Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy3

Użytkownik
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

70 profile views
 1. Żeby nie było, że odpuściłem naukę Męczę różne kawałki, żeby potrafić zagrać coś prostego przy ognisku znalazłem "Chciałbym umrzeć z miłości" Myslovitz. Dalej jednak trenuję malaguenę. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak się nazywa technika której gość używa w 2:14 ? Umiem zagrać praktycznie cały utwór aż do tego momentu ale tutaj zwiecha.
 2. Orient FAC00002W0 Automat, 40 godzin rezerwy, możliwość dokręcania koronką.
 3. Obejrzę jakieś balle w Katowicach/Wrocławiu?
 4. Jak podnoszę automat nieużywany od paru dni i wiem, że będę prowadził samochód dłuższy czas chciałbym mieć pewność, że mi się zatrzyma bo ruchy ręki na kierownicy to trochę za mało, dlatego zawsze zakręcę kilka razy koronką
 5. Nie, w sklepie muzycznym gość mi polecił. Normalnie wiolinowe z plastiku a basowe z metalowym oplotem. Potem wrzucę ich nazwę https://allegro.pl/oferta/struny-ernie-ball-2409-do-gitary-klasycznej-8771508077?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_KRK_PLA_Media+-+Instrumenty&ev_adgr=Instrumenty&gclid=Cj0KCQjw6PD3BRDPARIsAN8pHuHbno7iwXsqoK6BTD56igmGf95Gn1zYl7obnWKMchmiY3bMjGgdZ5YaAuNjEALw_wcB O takie, wolałbym mieć trochę bardziej twarde struny ale będę na razie grał na tym co mam
 6. Bardzo mi się podobają ozdoby na gryfie jak na razie gram na fenderze esc-105 za parę stówek i mi wystarcza, do tego struny z kulkami zamiast wiązane. Lepszej gitary jak do tej pory nie miałem w rękach i zastanawiam się jaka duża byłaby różnica w dźwięku.
 7. Wielkie dzięki za rekomendację, poszukam po kioskach. W moim mieście są warsztaty gry na gitarze. Chciałem pójść ale najpierw wynikł wirus a teraz jak zwykle na wakacje warsztaty są zawieszone. No ale przynajmniej poćwiczę przez te dwa miesiące i nie pójdę zupełnie niczego nie potrafiąc. Gdybym potrzebował pomocy z rozkodowaniem paru dźwięków (nie zgadzają mi się taby z dosłownie 2 sekundowym urywkiem) mógłbym się odezwać na PW?
 8. Jak w opisie, jest błąd, że nie jestem zalogowany i nie mam uprawnień do edycji tytułu wątku. Da się coś z tym zrobić?
 9. A to raz 30 minut w 4 godziny do przodu a to do tyłu i to nawet po drugiej gwarancji. Po trzeciej było ok ale miałem dość
 10. Prawy fajny, do tego modelu może jakiś jasny błękit byłby super
 11. Chodzi mi o omegę pandę z paskiem rally
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.