Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diminished

Prośba o opinię - Poljot De Luxe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Dostałem od dziadka zegarek Poljot De Luxe, 23 kamienie, wyprodukowany w ZSRR, prawdopodobnie w latach 60. Ma trochę porysowane szkiełko. Proszę o opinię nt. tego zegarka.

KlGxZB5.jpg

XFMIY6u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot z tej linii to klasyk lat 60ych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie.

 

Tu jest ważny mechaizm i jego oznaczenia, bardziej mi wygląda na lata 70-te

Ciekawa jest koperta -  uszy płaskie ale au 20 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to płaski, żółty, manualny mechanizm poljota 2209 na 23 kamieniach. Bardzo ładny zegarek i w oryginalnym stanie, łącznie z koronką. Te koperty bardzo mocno wycierają się w okolicach koronki i po przeciwnej stronie, pozłota też często potrafi obłazić. Często jest też zmasakrowane miejsce do podważania dekla. U Ciebie to wszystko jest w bardzo ładnym stanie. Oddać do konserwacji i zachować jako pamiątka. 

 

A tak wogóle to kolejny przykład "łuczowej" koperty w PLD - coraz bardziej wydaje się, że tak zestawienie bywało w oryginale.


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zastrzeżenia do oryginalności zegarka! Moim zdaniem pdl nie były montowane w tego typu kopertach, która jest charakterystycznym modelem stosowanym w (bliźniaczym) łuczu


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.