Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pytam

Użytkownik
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

About pytam

 • Birthday 04/25/1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Centrum

Recent Profile Visitors

366 profile views
 1. Sprawdziłem w dwóch sklepach internetowych. Wiem, że to tylko 1mm ale podają wielkość koperty jako 40mm.
 2. Czy ktoś z forowiczów używał perlonow firmy Eulit w kontakcie z wodą? Basen itp.? (najlepiej częściej niż 'raz') Zachowują swoje właściwości czy może zniekształcają jak podobno te tańsze?
 3. Miałem kiedyś taki problem z bransoletą w Eposie. Niestety nie dałem rady znaleźć rozwiązania. Zegarek ostatecznie sprzedany. Ten tradycyjny rodzaj zapięcia daje większe mozłiwości regulacji.
 4. Może coś przeoczyłem, napisze ktoś dlaczego na tym modelu jest taki logotyp? Jakaś specjalna edycja?
 5. Jaki masz rodzaj zapięcia? Wrzuć fotkę.
 6. Jest w ofercie atlantic sealine https://www.timetrend.pl/zegarki/23-atlantic-sealine-223414151.html?search_query=atlantic+sealine&results=275 Jest też wersja z bransoletą.
 7. Patelnia Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 8. Słuchajcie, czy w ogóle szukać kogoś bardziej profesjonalnego czy próbować zmienić baterię u powiatowego bateryjkarza? Martwię się o zachowanie wodoszczelności Pamiętam, jeszcze w latach 90, poszedłem z zegarkiem do takiego zegarmistrza i było tylko 'oooo uszczelka SIĘ zniszczyła podczas otwierania...".
 9. Sekundnik w mojej kwarcowej Certinie DS-4 big size zaczął dzisiaj przeskakiwać co 4 sekundy. To oznaka końca baterii? Zegarek chodził półtora roku... Jest wodoodporny na 100M. Chciałbym to zachować :-) Gdzie można wymienić baterię aby na pewno nie zniszczono uszczelki itd? Będę w środę w centrum Katowic, może znacie jakieś miejsca w tym rejonie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.