Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.03.2022 o 14:10, artooro napisał(-a):

W końcu wrócił z przeglądu

Po zakupie Movasa przeszła mi ochota na kolejne zakupy, nic ciekawego nie widzę w rozsądnej cenie a znudziło już mnie to przerzucanie sprzętu ale cały czas zerkam na Orisa Carl Braescher Chrono, ale w tym przypadku musiałbym przekroczyć kolejną psychologiczną granicę, na którą jeszcze nie jest (chyba) gotowy ;)

PXL_20220325_124436982_MP.thumb.jpg.f697038a532a8dc43f858822b5ad1269.jpg

Jaki był powód serwisu ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a tak z innej beczki - jak wygląda kontakt po zakupowy z Maranez?

Obecnie na moje pytanie (wysłane przez formularz na stronie) nie mam odpowiedzi- co po kupnie jak np przesyłka nie dojdzie, albo trzeba będzie złożyć reklamację? Ktoś może opisać doświadczenia z samym zakupem?

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, walerian napisał(-a):

Panowie, a tak z innej beczki - jak wygląda kontakt po zakupowy z Maranez?

Obecnie na moje pytanie (wysłane przez formularz na stronie) nie mam odpowiedzi- co po kupnie jak np przesyłka nie dojdzie, albo trzeba będzie złożyć reklamację? Ktoś może opisać doświadczenia z samym zakupem?

 

Pozdrawiam 

pewnie nie mają czasu odpisywać na takie pytania. 

1. płacisz paypalem więc masz ochronę transakcji. więc jak będą problemy z dostawą. paczka zaginie zgłaszasz do paypala, siedzisz w fotelu, pijesz piwo i czekasz na zwrot kasy

2. jesli kupujesz coś w poza Europą (Usa, Chiny, Indie, itp.) zapomnij o reklamacji. To że zegarek ma roczną gwarancję producenta nic nie znaczy. nieopłacalne jest skorzystanie z niej. Policz sobie koszty wysyłki zegarka do Chin, czas czekania na naprawę, ryzyko następnych usterek w transporcie lub zaginięcie paczki. taniej i szybciej będzie oddać do zegarmistrza

wielokrotnie z nimi mailowałem w innych sprawach i kontakt był prawidłowy  


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Maranez to solidna firma. Mam od nich 3 zegarki, nie było problemów. W środku nh35, więc tam się nie ma co popsuć. W firmie są dwie osoby, które odpowiadają na @, z tego Sara permanentnie, a jakiś koleś (nie pomnę imienia) z doskoku w zastępstwie. Jak napisał Rafał po prostu może nie mieć czasu odpisywać na pierdoły.

A tymczasem:

 

 

 

51971143930_d298508f7d_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej napisali, kontakt z Maranezem jest dobry.

Jak o coś pytałem to zawsze mi odpowiadali, chociaż nie zawsze natychmiast.

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta biała tarcza, @abir masz gdzieś fotę nadgnitego? Ciężko mi wyobrazić sobie taki kontrast, a w internetach nic nie znalazłem 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dzyndzl napisał(-a):

Fajna ta biała tarcza, @abir masz gdzieś fotę nadgnitego? Ciężko mi wyobrazić sobie taki kontrast, a w internetach nic nie znalazłem 😕

nie mam. ten zegarek akurat naturalnie się starzeje. w porównaniu z nowym już dość mocno zciemniał

mi podobają się właśnie brązy z białą tarczą, bo jak koperta się ładnie pociemni patyną to fajnie kontrasyuje.

mam 3 zegarki z białą tarczą (helson, enera i maranez) składa się 4 zegarek z białą tarczą😊


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.co do patynowania/oksydowania - używam ARTIPAT - do kupienia na allegro, na zimno. Wystarczy przetrzec i po chwili zmyć wodą. Plus przecieranie np druciakiem/satyniarka itp. Nie śmierdzi, nie jest żrący.

Efekty: (zdjecia z filtrami, ale realnie naprawdę ładnie to wygląda)

 

979B31FB-B700-4935-A7A2-98A5A480C0BC.jpeg

76EAC8C4-B3CC-453F-89B8-1CEA2AEC9435.jpeg

E4D78ECE-EC7C-4382-9848-F9FF29C5559D.jpeg

D91B7A4C-72DC-4043-B119-4058FD7CEF9E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, walerian napisał(-a):

Ps.co do patynowania/oksydowania - używam ARTIPAT - do kupienia na allegro, na zimno. Wystarczy przetrzec i po chwili zmyć wodą. Plus przecieranie np druciakiem/satyniarka itp. Nie śmierdzi, nie jest żrący.

Efekty: (zdjecia z filtrami, ale realnie naprawdę ładnie to wygląda)

 

979B31FB-B700-4935-A7A2-98A5A480C0BC.jpeg

76EAC8C4-B3CC-453F-89B8-1CEA2AEC9435.jpeg

E4D78ECE-EC7C-4382-9848-F9FF29C5559D.jpeg

D91B7A4C-72DC-4043-B119-4058FD7CEF9E.jpeg

To są Twoje wyroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.03.2022 o 21:33, walerian napisał(-a):

Ps.co do patynowania/oksydowania - używam ARTIPAT - do kupienia na allegro, na zimno. Wystarczy przetrzec i po chwili zmyć wodą. Plus przecieranie np druciakiem/satyniarka itp. Nie śmierdzi, nie jest żrący.

Efekty: (zdjecia z filtrami, ale realnie naprawdę ładnie to wygląda)

 

 

wygląda ciekawie, podoba się. jednak koperty zegarka chyba druciakiem bym nie potraktował 😁


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy najtańszy piankowy/gąbkowy  zmymak kuchenny  z tą  szorstka stroną. Myślę że nawet flanela powinna  dać radę. 

Edytowane przez walerian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, walerian napisał(-a):

Tak. Wszędzie mosiądz (raz miedz
I wszędzie nałożony Artipat 

Świetne wyroby!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teZ2Ddz.jpeg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super zestaw [mention=92558]abir[/mention] 
Podziękował. Lubię go mocno

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aśś teraz pojechał... Czym prędzej owijaj kocysiemi podaj herbatkę z rumem, bo się bidulek przeziębi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n3RgoIC.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.