Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

No, popatrz, nie wiedziałem... Ale tak to jest, jak się nie ma czasu na przeczytanie całego internetu :rolleyes:


No racja. Mnie bardzo by to denerwowało dlatego z nią na zakupy nie chodzę a i rozumiem jej złość jak się dowiaduje (po fakcie) ze nowy nabytek już w drodze Kilka cichych dni i wszystko wraca do normy do razu następnego

Są szybcy dostałem wiadomość że ma być po jutrze a zegar wczoraj wieczorem kupiony. A idzie z Singapuru Ciekawe.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A włoska firma... Masakra, oby na cło nie trafiło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gripen jest, dzierga właśnie dla mnie pas do orienta :)

 

znalazłem chyba moją 10 miłość w brązie, którą chcę mieć (akurat ten jest w brass): PONTVS Nessi :wub:

https://www.pontvswatch.com/purchase/

 

wywalą mnie z domu. bangla w drodze, w lutym powinienem dostać narvala z preordera, a tu nowa iskra. są też stare oskry. sam nie wiem którą napierw zgasić. całkowity mętlik w głowie, wwwrrrrr :blink:  :unsure:  :ph34r:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja Ci mówię, musimy się spotkać, zamieszamy zegarkami, to się nasze baby nie połapią, co jest czyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z wszystkimi albo prawie wszystkimi micro brendami Bob też niby Włoski wysyłka była jak dobrze pamiętam też z Singapuru Takie czasy

 

Ja Pie.....ole panowie przestańcie wklejać linki bo drgawek dostaje albo zostanę bezdomny

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zegarek rzeczywiście fajny, rozmiar słuszny, indeksy nakładane, wstydu nie będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja Ci mówię, musimy się spotkać, zamieszamy zegarkami, to się nasze baby nie połapią, co jest czyje :D

 

 

kto wie czy tak się nie skończy, zawsze będę mógł powiedzieć że do testowania mam od kolegi :D

Ja Pie.....ole panowie przestańcie wklejać linki bo drgawek dostaje albo zostanę bezdomny

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

trzeba wyłączyć subskrybcję tego wątku ;) tylko kto się odważy

sław miał rację - ancon to mój pierwszy brąz ale nie ostatni


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gripen jest, dzierga właśnie dla mnie pas do orienta :)

 

znalazłem chyba moją 10 miłość w brązie, którą chcę mieć (akurat ten jest w brass): PONTVS Nessi :wub:

https://www.pontvswatch.com/purchase/

 

wywalą mnie z domu. bangla w drodze, w lutym powinienem dostać narvala z preordera, a tu nowa iskra. są też stare oskry. sam nie wiem którą napierw zgasić. całkowity mętlik w głowie, wwwrrrrr :blink::unsure::ph34r:

.

 

Zamówiłeś Bangla ? Który model , gadaj !

;)

Słuchaj, ja Ci mówię, musimy się spotkać, zamieszamy zegarkami, to się nasze baby nie połapią, co jest czyje :D

Ja tez się pisze ! :)

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używany bangla z fajnym nalotem - tak mi się wydaje ze zdjęć. 44mm zielona tarcza z rzymskimi indeksami. zgarnąłem z wus 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używany bangla z fajnym nalotem - tak mi się wydaje ze zdjęć. 44mm zielona tarcza z rzymskimi indeksami. zgarnąłem z wus

 

Brawo Ty !!!! :)

Tak jest z wszystkimi albo prawie wszystkimi micro brendami Bob też niby Włoski wysyłka była jak dobrze pamiętam też z Singapuru Takie czasy

Ja Pie.....ole panowie przestańcie wklejać linki bo drgawek dostaje albo zostanę bezdomny

Sent from my iPhone using Tapatalk

Piotrek , ty hamerikanin jesteś ! Siana jak lodu !

:);)

A tak na marginesie , ciekawe ile osób się zaraziło brązem po przeczytaniu tego wątku ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to ma wyglądać. jest jeszcze w drodze ze słowenii

post-92558-0-97159900-1516737473_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada , patynka zaczyna przechodzić w delikatna czerwień. Super !


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie , ciekawe ile osób się zaraziło brązem po przeczytaniu tego wątku ;)

ja jestem zarażony od tego wątku. wcześniej interesowała mnie tylko stal szlachetna. owa stal obecnie zeszła na plan dalszy (mimo że też są zegarki które chciałbym mieć) :wub:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja trafiłem na ten temat trochę przez przypadek, bo wydawało mi się, że zegarek może być tylko ze stali :-) Trafiłem i zostałem trafiony, bo przygarnąłem Armidę A1 brass, która przeokrutnie minsię spodobała ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek

Ty dobrze wiesz kto mnie brązem zaraził o od kogo kupiłem pierwszy wątek jeszcze nie istniał , ale w rzeczy samej przez ten wątek choroba sie tylko pogłębia

Tak lodu nie brakuje dziś znów przymroziło i sypło w dodatku

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch zarażonych....nie jest zle ;).

 

A nawiazując do Armidy , całkowicie cię rozumiem, te zegary maja coś w sobie.

Zerknij jeszcze na Helsona- surowe i rewelacyjnie zrobione o lumie już nie wspominając !

Sławek

Ty dobrze wiesz kto mnie brązem zaraził o od kogo kupiłem pierwszy wątek jeszcze nie istniał , ale w rzeczy samej przez ten wątek choroba sie tylko pogłębia

Tak lodu nie brakuje dziś znów przymroziło i sypło w dodatku

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Oj tam ! Jam niewinny !

 

;)

Sławek

Ty dobrze wiesz kto mnie brązem zaraził o od kogo kupiłem pierwszy wątek jeszcze nie istniał , ale w rzeczy samej przez ten wątek choroba sie tylko pogłębia

Tak lodu nie brakuje dziś znów przymroziło i sypło w dodatku

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pamietam :). I dalej go masz w kolekcji :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co do Armidy, to ma tylko jedną wadę ;-) Rozbudziła apetyt na więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać

Szkoda że ty angol a nie hamerykanin i mieszkasz dość daleko odemnie bo żona chętnie by chciała Cię poznać taka dumna ze mnie jest

 

Jest i zawsze będzie 433400b2168abefe614697e32e3f5159.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Armidy, to ma tylko jedną wadę ;-) Rozbudziła apetyt na więcej!

mądrego to dobrze posłuchać :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać

Szkoda że ty angol a nie hamerykanin i mieszkasz dość daleko odemnie bo żona chętnie by chciała Cię poznać taka dumna ze mnie jest

Sent from my iPhone using Tapatalk

Może lepiej nie...... mógłbym wynieść ciężkie wspomnienia z tego spotkania ;)

 

P.s . Szczere pozdrowienia dla żonki :)

Co do Armidy, to ma tylko jedną wadę ;-) Rozbudziła apetyt na więcej!

 

Głębokie i jakże prawdziwe !


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze rozgrzeje atmosferę. makara ma obecnie preordera za 195$ w brązie.

chociaż mi tak bardzo się nie podoba, ale może komuś przypadnie do gustu. cena to 50% w dół

Pierwsza wersja sea turtle chyba ładniejsza

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, zapewne dla was śmieszne, ale kto nie pyta ten...

Trąba!

A więc, czym jest patyna? Z tego co wiem to pojawia się to na brązie, ale wy to jakoś specjalnie nakładacie, czy po czasie samo się tak robi?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzymonJestem

To są tlenki i sole metalu, pojawiające się na powierzchni metalu pod wpływem czynników atmosferycznych. W celu szybszego uzyskania nalotu można odpowiednio wzbogacać atmosferę.

 

Fenkjuforatenszyn

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Makarze za wiele się może nie dzieje na tarczy.

Bryła koperty o urodzie niemieckiego Tygrysa z czasów II wojny , to cały jej urok.

Od spodu płaska i idealnie przylegająca do łapy :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.