Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alex37

omega seamaster z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

byl temat chyba sam zakladalem 

sprzedajacym jest rusek. zegarek to pierwsza omega AT

model o ktory ja dopytywalem zostal sprzedany, po tyg napisal mi meila ze ma 2 taki sam. ponoc mial dwa 


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Czy na werku 2500 też były co-axial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dopytal bym sie ktora to wersja coaxiala w 2500.

Były A,B,C i chyba D.

Te pierwsze chodziły na 28,800 ale były awaryjne i je spowalniali do 25,000 przy pierwszym serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu problem jest gdzie indziej...a Wy się nad oryginalnością zastanawiacie :(


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu problem jest gdzie indziej...a Wy się nad oryginalnością zastanawiacie :(

 

Mianowicie jaki problem ?

ale dopytal bym sie ktora to wersja coaxiala w 2500.

Były A,B,C i chyba D.

Te pierwsze chodziły na 28,800 ale były awaryjne i je spowalniali do 25,000 przy pierwszym serwisie.

 

A jak poznać która to wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu problem jest gdzie indziej...a Wy się nad oryginalnością zastanawiacie :(

 

+

Mianowicie jaki problem ?

 

 

 

byl temat chyba sam zakladalem 

sprzedajacym jest rusek. zegarek to pierwsza omega AT

model o ktory ja dopytywalem zostal sprzedany, po tyg napisal mi meila ze ma 2 taki sam. ponoc mial dwa 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Gaz też od ruskich kupujesz. Przecież Cię nie zaprosi do zakupu w ciemna alejkę, a zza kosza nie wyskoczy trzech innych rusków z mafii sołncewskiej i nie ukradną pięciu tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba " czytać w myślach ", tylko " pomyśleć ".

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz28 to spróbuj kupić ten zegarek. Zobaczysz w ciom dzieła.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba " czytać w myślach ", tylko " pomyśleć ".

:)

 

Nie ma to jak "forumowa porada", ale szczególnie  jako moderator mógłbyś się nieco bardziej fachowo i kulturalnie zachowywać, i jeśli znasz odpowiedź, to pisz jasno, jeśli nie znasz, nie zaśmiecaj forum ;) Zarzucając mi brak myślenia dopuszczasz się również doczepki personalnej, powinienem podjąć rękawicę, ale nie zamierzam zniżać się do takiego poziomu, jaki często reprezentujesz w swoich wypowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak "forumowa porada", ale szczególnie  jako moderator mógłbyś się nieco bardziej fachowo i kulturalnie zachowywać, i jeśli znasz odpowiedź, to pisz jasno, jeśli nie znasz, nie zaśmiecaj forum ;) Zarzucając mi brak myślenia dopuszczasz się również doczepki personalnej, powinienem podjąć rękawicę, ale nie zamierzam zniżać się do takiego poziomu, jaki często reprezentujesz w swoich wypowiedziach.

Czy aby nie przesadzasz, i nazbyt daleko się nie posuwasz?

Sam mądrkujesz z gazem od ruskich:

Ale w czym problem? Gaz też od ruskich kupujesz. 

Czy to moja wina że nie widzisz problemu w zakupie Omegi o rosyjskojęzycznego obywatela, drugiej , identycznej jaką niby posiada w ostatnim czasie, na ulicy w Warszawie, tylko jednego dnia, w okresie gdy  w ostatnich tygodniach było kilka napadów na salony firmowe?

 

edit

A może prezentowana będzie jedna oryginalna, a sprzedanych pięć doskonale podrobionych?

To tytana intelektu potrzeba by skojarzyć fakty i wyciągnąć wnioski?

 

 

https://omegaforums.net/threads/omega-boutique-in-zermatt-switzerland-robbed.65040/


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Master Yoda, trzeba było od razu napisać w czym rzecz a nie bawić się w dziwne zagadki. Lukasz28 to nie jakiś jednopostowiec, żeby go tak obcesowo traktować. Od moderatora naprawde można wymagać minimum kindersztuby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Master Yoda, trzeba było od razu napisać w czym rzecz a nie bawić się w dziwne zagadki. Lukasz28 to nie jakiś jednopostowiec, żeby go tak obcesowo traktować. Od moderatora naprawde można wymagać minimum kindersztuby.

Weż przeczytaj raz jeszcze co napisałeś, jakiej kindersztuby, coś Ci się myli kolego po nocy..... :lol:

 

Poniżej wszystkie moje wpisy w tym temacie, gdzie tam znajdujecie atak, brak kultury, obcesowego traktowania, kindersztuby, zaczepki personalnej?, trudno mi się doszukać, tym bardziej że przerasta was obu jak widać zrozumienie prostych sugestii, ale już nieprawdziwe, niczym nie poparte wnioski, by nie napisać głupie, to i owszem wyciągacie,  jak dziennikarze z TVN :P  ;)

 

 

+

 

 

Widze ze dalej nie rozumiesz " w cziom dieło". :)

 

 

Tu nie trzeba " czytać w myślach ", tylko " pomyśleć ".

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

”to tytana intelektu potrzeba", "przerasta was obu", no faktycznie Master Yoda, to popis Twojej kindersztuby, nie ma co. Dziennikarzy TVN przez litość nie wspomnę.

Masz wiedzę, ktorej inni nie mają to może po prostu napisz bez niepotrzebnych nikomu uwag. Konkretnie jesli sprzedawca omegi z allegro okrada butiki omegi w Szwajcarii to rozumiem, że zgłosiłeś to na policję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponizej treść rzeczonej oferty, ze ktoś moze to to traktować jako rzetelną ofertę, i nie widzi nic zdrożnego, dziwi mnie....

 

post-48316-0-55255100-1508976464_thumb.png


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ma chociaż wiedzę, której inni nie mają. Tym zaś pozostaje tylko tylko odgrywanie pedagoga i adwokata z bożej łaski, udzielającego potrzebne wszystkim uwagi ;).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

”to tytana intelektu potrzeba", "przerasta was obu", no faktycznie Master Yoda, to popis Twojej kindersztuby, nie ma co. Dziennikarzy TVN przez litość nie wspomnę.

Masz wiedzę, ktorej inni nie mają to może po prostu napisz bez niepotrzebnych nikomu uwag. Konkretnie jesli sprzedawca omegi z allegro okrada butiki omegi w Szwajcarii to rozumiem, że zgłosiłeś to na policję?

Człowieku, idz już spać,., co bym nie napisał i tak nic nie zrozumiesz bo taką obrałeś strategię i będziesz jątrzył.

 

O butikich napisałem informacyjnie, jako przykład, przeczytaj treść oferty bo pewnie jej nie czytałeś a zabierasz głos, zegarek do kupienia na ulicy, tylko jednego dnia, od obcokrajowca.....

Gdzie i kogo będziesz szukał jak, primo zegarek okaże się kradziony, secundo, zepsuje się, tertio, będzie podmienioną podróbką po stwierdzeniu oryginalności u zegarmistrza.....

Temat zamykam jako wyczerpany.

 

 

P.S Podpowiadasz, sugerujesz że oferta może być nierzetelna, żle, zawsze się znajdzie mądry filozof że go Yoda obraża...., a póżniej jak w temacie Omegi lament że zamiast zegarka przysłali mu kilo ziemniaków za 7, 500pln .

 

Szkoda czasu, kupujcie i od Eskimosów :P  :D  :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.