Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

juliameee

Zegarek dla kobiety Swatch na co dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Proszę o opinie na temat zegarków marki Swatch. Aktuanie szukam dla siebie zegarka w cenie do max 300 zł. Odpadają zegarki na bransolecie ponieważ są dla mnie niewygodne. Na skórzanym pasku również nie znalazłam niczego ciekawego ponieważ są dla mnie trochę zbyt poważne.

Zastnawiam się nad swatchem. W liceum taki nosiłam i byłam zadowolona z jakości wykonania paseczka. 

Spodobał mi się taki prosty na długim pasku:

http://www.sell-watch.pl/swatch-lady-lo103c-honey-melon-p-741.html#.WEfIP7LhDIU

Jak przedstawia się jakość tych zegarków? Czy w tej cenie znajdę lepszy zegarek innej firmy?

 

Dodam,ze odpadają zegarki z duża tarczą ponieważ jestem drobna  i takie zegarki wyglądają na mnie głupio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swatch jest ok tylko dwie rzeczy trzeba brać pod uwagę:

- wodoszczelność której ten zegarek prawie nie ma

- cenę i dostępność nowego paska żeby nie było zaskoku jak obecny pęknie

 

ogólnie zegarki swatch w większości to jednorazówki które potrafią działać wiele lat jeśli się o nie dba i wymienia dobre jakościowo baterie


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zobaczyć je na żywo. Niedawno odwiedziłem salon Swatcha - moim zdaniem zegarki z fantazją, ale takie ... plastikowe. Mechanizmy kwarcowe lub automatyczne ( system 51). Nie noszę Swatcha, więc nie wiem, jak dobry jest jakościowo, jednak hesalitowe szkła, niska wodoszczelność i niestandardowe paski mogą sprawić, ze zegarek w codziennym noszeniu nie będzie ani trwały, ani wcale taki tani. Na plus na pewno ciekawe wzornictwo, więc może warto zaryzykować? :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Przeglądałam sobie modele Lorusa i niektóre mi się naprawdę podobają. Zegarki te jednak są na bransoletach , a bransolety nie są dla mnie wygodne ( mam aktualnie casio na bransolecie i leży w szufladzie). W parametrach tych zegarków jest napisane,że są wodoszczelne Czy jednak nie jest tak jak piszą?

Mam  swiadomość,że zegarek to w zasadzie jednorazówka ale potrzebuję zegarka na 3-4 lata. Po tym czasie zegarek zwykle mi się nudzi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę zawsze można wymienić na pasek.

Jeżeli Lorus ma odpowiednią wodoszczelność to taka faktycznie jest.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swatchach równeiż jest napisane,że są wodoszczelne. Czy w takim razie jest to jedynie reklama ? Zależy mi również na tej funkcji ponieważ czasami wybrałabym się do jakiegoś aquaparku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie znajdziesz, to schowaj Swatcha do torebki przed wejściem do wody ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma tekiego białego i jest zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.