Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Olsen

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Początkujący
 1. nic z tego nie wyszło tak jakby sprzedający nie potwierdził transakcji na CH24 , nie odpisał na mail więc dałem sobie spokój , jednak lepiej robić zakupy u sprzedawców profesjonalnych..
 2. Witajcie , mam problem z transakcją na chrono24 , transakcja oznaczona jako opłacona z nr. identyfikacyjnym natomiast nie "zeszły" mi pieniądze z konta (od 11/03) , żadnego kontaktu ze sprzedającym i dziś dostałem mail od ch24 - " jak przebiegła transakcja?" , dwa zegarki kupiłem przez ten portal bez problemu i teraz nie bardzo wiem co robić , spotkaliście się z taką sytuacją? tak to wygląda : https://www.chrono24.pl/user/checkout-detail.htm?checkoutId=8103927
 3. dokładnie tak , zobaczymy co i jak , poinformuje Was jak to wyjdzie w praktyce , dzięki z odp
 4. zaryzykowałem , zamówiłem, dam znać jak przebiegły sprawy celne , " zakochałem " się w tym zegarku i nic nie poradzę , dzięki za odp.
 5. poproszę Was o zerknięcie na ofertę , dzięki https://www.chrono24.pl/alpina/alpiner--id33384238.htm?checkoutId=8103927
 6. dzięki , przewiń troszkę do góry temat tam napisałem co i jak , ogólnie była akcja serwisowa dot. bezela
 7. temat pomógł mi ogarnąć Bartłomiej Górski zegarmistrz z Pruszkowa
 8. nic mnie nie kosztował bezel , zaprzyjaźniony zegarmistrz temat mi ogarnął , Certina wymienia bezele w których zżółkły indeksy , temat dosyć ciężki do ogarnięcia ale mi się udało , separacja z zegarkiem trwała ok. 9 mies. w tym czasie zaliczył sobie wycieczkę do Helwetów .
 9. moja stara cytrynka z nowym szkiełkiem i nowym bezelem , wg. mnie wyszło spoko
 10. Olsen

  Elo

  Michał z Pruszkowa , byłem już tu kiedyś pod innym nickiem ale dawno temu i konto chyba usunięto , także witam ponownie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.