Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Vacheron Constantin Overseas Dual Time – SIHH 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżona dwa lata temu kolekcja Overseas od Vacheron Constantin doczekała się wersji z kolejną po chronografie komplikacją – wskazaniem czasu w drugiej strefie. Dual Time łączy w sobie sportowy i casualowy charakter zegarka na co dzień.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżona dwa lata temu kolekcja Overseas od Vacheron Constantin doczekała się wersji z kolejną po chronografie komplikacją – wskazaniem czasu w drugiej strefie. Dual Time łączy w sobie sportowy i casualowy charakter zegarka na co dzień.

 

Wyświetl pełny artykuł

Cudeńko. Obowiazkowo do kolekcji, chociaż to dalekie plany niestety...

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szarpałbym i tarmosił jak Reksio kość! Cudny jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie czarny cyferblat??? :blink::D

No ladny - ale pomysl na paski jeszcze lepszy - szkoda, ze regulacji bransolety nie ma... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - bo sie obraze :angry:  Bylem o krok od kupienia chronografa z poprzedniej linii a Ty mi z takimi tekstami??? <_<:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wstrzymam się z oceną nowego DT do czasu, aż zobaczę zegarek na żywo. Początkowo, na podstawie zdjęć, bardzo pozytywnie odebrałem kolekcję Overseas. Jednak trochę zmieniłem zdanie po obejrzeniu zegarków na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie rozni sie ten model wiele od nowego chrono (no - moze za wyjatkiem czerwonych smaczkow), wiec jak on Ci nie podszedl, to i ten nie za bardzo podejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mysle, ze nie rozni sie ten model wiele od nowego chrono (no - moze za wyjatkiem czerwonych smaczkow), wiec jak on Ci nie podszedl, to i ten nie za bardzo podejdzie :)

 

Idea chronografu jest mi dość odległa (czytaj: dla mnie to funkcja bezużyteczna) więc nie wczuwałem się w tę wersję. Oglądałem Overseas Ref. 4500V. Na zdjęciach zegarek wyglądał świetnie natomiast na żywo... Niepozorny, skromny, ze zbyt dużą dysproporcją pomiędzy średnicą tarczy, a wielkością koperty. Temat wysypuje zajmująca miejsce dodatkowa podziałka, która i tak jest na plaster, bo mechanizm nie ma stop sekundy. Chronograf Overseas wygląda lepiej, bo ma większą średnicę koperty oraz tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistosci ten niebieski tak nie powala jak na zdjeciach... niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W rzeczywistosci ten niebieski tak nie powala jak na zdjeciach... niestety :(

 

Potwierdzam. Rozważałem jego zakup, ale po dokładniejszym obejrzeniu zegarka na żywo, początkowy entuzjazm szybko minął. Naprawdę warto zobaczyć zegarek na żywo, żeby wyrobić sobie opinię. Inaczej będzie jak w filmie "Rejs".  :)  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ( dosyć krótka zresztą ) poprzedniego Overseas chrono i po jakimś czasie mnie znudził i nie urzekł ..

Ten nowy bardzo mi się podoba ale masz rację, trzeba dłużej z nim pobyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj - bo sie obraze :angry: Bylem o krok od kupienia chronografa z poprzedniej linii a Ty mi z takimi tekstami??? <_<:D;)

Poprzednia linia miała ładniejsza... linie :-) A ten jakiś taki obły...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie - ladniejsza wersja starsza - data na 12 super B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo w końcu rzecz w tym, żeby minusy nie przysłoniły oczywistych plusów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym w stanie znieść te wszystkie minusy.  :P

No tak - ale w tym przypadku moge zgodzic sie z Darkiem - RO jest bardziej wyrazisty i choc VC jest super, to moze szybko sie znudzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No tak - ale w tym przypadku moge zgodzic sie z Darkiem - RO jest bardziej wyrazisty i choc VC jest super, to moze szybko sie znudzic ;)

Poza tym, przed zakupem radziłbym dokładnie obejrzeć zegarek. W Aparcie na wystawie leży czarny Quai de l'Ile ze źle wykończoną tarczą. Co robi Apart? Zamiast zwrócić zegarek do producenta, to czekają na kogoś, kto nie zauważy i kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - bylem i widac golym okiem w srodkowym ringu na godz. 6 - masakra :blink:

Tu nawet francuski serwis AP nie moglby powiedziec, ze nie widac tego z 30cm  :D

 

Chcialem im nawet o tym powiedziec, ale sie spieszylem a wszyscy sprzedawcy byli zajeci - nastepnym razem bede musial to zrobic... ciekaw jestem co mi powiedza i czy zareaguja i odesla czy zrobia jakas przecene czy... w ogole nic z tym nie zrobia  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.