Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hard Rockin' Amigo

Użytkownik
 • Content Count

  411
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

308 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Miasto Królów

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. Moim zdaniem wskazówki powinny bezwzględnie pozostać w kolorze koperty, jednak trochę cięższe/masywniejsze.
 2. Mam identyczne spostrzeżenie - wskazówki dałbym inne.
 3. Oczywiście - też niezła. Po zakończeniu trylogii Bourne'a (tym samym wszystkich książek Ludluma) zastanawiam się nad serią o Jacku Reacherze - ktoś z kolegów czytał?
 4. Naprawdę? Ja muszę szczerze przyznać, że Bourne jest dla mnie wyjątkiem, ponieważ znacznie bardziej podobał mi się film. W książce nie mogę znieść Marie (żony Davida). Drażnią mnie wątki w których główny bohater popłakuje i mamrocze frazy w stylu "...och moja kochana Marie, gdybyś tylko wiedziała że jesteś cały moim światem...",etc. We wszystkich trzech częściach aż roi się od takich ckliwych tekstów, a samej kobiety wszędzie jest pełno; wcina się do wszystkich rozmów i "rozmiękcza" protagonistę do granic groteski. W filmie za to w ogóle jej nie ma (ew. w drugiej części ginie) Książka byłaby znacznie lepsza bez niej. Pomimo wysokich ocen trylogii (nie czytam powieści Lustbadena pisanych z pomocą medium (sic!)) przez innych fanów, moja subiektywna ocena jest raczej niska. Mogę śmiało powiedzieć, że Bourne mnie trochę rozczarował, tym bardziej że zostawiłem go sobie na koniec wszystkich przeczytancyh dzieł Ludluma. Pozostałe książki są znacznie lepsze, może poza dwoma tytułami.
 5. W kontekście książek nie mam zbyt wyszukanego gustu; uwielbiam przede wszystkim beletrystykę. Kilka lat temu postanowiłem przeczytać wszystkie książki Roberta Ludluma (27 tytułów). Właśnie kończę wyzwanie - ostatnią książkę o Bournie.
 6. Panowie, wiem że przynajmniej dwóch spośród Was wykonuje zegarki z brązu/mosiądzu na zamówienie. Czy moglibyście wysłać mi jakieś portfolio produktów, jakieś Wasze projekty spośród których mógłbym cos wybrać/złożyć? Jeżeli nie chcecie się afiszować to poproszę o wiadomość prywatną. PS nie mam facebooka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.