Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marek911

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Rzeczywiście cena ebay-owa trochę zaporowa, jak na Orienta. Ale to nowość, więc na początku przyszłego roku powinna być korekta w dół. Poszperałem trochę i na japońskim amazonie (shopstyle.co.jp) stoją po 43000-45000 jenów. To już nie jest tak drogo. Zobaczymy, jaka będzie cena w ulubionych sklepach miłośników Orientów (tych niemieckich i singapurskich).
 2. Na stronce Orienta pojawił się nowy diverek: jego nr referencyjny to RA-EL0002L (dla wersji niebieskiej), występuje również w wersji czarnej i czarno-złotej. Nie znam ceny, ale jak dla mnie, to ciekawy stylistycznie mariaż Ray-a i M-force. Jak Wam się podoba? https://www.orient-watch.com/Collections/ORIENT/Sports/ORIENT%3A-Mechanical-Sports-Watch/p/RA-EL0002L
 3. Bardzo podoba mnie się ten model, a dzisiaj też mnie rano naszło na 24 godz., niebieski i ze wschodu, ale trochę bliższego...
 4. No i kolega mi popsuł dzień tym zdjęciem.
 5. Chrono24, jeśli sprzedawca jest zaufany u długo handluje, to ryzyko minimalne
 6. Mój kupiony dwa lata temu wykazuje niewielkie oznaki zużycia. Zakładany tylko na zimę, latem jest NATO. Noszony rotacyjnie ale dość intensywnie. Mogę polecić.
 7. Super są te klamry z grawerem.
 8. A może zdjęcie zegarka zapodaj? W zdecydowanej większości przypadków taka operacja wygląda słabo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.