Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

egg

omega Tiffani & Co ?

Rekomendowane odpowiedzi

A widziałeś że to damska?

 

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie, wyświetleń prawie pół tysiąca odpowiedzi na pytanie brak, od czasu umieszczenia postu tutaj cena do góry momentalnie, ogólnie po pierwszej wizycie na tym forum doświadczenie mocno średnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo: allegro jest ogólnie dostępne, i Ci których interesują damskie omegi widzieli to od dawna, podobnie jak ja, choć akurat damki mnie nie interesują, ale mam ustawiony na omegę newsletter i codziennie przy śniadaniu przeglądam co tam ludzie wrzucą

secundo: nie wszyscy znają się na vintage'owych limitowanych edycjach i o ile mechanizm jest oryginalny, to nie mam pojęcia czy tarcza nie jest jakąś radosną twórczością, nigdy takiej nie widziałem , a kwerenda w googlach niewiele pomogła, także pisanie bez pewności jest dużą odpowiedzialnością

tertio: sądząc po stanie zachowania/odnowienia, brylantach na tarczy, limitce oraz całkowicie złotej kopercie, cena 1,6k jest normalna i byłaby taka choćbyś milczał jak grób, zresztą sądząc po innych aukcjach tego sprzedawcy, niewykluczone że będziesz miał szanse jeszcze raz zalicytować w tej aukcji, bo okaże się że "kupujący zrezygnował" ;)

quarto: forum mogę z czystym sumieniem polecić, we wrześniu też chciałem tylko zadać pytanie o zegarek z allegro i wsiąkłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak napisał kolega- każdy zainteresowany tematem będzie widział zegarek bez pomocy forum

 

może cena zegarka byłaby wyższa gdyby sprzedający potwierdził oryginalność zegarka czymkolwiek a tak to nawet nie wiemy czy na tarczy nie są przypadkiem cyrkonie


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.