Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gutek793

Festina retro chronograph

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam zamiar kupić zegarek z linku ale cena budzi moje wątpliwości co do autentyczności. Czy może ktoś już kupował w tym sklepie lub jest w stanie potwierdzić że jest to oryginał ?

https://www.brasty.pl/zegarek-meski-festina-16893-4?utm_source=google&utm_campaign=google%20n%C3%A1kupy%20festina&utm_medium=cpc&gclid=Cj0KCQjw4eXPBRCtARIsADvOjY20KjEPRTMd-iccS4xwyBLVOu8KFxUhs2wOYcjMpuElB9SmlicK6AEaAr-GEALw_wcB

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cena patrząc na ..% rabat jest adekwatna do jakości, klasy zegarka jakby nie patrzył raczej modowego. Poszukałbym jeszcze jakieś Alternatywy nawet 4..ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zegarka jakby nie patrzył raczej modowego.

Poważnie? Festina jest marką produkującą zegarki modowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki modowe raczej nie,gdyż nie ma majtek ani skarpetek marki Festina.Z drugiej strony to też nie są Himalaje sztuki zegarmistrzowskiej (bardziej entry level).Firma ma pewne tradycje (założona w 1902 r),ale obecnie postawiła na produkcje w Chinach w oparciu o sprawdzone mechanizmy kwarcowe Ronda, Citizen ewentualnie mechaniczne Miyota,oraz przyzwoite materiały używane do produkcji kopert i bransolet . Ma także dobre opinie jeżeli chodzi o serwis i obsługę klienta. Niektóre modele mają także ciekawy design. Jeżeli ktoś zaczyna przygodę z zegarkami to Festina będzie na pewno lepszym wyborem niż Fossil ,Calvin Klein czy inny Dizel. Warto także poszukać okazji, czasem taki sam oryginalny zegarek można dostać w Chinach za 20% ceny salonowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że Festina nie jest produktem z najwyższej półki ale to w miarę dobre zegarki jak na ten przedział cenowy.

Firma też posiada swoją historię i doświadczenie.

 

Dlatego zapytałem czy 'poważnie' ktoś pisze że to zegarki raczej modowe - bo ja nie widzą związku z firmami modowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za utwierdzenie w wyborze Festiny. Co do wiarygodności sklepu jest ktoś się w stanie wypowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Festina jest marką produkującą zegarki modowe?

Nie bez kozery napisałem "raczej modowe". .. nawiązując do jakości, może na wyrost??Takie mam odczucia dlatego nie odradzam tak stanowczo. Temat jakości Festiny już był wałkowany: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143526-festina-68462/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli mogę coś od siebie dodać to zegarek jest bardzo mały i na męskim nadgarstku nie wygląda dobrze. Trochę jak damski trochę dziecięcy.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś od siebie dodać to zegarek jest bardzo mały i na męskim nadgarstku nie wygląda dobrze. Trochę jak damski trochę dziecięcy.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Łe, chyba prowokujesz? W opisie 42 mm to nie tak znowu mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Będę w pracy na weekend to aż go zmierzę. Jak dla mnie 42 to może i ma ale z koronką.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę w pracy na weekend to aż go zmierzę. Jak dla mnie 42 to może i ma ale z koronką.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Jeśli to coś zmienia , to mój nadgarstek mierzy 17cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mam 17,5cm i u mnie ten zegarek wygląda jakbym go zabrał córce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tym zaniepokoiłeś teraz :/ bo szczerze mówiąc nie przymierzałem go nigdzie a jedynie widziałem zdjęcia i w gablocie jak przechodziłem w galerii. Gdyby naprawdę okazał się za mały to utworzyłem oddzielny temat w poszukiwaniu alternatywy dla Festiny. Jeśli były by jakieś propozycje to w tym temacie

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/154588-konkurencja-dla-festina-retro-chronograph/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez fejk07
      Witam.
      Mam ochotę kupić zegarek Casio EFA-131BK-1A i chcę poznać wasze zdanie na temat oferty z linku poniżej. Czy jest to oryginał i czy powinienem bać się sklepu z którego pochodzi ta oferta?
      Z tego co wyszperałem wynika, że nowy egzemplarz można dostać za trochę ponad 500 zł, ale w wielu sklepach cena podchodzi nawet pod 800 zł. Jest to spora różnica i nie wiem co o tym myśleć. Z góry dziękuję za pomoc.
       
      https://www.brasty.pl/zegarek-meski-casio-efa-131bk-1a
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.