Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arek1a2b

Użytkownik
 • Content Count

  2,453
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About arek1a2b

 • Birthday 06/06/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Raszyn

Recent Profile Visitors

884 profile views
 1. Dość spory potentat kwiatowy z mojej okolicy w tym roku nie miał w ofercie kwiatów na nadchodzące święto więc nie wszyscy utopią. Wielu to albo przewidziało albo po prostu nie ryzykowało.
 2. Decyzja jak decyzja ale mogli ją ogłosić o 22 dzisiaj. Mniej wariatów by ruszyło na groby.
 3. Ze spadkami tak przeważnie bywa, dotknęło to i mnie chwilowa euforia a potem młotek i palnik 😢
 4. arek1a2b

  H.Endler & Co.

  to można już pod kalectwo podciągnąć lub inną anomalię bo mimo wszystko normlane to nie jest Czyli winny jest pies na sznurku i żelazo.
 5. arek1a2b

  H.Endler & Co.

  Oj nie nie, na prostej drodze przypadków nie ma, zawsze jest jakiś czynnik powodujący upadek, alkohol, chodzenie z głową w chmurach, lub zwyczajne kalectwo.
 6. arek1a2b

  H.Endler & Co.

  Jeśli eksperyment to fajny i na pewno pierwszy lepszy magik by nie podołał takiej przeróbce. Ta tarcza tylko taka mało urodziwa. A może by wysnuć teorię że nieJung i endler mają ze sobą coś wspólnego, nieco więcej niż tylko widoczne MPZ
 7. Może nie w temacie koronawirus a sikory, ale też ciekawe. Spotkałem pana policjanta w maseczce który stał z panem bez maseczki za to z petem w gębie i prowadzili przyjacielską pogaduchę. Wyluzowani w miejscu publicznym jak gdyby nigdy nic.
 8. arek1a2b

  H.Endler & Co.

  Co za nazwa Sygnatura też jakaś po pijaku bita. Mechanizm trzeba przyznać ciekawy, ale tyle co ciekawy to i dziwny.
 9. arek1a2b

  H.Endler & Co.

  Taki sposób mocowania na osiach to spotykany bajer chyba w młodszych zegarach. Czy mylę się ?
 10. Mnie z obserwacji najbardziej rozwalił Rolex sąsiada który jest w wieku około 70 lat, pytam go widząc że ten rolex to nie rolex a rolniks, "gdzie sąsiad kupiłeś takiego zajebifajnego rolexa" a on "na rynku" kiwnąłem głową okazując podziw. Miałem też przyjemność poznać dwóch dość zamożnych ludzi jeden nosił Omegę seamaster a drugi Breitlinga navitimer-a, obu pytam " wiesz że to podróbka?" odpowiedz "Tak" Więc fakt że zegarków jest coraz więcej na nadgarstkach ale duża część z nich to śmieci. I prawdę mówiąc to wielu rozmówców widząc że noszę fajny zegarek też napala się kupić coś fajnego, ale analizując rynek kupują głównie podróby.
 11. Dzisiaj dawno nie używane Seiko kupione charytatywnie na forum
 12. arek1a2b

  stary zegar

  tu zdecydowanie był pierwotnie ruszt i został wymieniony na patyk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.