Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam takich dylematów. Dokupuję pudełko.

 

:D  :D  :D

 

 

i żeby nie na pusto, to sobie poświecę:

 

 

48586677422_af2ad58164_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ja nie wpadłem na to. Mam jednak zawężone horyzonty

Rawai jest mega


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Mariana, wiem jakie to satysfakcjonujące wreszcie upolować szukany od dawna model. Niech się nosi i patyną zachodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu poszukiwałem tego modelu, niestety na stronie był wyprzedany, a z drugiej ręki po prostu ich nie ma. Nikt nie sprzedaje... Wpadłem na pomysł i zapytałem producenta, czy aby wznowienia nie będzie, odpowiedzieli, że nie, ale jak chcę, to mają jednego leżaka magazynowego, nówkę jeno nieco spatynowaną. I tak za 299$ stałem się szczęśliwym posiadaczem większego Rawai :))

 

 

co to ma za werk  jaki pokaż 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nabytku.

Ja się chyba zdecyduję na Rawaii 45 - rozmiar 49mm brzmi groźnie :)

 

Ile masz w nadgarstku?

 

21,5 cm do 22,5 jak spuchnie :mellow:

 

 

co to ma za werk  jaki pokaż 

 

Seiko NH35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty !!! Mam z taką samą tarczą tyle ze 45 mm. 49 to w rzeczy samej na na łapska jak masz Ty

U mnie dziś cobra 7dfc8c06a9a9f7e6ce509400bf395247.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL się spisał. W 3 dni z Baltimore z przesiadką w NY. Taki wynalazek Torsk Diver, dość ciekawa koperta. Jeszcze w foliach. Ciekawostka to że dają w zestawie karuzelę do zegarków. Fotki na szybko przy rozpakowywaniu

post-92558-1566399310,9_thumb.jpgpost-92558-1566399324,0002_thumb.jpgpost-92558-1566399331,6161_thumb.jpgpost-92558-1566399339,7575_thumb.jpgpost-92558-1566399346,5571_thumb.jpgpost-92558-1566399351,5377_thumb.jpgpost-92558-1566399359,7923_thumb.jpgpost-92558-1566399377,8984_thumb.jpgpost-92558-1566399382,5162_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Szalejesz Rafał ostatnio :)

Gratuluję ciekawego zegarka. Rodzina brąziaków się szybko rozrasta B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he. Szczerze Marcin, to taka kumulacja terminów przypadkiem się zrobiła. Ostatnie 3 zegarki to realizacja preorderów z początku roku. I tak wpadają do skrzynki jeden po drugim.

Ale przyrost rzeczywiście dynamiczny


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie raczej ten z większych.

43mm,gruby na 14 mm, L2L 48mm.

Na razie muszę dorobić sobie dziurkę w pasku, bo za mało ich nawiercili od strony teleskopy


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś "ciągnęli" z Tsao, że do zegarka poświęconego uss torsk włożyli japoński ruch. Poza tym patrząc na tarczę za dużo w nim z hammerhead-a

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Bomba :) Niby kolejny nurek, ale kilka smaczków i jest ciekawie.

 

Świeci jak reklamowali? :D

final%2B41.JPG

Koperta ma ciekawe wzornictwo.

Mój telefon słabo radzi sobie w ciemnym, ale świeci mniej więcej tak

post-92558-1566413910,8043_thumb.jpg

Gdzieś "ciągnęli" z Tsao, że do zegarka poświęconego uss torsk włożyli japoński ruch. Poza tym patrząc na tarczę za dużo w nim z hammerhead-a

Hammerhada w nim nie widzę

post-92558-1566414102,4421_thumb.jpgpost-92558-1566414106,7337_thumb.jpgpost-92558-1566414111,1668_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie raczej ten z większych.

43mm,gruby na 14 mm, L2L 48mm.

Na razie muszę dorobić sobie dziurkę w pasku, bo za mało ich nawiercili od strony teleskopy

Gratki !

A teraz tak szczerze ....Zelos czy Tsao ?


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest jota w jotę ale kompozycja jest bardzo podobna. Dodatkowo luma na koronce zerżnieta z zelosa. Zaklepalem na kicku ale za mało w tym zegarku oryginalności i odpuściłem. Wszystko już gdzieś było, bezel, koperta, tarcza. Ładny zegarek ale w porównaniu z większością Twojej kolekcji trąca myszką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak zle :). Jedyne co mi nieszczególnie pasuje , to waski bezel i zaraz za nim biała wkładka. W Zelosie zgrywa sie z indeksami , jakoś lepiej to wyglada ... ale poza tym jest ok . No może poza ta tabliczka z lewej strony ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bardzo podobała mi się foka i fala w brązie - do czasu gdy nie zobaczyłem ich na żywo. całkowity brak iskry nastąpił między nami

 

Gratki !

A teraz tak szczerze ....Zelos czy Tsao ?

ito ito. :)

zelosa wystrugasz pilnikiem - jak młotek

tsao kształtem uszu i całej koperty jest bardziej wyrafinowany, jak napisał @porcelanowy są smaczki estetyczne

tsao taki bardziej pod krawat, a hammerhead do kopalni :D

 

Oczywiście, że nie jest jota w jotę ale kompozycja jest bardzo podobna. Dodatkowo luma na koronce zerżnieta z zelosa. Zaklepalem na kicku ale za mało w tym zegarku oryginalności i odpuściłem. Wszystko już gdzieś było, bezel, koperta, tarcza. Ładny zegarek ale w porównaniu z większością Twojej kolekcji trąca myszką

mimo Twego sceptycyzmu sądzę, że byłbyś zadowolony, :)

 No może poza ta tabliczka z lewej strony ;)

patrz, a ta tabliczka tak mi się podoba że ho ho :wub:


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobała mi się foka i fala w brązie - do czasu gdy nie zobaczyłem ich na żywo. całkowity brak iskry nastąpił między nami

 

 

ito ito. :)

zelosa wystrugasz pilnikiem - jak młotek

tsao kształtem uszu i całej koperty jest bardziej wyrafinowany, jak napisał @porcelanowy są smaczki estetyczne

tsao taki bardziej pod krawat, a hammerhead do kopalni :D

 

 

mimo Twego sceptycyzmu sądzę, że byłbyś zadowolony, :)

patrz, a ta tabliczka tak mi się podoba że ho ho :wub:

O gustach się jednak nie powinno dyskutować ;)

 

Reasumując ... niech cieszy !!!

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby kogoś interesowało to na SW pojawił się swordfish bronze wersja teal. są dwa napędy do wyboru


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie chłopaki sposób na zdjęcie bezela z zegarka, który ciasno dolega do koperty. nie można go podważyć nożykiem, czy takim  ala "ściągaczem" . 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.