Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze podziwiałem twórcę tej polskiej marki zegarków i  mam nadzieję że kiedyś będę miał zaszczyt nosić taki piękny zegarek.

Brawo :-)

Edytowane przez Grawermen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2020 o 11:08, Sierżant Julian napisał:

Nie mam Balticusa głównie z powodu rozmiarów kopert. Firma stosuje rozmiarówkę modną na przełomie wieków, natomiast obecnie powraca się (i to juz od pewnego czasu) do rozmiarów klasycznych, tak samo jak klasyczne same w sobie są mechaniczne zegarki. Rozmiar 42 mm dla zegarka garniturowego czy EDC to pomyłka, 40 mm to absolutne, przeze mnie z trudem tolerowane maksimum. Mam jednego 40,5 i wciąż się do niego przyzwyczajam. Przypuszczam, ze planowane 40 mm dla GP to i tak będzie dla mnie za dużo, biorąc pod uwagę formę koperty. W tej chwili 38-40 mm dla EDC i 38 mm dla garniturowca to takie powiedzmy ostrożne optimum, ale 36 mm to też niezła opcja.

 

Bardzo, BARDZO mądrze napisane.

Zegarek powinien być wygodny i czytelny. Odnoszę wrażenie, że producenci o tym zapominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, nie każda firma musi robić rozmiarówkę jaka się akurat tobie podoba, zgoda, że upsizing zaszedł za daleko ale na takie prawdy objawione mogę jedynie złośliwie podrzucić, że na szczęście są tez producenci rozmiarów męskich, a nie tylko dla zniewieściałych strojnisi ;) nie obrażajcie się bardzo, chciałem kąśliwie, nie mam osobistych zawiści.

 

Najlepsze, że sam nie noszę Balticisów, bo są dla mnie zbyt biżuteryjne, zbyt zdobne. Tylko nie mam z tego powodu pretensji do firmy, zamiast tego od kilku już lat żona z przyjemnością nosi wielkiego dla niej i przerysowanego, 37mm :)gwiezdnego nurasa :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nie każda musi robić taką, jaka mi się podoba. A ten 37 mm byłby jak dla mnie super, ale to kwarc. A moje machismo nie toleruje kwarcowych mechanizmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowaliście akcje Balticusa?
Ja tak

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo nachalne reklamy tej marki w internecie typu "daj pieniądze" - współczesne żebranie. NIe zachęcają do zakupu zegarka tylko do wpłacania środków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo nachalne reklamy tej marki w internecie typu "daj pieniądze" - współczesne żebranie. NIe zachęcają do zakupu zegarka tylko do wpłacania środków
Masz taką funkcję "ukryj lub nie wyświetlaj tej reklamy".

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż udziałów to żebranie? Ciekawa koncepcja. szkoda tylko, że nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam żółty kolor :) Gratuluję nabytku!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Pozazdrościłem i jest


Też go chciałem kupić, ale za długo zwlekałem ;)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ladek22 napisał:

Uwielbiam żółty kolor :) Gratuluję nabytku!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

6 minut temu, Lupus_01 napisał:


 

 


Też go chciałem kupić, ale za długo zwlekałem ;)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
 

 

Dzięki, fajny jest, trochę duży się wydaje, ale ostatnio nosiłem maluszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znalazłem ten wątek, więc zadam pytanie. To moja pierwsza wypowiedź na tym forum.

Czy ten zegarek jest warty zakupu?

Dosięgły mnie opinie, że te zegarki są produkowane w Chinach. Nazwa właściciela firmy to "Export Import Bartosz Knop". Czy to prawda, że to produkt chiński? Ceny trochę wysokie, na aliexpress takie zegarki są po 30-40 zł... Nie chciałbym wydać 2-3 tysiące, jeśli to chińszczyzna, a nie produkt polski. Może coś innego polecacie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Znalazłem ten wątek, więc zadam pytanie. To moja pierwsza wypowiedź na tym forum.
Czy ten zegarek jest warty zakupu?
Dosięgły mnie opinie, że te zegarki są produkowane w Chinach. Nazwa właściciela firmy to "Export Import Bartosz Knop". Czy to prawda, że to produkt chiński? Ceny trochę wysokie, na aliexpress takie zegarki są po 30-40 zł... Nie chciałbym wydać 2-3 tysiące, jeśli to chińszczyzna, a nie produkt polski. Może coś innego polecacie?
 
Kup DW albo Georgio z Armenii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten zegarek jest warty zakupu?

Dosięgły mnie opinie, że te zegarki są produkowane w Chinach. Nazwa właściciela firmy to "Export Import Bartosz Knop". Czy to prawda, że to produkt chiński? Ceny trochę wysokie, na aliexpress takie zegarki są po 30-40 zł...

 

 

Kurczę, nie szukałem na Ali... Warto.

 

 

4e9e1d3a03587ab531235cfa8059bf50.jpg8afff204f3a8ebfb45da109fc07a9e00.jpg89001dd110d37147c5d64ddf77b4ef9b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buszujacy.w.Ciecierzycy
Godzinę temu, 220sub1 napisał:

Cześć. Znalazłem ten wątek, więc zadam pytanie. To moja pierwsza wypowiedź na tym forum.

Czy ten zegarek jest warty zakupu?

Dosięgły mnie opinie, że te zegarki są produkowane w Chinach. Nazwa właściciela firmy to "Export Import Bartosz Knop". Czy to prawda, że to produkt chiński? Ceny trochę wysokie, na aliexpress takie zegarki są po 30-40 zł... Nie chciałbym wydać 2-3 tysiące, jeśli to chińszczyzna, a nie produkt polski. Może coś innego polecacie?

 

Kup takich zegarków z 10szt po 30zł, chętnie od Ciebie odkupię 10szt. Nawet możesz sobie doliczyć marże 100%, żebyś nie był stratny :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie karmić trola

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś zerowe konta założone chyba tylko po to, żeby głupoty pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie trolluję, serio pytam. Czy to są chińskie zegarki? Gdzie one są produkowane?

Buszujacy.w.Ciecierzycy zobacz:

https://detail.1688.com/offer/607783136966.html?spm=a26352.b28411319.offerlist.405.1c971e62g3mmlv - 90 zł

https://detail.1688.com/offer/571176257677.html?spm=a26352.b28411319.offerlist.343.1c971e62g3mmlv - 70 zł

https://detail.1688.com/offer/614170990779.html?spm=a26352.b28411319.offerlist.139.1c971e62g3mmlv - 30 zł

Tak się składa, że sam zajmuje się importem i stąd moje pytanie - czy kupując Balticusa kupuję polski zegarek, czy chiński sprzęt obrandowany polską marką?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że co? Bo się pogubiłem, chcesz kupić coś, co przypomina znane marki na Ali, to nie pisz w temacie Balticus...
Większość producentów produkuje w Chinach, w przypadku Balticusa najlepiej napisz do nich, to z pewnością udzielą odpowiedzi... jak wygląda ich produkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każesz mi pytać o opinie na temat produktu producenta? XD Jak kupujesz nowe auto to pytasz ludzi na forum, czy producenta danego modelu?

Pytam, bo słyszałem, że to zwykła chińszczyzna. Nazwa firmy to Imię Nazwisko Import Eksport.

Ma ktoś wiedzę, czy warto zapłacić 3k za zegarek, czy omijać szerokim łukiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każesz mi pytać o opinie na temat produktu producenta? XD Jak kupujesz nowe auto to pytasz ludzi na forum, czy producenta danego modelu?
Pytam, bo słyszałem, że to zwykła chińszczyzna. Nazwa firmy to Imię Nazwisko Import Eksport.
Ma ktoś wiedzę, czy warto zapłacić 3k za zegarek, czy omijać szerokim łukiem?
Chłopie, jesteś w poście który ma 1050 odpowiedzi dotyczących Balticusa (3 twoich bez żadnego wkładu nie liczę). Przeczytaj całości to sam sobie odpowiesz.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.