Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

worientom

Chronograf z fazami księżyca (prawdziwymi) do max 700-800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów,

 

czas na pierwszy temat ;)

 

Chronograf z prawdziwymi fazami księżyca (nie day/night indicator) za najlepiej 500 zł, max 800 zł. Kwarc, pewnie z budżetowych marek. Brak lorusa z takowym. Może jakieś chińczyki?

 

Ostatecznie bez chrono. Kiedyś był taki JVD kwarcowy.... 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem o adriatice, dzięki za informację. Poszukuję jednak czegoś innego.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Adriatica A1274.51B3QF

Kupiłem dla żony, ale dla faceta na elegancko też będzie (41 mm bez koronki, cienki), można dać mu ładny czarny pasek i jest naprawdę ok.

Szafir, niebieskie wskazówki, księżyc i nie jest przeładowany tymi subtarczkami jak inne modele, tutaj są delikatne i nie wprowadzają zamętu na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podobały mi się starsze modele, jak A1009 względnie A8134. Najbardziej zaś A8120, ponieważ lubię koperty typu tonneau.

Niemniej z tego, co czytałem, adriatic-ki na rondach potrafią być awaryjne. Choć sam mam adriaticę na rondzie kupioną w 2001 r. i do czasu, gdy ja nosiłem (circa do 2010 r.) nosiłem ją jako jedyny zegarek i nigdy się nie zepsuła.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.