Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Windzior82

Steinhart Marine

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Jestem zainteresowany zakupem zegarka Steinhart Marine. Zegarek własnie pojawił się na bazarku - sprzedaje go forumowicz: mazik77. Niestety nie mogę do niego wysłać żadnej prywatnej wiadomości. Czy jest jakiś inny sposób na kontakt z w/w kolegą?

 

Nie wiem czy w dobrym miejscu pytam - z góry przepraszam.

Z góry też dziękuję za pomoc ;)

 

Pozdrawiam

Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pw nie działa? Czy jak?

Pewnie mazik odezwie się w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pełna skrzynkę. Marina już jednak w realizacji,  pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez ledr
      Steinhart - model Marine Officer Chronograph Blue
       
      Solidny kawał zegara – koperta 44 mm bez koronki, 16 mm wysokości, waga 125 g, w komplecie z szykownym, brązowym pasiorem przeszywanym jasną nicią i z dużą klamrą PRE-V.
       

       
      Zamówiłem dodatkowo bransoletę Steinharta pasującą do uszu 22 mm – bardzo solidna i masywna robota, waga 100 g, więc po założeniu cały zestaw waży grubo ponad 200 g! W prezencie od Łukasza (polska dystrybucja Steinharta) dostałem jeszcze czarny pasek skórzany typu vintage – bardzo miękki i dobrze układający się na nadgarstku, mimo że gruby. I jeszcze przyrząd z końcówką (a właściwie dwoma!) imbusową do wymiany pasków. Oczywiście w komplecie pudła, dokumentacja, rachunek, itp.
       

       
      Pierwsze wrażenia: nie ma się absolutnie do czego przyczepić, jeśli chodzi o wykonanie, spasowanie, kręcenie koronki, przyciski, zerowanie chrono, itd. I druga sprawa: tarcza nie jest niebieska tylko w kolorze MORSKIM! Lata małżeństwa nauczyły mnie precyzji w ocenie kolorów, więc upewniłem się jeszcze u Wyższej Instancji, czy mam rację – jak najbardziej, tego odcienia nie określa się jako niebieski, czy granatowy, tylko właśnie morski:-)
       c.d.n.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.