Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rysqut

Modowy design - uznana marka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy.

 

Mój znajomy zachorował na zegarek modowej marki:

D1_Milano_-_A-MA01_-_01_-_Front_1024x102

Usilnie próbuję go odwieść od zakupu, ale jakoś nie mogę natrafić na coś  o podobnym wyglądzie za to porządniejszej marki zegarkowej. (Są podobne Bulowy ale się nie spodobały).
Może natknęliście się na podobne zegarki w budżecie do ok 1000 zł ? (szczególne wymagania? kwarc podobny do tego D1 Milano).

Z góry dziękuję za każdą sugestię.

Ewentualnie coś w tej stylizacji 22190_0173377074084-LSSet_horizontale.pn

(niestety Seiko 5 sports, SKA641P1 i pare citizenów nie przeszło weryfikacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niechże kupi i nosi jak mu się podoba, w czym problem?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niechże kupi i nosi jak mu się podoba, w czym problem?

w tym że chce coś takiego tylko dobrej marki... powiedziałem mu, że zegarek ma się przede wszystkim podobać noszącemu, reszta to tło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym że chce coś takiego tylko dobrej marki... powiedziałem mu, że zegarek ma się przede wszystkim podobać noszącemu, reszta to tło

 

A to nie zrozumiałem wypowiedzi, założyłem że jeśli go usilnie odwodzisz od zakupu wybranego zegara to on jest zdecydowany i jemu się podoba, a to Ty się upierasz przy czymś "markowym". Mój błąd.  :P  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 coś  o podobnym wyglądzie 

to chyba by takie coś było podobne, tylko nieco bardziej pstrokate  :lol:

73f973e34d943f052d232aabc94e9e17.png

 

tylko nie wiem jak z kwarcem  :huh:

 

a na serio - nie wiem czy jakaś poważana (przynajmniej albo aż na forum) marka idzie tak daleko w podobieństwo do AP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kwarcowych podobnych do pierwszego to raczej tylko Bulova Royal Oak albo Edox Delfin:

899062b31624ad62bc8b85b615958d38_large.j

Ale czarny PVD jest tylko w chrono i open heart. Cena w Polsce jest śmieszna, bo między 3 a 4 tysiące za zegarek kwarcowy. Z USA można sprowadzić za ~350 dolarów plus dodatkowe koszty (przesyłka i ewentualne cło+vat). Za większe pieniądze można jeszcze szukać Concord Mariner. Jeśli kwarc to nie jest konieczność to może kolega rzuci okiem na Czarny Pył Balticusa (1760 złotych do poniedziałku 23:59).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;) sprawa nie jest łatwa, sam szukam z kolega już jakiś czas i jak widać trzeba by powiększyć budżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Do tysiąca będzie ciężko. To co pokazałeś, to zrzynka z audemars pigeut royal oak, choć niektórzy twierdzą że audemars również zerznelo ten design od patka, konkretnie z nautilusa. Sprawdź chińczyku, konkretnie pagani design, solidnie wykonany na seagullu, pełna stal, a cena śmieszna niecałe 100$

Nawet taniej teraz, chyba okolo 70 baksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.