Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

horkruks

Zegarek powiedzmy do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zegarka powiedzmy do 500zł ale jak mnie uzeknie moze być i 1000zł a moze wiecej.

Musi być bransoleta analogowy (cyfrowe mnie już nudzą) najlepiej automat jeszcze nie miałem, no i do sedna zakochałem się w tych z widocznym mechanizmem. Jesli chodzi i materiał koperty i bransolety wy wiecie lepiej (ale napewno odpada złoto). Osobiście ostatnio znalazłem cudo (zdjęcie poniżej) którego w polsce nie ma i szukam czegos podobnega ale licze na wasze pomysły.

product-image-77134605_1024x1024.jpg?v=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tu napisałem bo licze na cos po żądniejszego ale w tym stylu a takie odpustowe mało mnie interesują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to szkieletor nie powinien byc automatem, nie powinien tez,mieć niedziałających funkcji takich jak pseudo stoper czy podzialke z km/h gdy niema stopera. No i ta wszechobecna tandeta, tez bym sie wstrzymał od zakupu jakiejś atrapy zegarka.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowiłem w tym przedstawionym przezemnie wyglad mi sie podoba ale chce cos porządnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o szkielecie, ze rozsądne pieniądze, może ktoś wie coś więcej na ten temat, ale mi się wydaje, że jak ktoś tego ręcznie nie zrobi, to tak trochę na pół gwizdka. Więc mamy wybór pomiędzy totalną tandetą za kilkaset złotych albo coś za kosmiczną cenę. Podejrzewam, że szukasz czegoś pomiędzy, no ale tu musieliby wypowiedzieć się miłośnicy tego rodzaju zegarków, zapewne wiedzą więcej.

 

Mam też wrażenie, że szkielety podobają się początkującym miłośnikom zegarków mechanicznych. Wynika to z fascynacji budową mechanizmu. Wydaje mi się, że przejdzie Ci pół roku po zakupie takowego. Na początek może lepiej byłoby jakiegoś z przeszkolonym deklem, są tez dyskusyjne ,,dziurbilony". Ja też byłem zafascynowany czymś podobnym, jednak przeszło mi, ładna grawerka na deklu to też coś fajnego, miły dźwięk i płynąca sekunda, to jest to.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na zegarek z przeszklonym deklem nie jest zły. Ewentualnie model typu "open heart"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynam przygody z zegarkami i to niejest chwilowe ze mi sie podoba szkielet miałem juz analogi miałem analogowo cyfrowe i cyfrowe teraz chce analoga szkieleta tylko prosze o pomoc w znalezieniu czegos konkretnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze w tym budzecie mozesz kupic lepszy jakosciowo produkt .

Ps. Ja rozumiem , gust itd , ale ten Diesel stylistycznie to dramat :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to samo .

Z drugiej strony to ma być Twoj zegarek i Twoj zakup.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.