Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tede1981

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Jeśli można dołączyć do klubu z moją piękną Alpiną
 2. Witam szukam takiego pilota jak ten z prawej strony z pełnymi cyframi i datownikiem. Oczywiście zdjęcie jest przerobione. Ciekawe czy firma steinhart gdybym przesłał im zdjęcie mogła by coś takiego zrobić. Szczerze to jest troche nisza na rynku jeśli chodzi o pilota z datownikiem w rozsądnej cenie. Alpiny są fajne ale strasznie drogie.
 3. Dzięki za podpowiedz. Właśnie trochę poczytałem
 4. http://allegro.pl/omega-constellation-damski-zegarek-stal-zloto-i6923169742.html Witam zna ktoś sprzedającego, czy zegarek 100% oryginał fotki dosyć dokładne. Do jakiej kwoty można licytować ?? Ewentualnie własne spostrzeżenia mile widziane.
 5. trochę się różni. Rozumiem że można do nich napisać
 6. Witam miłośników zegarków Steinhart. Czy w polskiej dystrybucji dostane gdzieś ten model ? czy zostaje zagranica ?
 7. Do jakiej kwoty warto licytować Tissota jeśli oczywiście jest wszystko z nim ok?? http://allegro.pl/zloty-damski-zegarek-18k-tissot-goldrun-jak-nowy-i6594575642.html
 8. Witam czy warto nabyć Omegę z OLX i ile może wynosić renowacja tarczy ?? https://www.olx.pl/oferta/zloty-zegarek-CID87-IDiCj7J.html
 9. Widocznie fajny kąsek bo nikt nie potwierdził czy oryginał
 10. Dzięki za odpowiedz. Zdjęcie tak zrobione że nawet napisu na tarczy nie widać
 11. http://allegro.pl/jubilerska-zabytkowa-zlota-damska-omega-i6096510602.html Witam warto się zabierać za taki zegarek, drogo by to wyszło?
 12. Dzięki za jedyne info, widać po starych komentarzach, że skupuje i odnawia dalej sprzedając.
 13. Chyba wszyscy chcą ją kupić bo zero odpowiedzi
 14. http://allegro.pl/zlota-18k-omega-damska-lata-60-nieuzywana-i5874475190.html Czy faktycznie jest oryginalna jak deklaruje sprzedający? Po innych aukcjach widać że dużo kupuje i sprzedaje zegarków? Czy może była odnawiana?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.