Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sabuda

Otwieranie dekla

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zrobić regulacje i utknąłem na otwieraniu dekla. Jak to zrobić?

0f14ee916452f50bce63c1ef8b56f4fe.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to Tissot, i nie jest to odkręcany dekiel (ciężko stwierdzić na 100% przy tej jakości zdjęcia, ale raczej nie), to zapewne jest na uszczelce teflonowej (czerwonej lub zielonej), więc wystarczy ten dekiel podważyć. Jakimś cienkim nożykiem, w miarę równomiernie, żeby nie uszkodzić uszczelki. Bo jeśli cokolwiek będzie potem z nią nie tak, to nie zamkniesz zegarka.


Nie wiesz, jak otworzyć, ale mikroregulację ogarniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić regulacje i utknąłem na otwieraniu dekla. Jak to zrobić?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli nie wiesz jak otworzyć zegar, to może kwestię regulacji pozostaw zegarmistrzowi. Nie zapłacisz wiele a zegar posłuży Ci dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem to trzeba jeszcze zamknąć...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to Tissot, i nie jest to odkręcany dekiel (ciężko stwierdzić na 100% przy tej jakości zdjęcia, ale raczej nie), to zapewne jest na uszczelce teflonowej (czerwonej lub zielonej), więc wystarczy ten dekiel podważyć. Jakimś cienkim nożykiem, w miarę równomiernie, żeby nie uszkodzić uszczelki. Bo jeśli cokolwiek będzie potem z nią nie tak, to nie zamkniesz zegarka.

 

Nie wiesz, jak otworzyć, ale mikroregulację ogarniasz?

Jeśli to starszy model to może mieć również czarną kauczukową, 20 lat temu nie dawali jeszcze na dekle zaciskowe teflonu.

Ale zasadniczo masz rację :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo dzięki za informacje. Inne automaty reguluje sam ale wszystkie maja albo odkręcany dekiel albo otwierany dość prosto. Ten zegar nie miał żadnej wypustki na deklu także wolałem zapytać. Koniec końców zaniosę do zegarmistrza.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to robisz, i jakich narzedzi uzywasz do regulacji ?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.