Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę cię martwić, ale musisz też mieć wersję pozytywną...

Przydałby się też jakiś podstawowy 5600 do tzw. "ciorania"

No i coś kolorowego na lato...

 

Później już poleci :D

 

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Sol said:

Nie chcę cię martwić, ale musisz też mieć wersję pozytywną...

Przydałby się też jakiś podstawowy 5600 do tzw. "ciorania"

No i coś kolorowego na lato...

 

Później już poleci :D

 

 

Hahahahaha. Kurde te 5600 za dwie stówki można w dobrym stanie zgarnąć na OLX.... 😅

Dwie stówki....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 8/31/2023 at 12:46 PM, raszew said:

Pierwszy G-Shock i prawdopodobnie ostatni, bo te większe na mój mały nadgarstek nie siadają. Mega fajny i wygodny sikor. Wmawiam sobie, że to ostatni zakup na jakiś czas 🤡

370708236_1474264900086644_3672007766438436012_n.jpg

 

@edit

Kojarzycie czy i gdzie można dostać całe to "ogumowanie" do kostki w innym kolorze? Da się to w ogóle wymieniać?

 

Podbiję swoje pytanie z edita - kojarzycie gdzie mogę kupić inny kolor bezela i paska do tego modelu? Wszystkie bezele i paski na GWM5610 będą pasowały na wszystkie te "podmodele"?

Np. 

https://www.kraina-czasu.pl/bezel-oslona-koperty-casio-gw-m5610-10443322,3,39024,32697

https://www.kraina-czasu.pl/pasek-casio-dw-6900-gw-m5610-10443294-szary,3,29066,32664

 

Łatwo wymienić ogumienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, raszew napisał(-a):

 

Podbiję swoje pytanie z edita - kojarzycie gdzie mogę kupić inny kolor bezela i paska do tego modelu? Wszystkie bezele i paski na GWM5610 będą pasowały na wszystkie te "podmodele"?

Np. 

https://www.kraina-czasu.pl/bezel-oslona-koperty-casio-gw-m5610-10443322,3,39024,32697

https://www.kraina-czasu.pl/pasek-casio-dw-6900-gw-m5610-10443294-szary,3,29066,32664

 

Łatwo wymienić ogumienie?

Odkręcasz 4 śrubki i ściągasz. Wymiana prosta jak budowa cepa. Paski będą pasowały wszystkie tylko z wyjątkiem tych co mają nowe mocowanie- szybkie np dw5610.  Bezele wszystkie z wyjątkiem bezeli od DW i G. Wyjątek bezel od gw5000 który pasować nie będzie. A dokładnie to masz poniżej w tabeli . Jak się na coś zdecydujesz to podeślij na pw to sprawdzę czy będzie ok 

pobrane.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, murcins said:

Odkręcasz 4 śrubki i ściągasz. Wymiana prosta jak budowa cepa. Paski będą pasowały wszystkie tylko z wyjątkiem tych co mają nowe mocowanie- szybkie np dw5610.  Bezele wszystkie z wyjątkiem bezeli od DW i G. Wyjątek bezel od gw5000 który pasować nie będzie. A dokładnie to masz poniżej w tabeli . Jak się na coś zdecydujesz to podeślij na pw to sprawdzę czy będzie ok 

pobrane.jpg

Szapoba, dzięki śliczne. No to fajnie, jest się czym bawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sol napisał(-a):

Kosteczka :)

 

spacer.png

Ładny, gratuluję. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.