Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nupel

Użytkownik
 • Content Count

  523
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Początkujący

Recent Profile Visitors

598 profile views
 1. Wkleje jako ciekawostkę. omega marine chronometer cal 1511
 2. Po wojnie w 45 nie były już potrzebne Brytyjczyka wiec mogli je odsprzedać. tu apropo Iwc https://www.yumpu.com/en/document/view/10876841/the-iwc-watch-wrist-waterproof-www-time514
 3. Dawno się nie wpisywalem
 4. Witam, widzę temat mało odwiedzany, wszyscy wola rolexy zostawie tu zdjęcie dla potomnych mojego longinesa greenlandera dirty dozen z biciami KNIL. Ponownie wcielony do armi holenderskiej we wschodnich Indiach. Może ktoś po mojej śmierci go doceni
 5. Witam poszukuje bezela do PO limit bond 2907.50.91. Czysty zwykły bezel podejdzie ?
 6. Witam chciałem zapytać o zegarek Texas instruments les model 401 Zegarek w pełni sprawny w bardzo ładnym stani. Chciałem zapytać o realna cene. Chce go kupić ale z racji paska zegarek mi niepotrzebny. Czy zegarek jest oryginalny? I wart choćby 300/350zl?
 7. Witam, dawno temu tu na forum czytałem temat o wyłowionym Pamie z dna morza/oceanu. Jako ze było to dawno mieszają mi się fakty macie może pod ręka ten temat bo jak nie potrafię znaleźć. Wlascicielem był ktoś z forum?
 8. Tak, właśnie szukam ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem wkleic.
 9. Tag heuer spirotechnique
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.