Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Astarloa12

Balticus Watches

Recommended Posts

Hej, nie trolluję, serio pytam. Czy to są chińskie zegarki? Gdzie one są produkowane?

Buszujacy.w.Ciecierzycy zobacz:

https://detail.1688.com/offer/607783136966.html?spm=a26352.b28411319.offerlist.405.1c971e62g3mmlv - 90 zł

https://detail.1688.com/offer/571176257677.html?spm=a26352.b28411319.offerlist.343.1c971e62g3mmlv - 70 zł

https://detail.1688.com/offer/614170990779.html?spm=a26352.b28411319.offerlist.139.1c971e62g3mmlv - 30 zł

Tak się składa, że sam zajmuje się importem i stąd moje pytanie - czy kupując Balticusa kupuję polski zegarek, czy chiński sprzęt obrandowany polską marką?

Ale, że co? Bo się pogubiłem, chcesz kupić coś, co przypomina znane marki na Ali, to nie pisz w temacie Balticus...
Większość producentów produkuje w Chinach, w przypadku Balticusa najlepiej napisz do nich, to z pewnością udzielą odpowiedzi... jak wygląda ich produkcja

Każesz mi pytać o opinie na temat produktu producenta? XD Jak kupujesz nowe auto to pytasz ludzi na forum, czy producenta danego modelu?

Pytam, bo słyszałem, że to zwykła chińszczyzna. Nazwa firmy to Imię Nazwisko Import Eksport.

Ma ktoś wiedzę, czy warto zapłacić 3k za zegarek, czy omijać szerokim łukiem?

Każesz mi pytać o opinie na temat produktu producenta? XD Jak kupujesz nowe auto to pytasz ludzi na forum, czy producenta danego modelu?
Pytam, bo słyszałem, że to zwykła chińszczyzna. Nazwa firmy to Imię Nazwisko Import Eksport.
Chłopie, jesteś w poście który ma 1050 odpowiedzi dotyczących Balticusa (3 twoich bez żadnego wkładu nie liczę). Przeczytaj całości to sam sobie odpowiesz.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Pierwszy raz spotykam się z osobami na forum, które zamiast odpowiedzieć na proste pytanie wyzywają od trolli... a piszę na wielu tematycznych forach. Dziwne. No nic, szkoda, liczyłem, że może ktoś tutaj pomoże.

Pierwszy raz spotykam się z osobami na forum, które zamiast odpowiedzieć na proste pytanie wyzywają od trolli... a piszę na wielu tematycznych forach. Dziwne. No nic, szkoda, liczyłem, że może ktoś tutaj pomoże.
Na forum Mercedesa pytasz o Mercedesa w ogóle, czy o konkretny model?
Pytasz czy Mercedes to gówno...?
Proponuję zobaczyć na żywo, przymierzyć i ocenić.
Sądzisz, że robilibyśmy zdjęcia zegarków, które są nic nie warte czy też się nam nie podobają?
Balticus ma sporo recenzji, wystarczy poszukać...

A tak na marginesie, Chińczycy również robią droższe zegarki

Ja się chłopakom nie dziwię.

Wpadasz na forum i zamiast cokolwiek przeczytać na temat jakości, ewentualnie normalnie zapytać, od razu zaczynasz od porównania z chińskimi produktami za 30 zł.

Co mają pomyśleć inny forumowicze? Że dali się nabić w butelkę, bo kupili zegarek wart wspomniane 30 zł za dwa tysiące?

Na innych forach to normalne?

Tak, moim (pewnie naszym) zdaniem, są warte tego by poświęcić trochę czasu by się im przyjrzeć, poczytać i świadome kupić.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/