Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

o.buczkowski

Pierwszy zegarek, orient

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Postanowiłem kupić mój pierwszy zegarek, który znajdował by się pomiędzy elegancją, a noszeniem na co dzień za około 300-400zł. W tym przedziale cenowym w oko wpadł mi taki orient

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-classic-quartz-fune1007w0

Chciałbym się zwyczajnie Państwa poradzić czy warto/nie warto takiego kupić oraz czy się Wam podoba/nie podoba. Oczywiście najważniejsze jest żeby właścicielowi się podobało, ale chciałbym poznać opinię innych o tym zegarku, szczególnie że nie znalazłem żadnych na jego temat na różnych forum. Chętnie też poznam Państwa propozycje zegarków w tym stylu, kwarcowych, ze skórzanym paskiem.

 

Kwarców w tej cenie znajdziesz od groma więc spokojnie możesz się jeszcze porozglądać np. w ofercie seiko czy lorusa.

Ten Orient jest ok, ale ja bym go nie wybrał, ponieważ zwyczajnie mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Postanowiłem kupić mój pierwszy zegarek, który znajdował by się pomiędzy elegancją, a noszeniem na co dzień za około 300-400zł. W tym przedziale cenowym w oko wpadł mi taki orient

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-classic-quartz-fune1007w0

Chciałbym się zwyczajnie Państwa poradzić czy warto/nie warto takiego kupić oraz czy się Wam podoba/nie podoba. Oczywiście najważniejsze jest żeby właścicielowi się podobało, ale chciałbym poznać opinię innych o tym zegarku, szczególnie że nie znalazłem żadnych na jego temat na różnych forum. Chętnie też poznam Państwa propozycje zegarków w tym stylu, kwarcowych, ze skórzanym paskiem.

Jak dla mnie to gitara, taki sportowy dizain:) tak jak mówi rinkazki, seiko tez ma sporo sikorów utrzymanych w takim stylu. Ale jesli sie zdecydowales to z orienta napewno bedziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 15:00 zamówiłem w ramach Cyber Monday wspomnianego już w tym wątku Orient Stara SDK05004k z Seriouswatches. Pierwszy zegarek od 8 lat :) Kosztował 399 euro, dziś już widzę, że promocja się skończyła https://www.seriouswatches.com/products/orient-star-sdk05004k.

 

Przesyłka dotarła (z Holandii do Polski) w 24h. 

W paczce były odręcznie napisane podziękowania za zakup i ciasteczko :) Bardzo miłe. Oczywiście pudełko, dokumenty i gwarancja też było. Sklep mogę więc polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.