TomoGru 8363 #15727 Posted November 5, 2025 IMG_0180.mov 16 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10204 #15731 Posted November 6, 2025 Dawno nie było żadnego ruchu w kolekcji, to coś tam się klikło na spontanie i przyszło. DC robi robotę. 19 Share this post Link to post Share on other sites
Cinek11 297 #15734 Posted November 7, 2025 W dniu 5.11.2025 o 16:09, TomoGru napisał(-a): IMG_0180.mov Fajny projekt ciekawe jak z zielonym wyświetlaczem by wyglądał 1 Share this post Link to post Share on other sites
G-szok 5685 #15735 Posted November 7, 2025 12 hours ago, TomG80 said: Dawno nie było żadnego ruchu w kolekcji, to coś tam się klikło na spontanie i przyszło. DC robi robotę. Gratulacje 🙂 no i jak powiedz, wart dorzucenia ? 14 Instagram: @dailygshocker Share this post Link to post Share on other sites
alpaczino 48688 #15736 Posted November 7, 2025 Dawno nie było żadnego ruchu w kolekcji, to coś tam się klikło na spontanie i przyszło. DC robi robotę. ... i tu pogratuluję. A u mnie dzisiaj... 15 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10204 #15739 Posted November 7, 2025 5 godzin temu, G-szok napisał(-a): Gratulacje 🙂 no i jak powiedz, wart dorzucenia ? Zależy, jak do tego podejść: jeśli patrzeć na to tak, że to GWG-1000, jak każdy inny, to ponad 1kzł przepłaciłem. Ale jeśli spojrzeć na to, że to unikatowa, od wielu lat nie produkowana wersja kolorystyczna, która mi się podoba, a ponadto jest w super stanie i od pewnego sprzedawcy, a dodatkowo w porównaniu z innymi ofertami sprzedaży tego modelu jest w niższej cenie, to decyzja zakupowa wydaje się być całkowicie słuszna. Ja, jak się domyślasz, poszedłem tym drugim torem myślenia. 5 Share this post Link to post Share on other sites
Olsen 383 #15740 Posted November 7, 2025 zdecydowanie mój ulubiony , stary dobry mudman .... 15 Share this post Link to post Share on other sites
TomoGru 8363 #15741 Posted November 8, 2025 W dniu 7.11.2025 o 08:21, Cinek11 napisał(-a): Fajny projekt ciekawe jak z zielonym wyświetlaczem by wyglądał Może zrobie ale wtedy nie wiem czy ramka by nie musiała być w innym kolorze 19 godzin temu, TomG80 napisał(-a): Zależy, jak do tego podejść: jeśli patrzeć na to tak, że to GWG-1000, jak każdy inny, to ponad 1kzł przepłaciłem. Ale jeśli spojrzeć na to, że to unikatowa, od wielu lat nie produkowana wersja kolorystyczna, która mi się podoba, a ponadto jest w super stanie i od pewnego sprzedawcy, a dodatkowo w porównaniu z innymi ofertami sprzedaży tego modelu jest w niższej cenie, to decyzja zakupowa wydaje się być całkowicie słuszna. Ja, jak się domyślasz, poszedłem tym drugim torem myślenia. Ja bym dodał od siebie szkoda że w GWG1000 właśnie do tych wersji typu MH,DC nie robili różnych tarcz tak jak to ma miejsce w WLP 11 Share this post Link to post Share on other sites
Cinek11 297 #15742 Posted November 8, 2025 Dzis taki podstawowy bez bullbara 10 Share this post Link to post Share on other sites
Cinek11 297 #15744 Posted November 8, 2025 A moze lepiej z czarnym bullbarem zamiast złotym jak myślicie? 7 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10204 #15746 Posted November 8, 2025 Się nosi się. 17 Share this post Link to post Share on other sites
karloss 22910 #15747 Posted November 8, 2025 W dniu 6.11.2025 o 20:34, TomG80 napisał(-a): Dawno nie było żadnego ruchu w kolekcji, to coś tam się klikło na spontanie i przyszło. DC robi robotę. Tomek gdzie teraz się klika G w dobrych cenach? Trochę ostatnio wypadłem " z obiegu" a czuję że choroba powraca i szukam sam nie wiem czego 😉 0 Share this post Link to post Share on other sites
TomG80 10204 #15748 Posted November 8, 2025 Tomek gdzie teraz się klika G w dobrych cenach? Trochę ostatnio wypadłem " z obiegu" a czuję że choroba powraca i szukam sam nie wiem czego A to zależy od sytuacji. Ostatnio kupiłem kosteczkę GW-M5610U-1ER na dobrej promocji z oficjalnego sklepu Casio przez Allegro, a że Allegro ma takie akcje, że samo obniża ceny sprzedawcom czasowo, to wyszło naprawdę korzystnie. Tego GWG-1000DC-1A5 z kolei kupiłem od kolegi Adisona na grupie FB. Nie ma jednego złotego sposobu. No i też zależy, czy chcesz nowy zegarek czy jakąś fajną używkę w niezłym stanie, która już wyszła z produkcji - jeśli interesuje Cię ta druga grupa, to grupy FB wydają się być najlepszą opcją, tylko warto tam kupować od sprawdzonych sprzedawców. Czyli dopisać się do grupy i przez parę miesięcy poobserwować, kto najwięcej pokazuje zdjęć, komu inni użytkownicy dziękują za udaną transakcję. Na takich grupach ciekawych ogłoszeń jest po kilka dziennie, i bywają tam takie kąski, których na oeliksie nie uświadczysz. 2 Share this post Link to post Share on other sites