Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

Cyma

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.wiem ze nie wyceniamy zegarków ale taka cyma jest warta powyżej 3000zł .resztę sam sobie dośpiewam.Chodzi o to że obserwuję ten zegarek a jest wystawiony po raz drugi i nie wiem czy sprzedawca nie osiągnął ceny minimalnej czy co? Za pierwszym razem zakończyło się na prawie 3k i znowu wystawiony a nie powiem trochę dużo chyba że się nie znam a to na pewno.Sprzedawca napisał mi ze mam rzucić pierwszy ofertę ale nie wiem nawet od ile zacząć. :(W ogóle warto? Bo już nie jeden zegarek koledzy wybili mi z głowy :)

CYMA NAVYSTAR CYMAFLEX 1959 ROK N.O.S. KOMPLET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 to zdecydowanie przesada, a handlarz jak dla mnie podejrzany. W tej pierwszej sprzedaży nie było ceny minimalnej, pewnie znajomy sprzedawcy podbił cenę. Podejrzane to trochę, ja bym odpuścił. Za 3 koła to można w Omegę celować :)

 

A tak w ogóle to dwa lata temu też się nad nią zastanawiałem, i zapytałem na forum (ale wtedy się zastanawiałem czy wydać 1k), i wtedy ktoś mi odpowiedział, że to ciekawy nos, co to ma rdzę na wskazówkach. Zwróć uwagę, że sprzedający zdjęcie na którym to widać wykasował z nowej aukcji, jest tylko na tej archiwalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja niektórych minusów lub braków to ani nie zauważę dopiero jak mi palcem pokażą to widzę :) Dzięki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, w ogóle Cyma za 3 kafle? szaleństwo, Panie :) nie ta liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie ta półka.Za tysiąc także bym się mocno drapał po głowie.,To ,że ma w nazwie Navy nie znaczy ,że ma cokolwiek wspólnego z US Navy,Royal Navy czy jakąkolwiek navy.Po prostu "Licentia poetica".,Za osiem i pół dolara nabyłem w zeszłym roku takiego Navy Stara.,Może nie NOS ale sprawny na dokładnym chodzie.,

post-67292-0-93447200-1484514175_thumb.jpg

post-67292-0-84457900-1484514194_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korespondowałem ze sprzedawcą ale zrezygnowałem bo napisał mi 3500.Zegarek może i nie najgorszy ale tyle przepłacić to stanowczo za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie. NOS-a może za kilka stów warto. ale nie więcej... widać sprzedawcy się nie śpieszy i czeka na jednego napalonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.