Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Recommended Posts

5 godzin temu, G-szok napisał(-a):

Gratulacje 🙂 no i jak powiedz, wart dorzucenia ? 

 

Zależy, jak do tego podejść: jeśli patrzeć na to tak, że to GWG-1000, jak każdy inny, to ponad 1kzł przepłaciłem. Ale jeśli spojrzeć na to, że to unikatowa, od wielu lat nie produkowana wersja kolorystyczna, która mi się podoba, a ponadto jest w super stanie i od pewnego sprzedawcy, a dodatkowo w porównaniu z innymi ofertami sprzedaży tego modelu jest w niższej cenie, to decyzja zakupowa wydaje się być całkowicie słuszna. Ja, jak się domyślasz, poszedłem tym drugim torem myślenia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 6.11.2025 o 20:34, TomG80 napisał(-a):

Dawno nie było żadnego ruchu w kolekcji, to coś tam się klikło na spontanie i przyszło. DC robi robotę. emoji41.pngf71e996d640e2999e2e6ba97d1ed7f58.jpg

Tomek gdzie teraz się klika G w dobrych cenach? Trochę ostatnio wypadłem " z obiegu" a czuję że choroba powraca i szukam sam nie wiem czego 😉

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek gdzie teraz się klika G w dobrych cenach? Trochę ostatnio wypadłem " z obiegu" a czuję że choroba powraca i szukam sam nie wiem czego
A to zależy od sytuacji. Ostatnio kupiłem kosteczkę GW-M5610U-1ER na dobrej promocji z oficjalnego sklepu Casio przez Allegro, a że Allegro ma takie akcje, że samo obniża ceny sprzedawcom czasowo, to wyszło naprawdę korzystnie. Tego GWG-1000DC-1A5 z kolei kupiłem od kolegi Adisona na grupie FB. Nie ma jednego złotego sposobu. No i też zależy, czy chcesz nowy zegarek czy jakąś fajną używkę w niezłym stanie, która już wyszła z produkcji - jeśli interesuje Cię ta druga grupa, to grupy FB wydają się być najlepszą opcją, tylko warto tam kupować od sprawdzonych sprzedawców. Czyli dopisać się do grupy i przez parę miesięcy poobserwować, kto najwięcej pokazuje zdjęć, komu inni użytkownicy dziękują za udaną transakcję. Na takich grupach ciekawych ogłoszeń jest po kilka dziennie, i bywają tam takie kąski, których na oeliksie nie uświadczysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.