transakcje i oczywiście w porozumieniu z Master Yoda który temat ukrył, przywracam tymczasowo temat ale tylko do wglądu.

Jaki będzie dalszy los tego tematu? Trzeba się nad tym głęboko zastanowić w gronie administracji forum.

Bazar ogólny jest, jak mamy tu pokazywać to co wczoraj to nie widzę sensu istnienia takiego tworu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę prozy na początek ^_^ 

Sam nabyłem kilka zegarków prezentowanych w tym temacie, fajna inicjatywa, koleżeńska atmosfera, pomoc itd....

Co mogą potwierdzić inni członkowie administracji, zawsze "dział ruski" podawałem jako przykład prawdziwej pasji, zaangażowania, koleżeństwa, i "soli forum", bez zadęcia, prawdziwi pasjonaci.....

Gdy dwa lata temu @RK7000 poprosił o przydzielenie moderatorów do tego działu, wszyscy się cieszyliście: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/123789-do-przemy%C5%9Blenia/?view=findpost&p=1507867

Do dziś ten temat jest uznany przez klubowiczów za najbardziej "merytoryczny", to chyba o czymś świadczy?

 

Ja sam angażuję się intensywnie w życie forum, rozumiem ze wszech miar jaką pasją są zegarki, natomiast, i tu przechodzę do sedna, zauważam "trend" , "a co mi kto tu będzie rządził?", dotyczy to forum jako całości.

 

Panowie, wszystkich nas obowiązuje ten sam REGULAMIN, nikt z administracji nie robi nikomu na złość, bywa że słowo pisane jest opacznie zrozumiane, apeluję, zawsze można rozwiązać "problem" poprzez PW, bez niepotrzebnych scysji na forum publicznym.

Szczerze, jest sporo użytkowników którzy tylko na to czekają, i podsycają złą atmosferę, myślę dla " fanu", nie dawajmy im tej sposobności......

 

Na koniec, pozdrawiam wszystkich "rusofili", bądzmy profesjonalni, by zegarki które ktoś nabył w KMZiZ były synonimem oryginalności, a transakcje tu przeprowadzane były przykładem profesjonalnej wymiany między użytkownikami.

 

Miłej niedzieli.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.