Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
anger76

Film z serwisu Omegi Seamaster vintage

Recommended Posts

Zegarmistrz z mojej wsi (Łask) nagrywa takie filmiki dokumentujące swoją pracę.:

Guest

Baaardzo miło się oglądało. Przy okazji przekaż pozdrowienia i podziękowania za podzielenie się filmem. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • By renqien
      We wtorek, 10.12 o godzinie 21.00 na History będzie premiera polskiego dokumentu fabularyzowanego "Zrodzeni do szabli". Zapowiada się zajefajnie. Po trailerach sądząc, coś jak "Wikingowie" w naszym rodzimym wydaniu. Może być nieźle.

• By Ramein
      Witam,

Znalazłem w sieci sporo podobnych modeli, ale żaden nie był identyczny. Czy to oryginał? Jaki ma nr referencyjny i z którego jest roku?
      Nie dysponuję zdjęciami mechanizmu ani spodu dekla.
      Z góry dziękuję za informacje 

• By vwrafi
      Witam.

Posiadam zegarek CASIO EDIFICE EFB-504D-7AVEF. Na lewym małym kółku chronografa odpadła wskazówka i lata sobie po tarczy. Czy ktoś z Bydgoszczy podjąłby się zamontowania jej? Jaki to koszt? Wskazówka posiada jeszcze coś jakby trzpień ( może gwintowany, nie wiem, jest bardzo mała i aż tak nie widać tego a nie mam lupy ). Jeśli potrzeba mogę umieścić zdjęcie.
    • By Cloudy
      Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post na forum i od razu zwracam się z prośbą - czy wystawiony na poniższej aukcji zegarek Omega Seamaster De Ville jest autentyczny? Zastanawia mnie głównie nietypowa kolorystyka, czyli srebrna koperta i złote indeksy (nie udało mi się nigdzie indziej odszukać danych na temat tego konkretnego modelu). Być może forumowicze posiadają już informacje na temat samego sprzedającego, na allegro sprzedaje już od około roku. W przypadku autentyczności owego zegarka, jaka cena za niego będzie ceną adekwatną do jego stanu?
      Link do aukcji: http://allegro.pl/omega-seamaster-deville-automatic-monocoque-1963-i7379436212.html#thumb/2

Będę wdzięczny za wszelką pomoc, pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.